Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה חוזרת, מנוע רועד ומזייף, נורת תקלה נדלקת. סיאט איביזה 2006 1.4

Yaniv Lippa
שימו לב! השרשור הזה בן 3181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני אסביר את התהליך שלי.

זה הולך להיות יחסית ארוך

מדובר על איביזה 2006 1.4 מאה כוחות סוס.

יומיים אחרי שרכשתי אותה נדלקה נורה.

הגעתי למוסך..אמרו לי שבסך הכל צריך לשים תוסף שמן ולסוע.

הייתי מבסוט נורא ונסעתי לי. שלושה ימים אחרי זה.שוב נדלקה נורה.

במקרה הזה הוחלף כהל מספר 2.

לאחר מכן נסעתי שבוע שלם. וכמובן ששוב נדלקה נורה. אך הפעם הנורה הבהבה והרכב גמגם בצורה נוראית שהשפיעה נורא על הנסיעה בכל הילוך ובכל מהירות שהיא.

חזרתי למוסך וראו שעכשיו מדובר בעוד כהל רק מספר אחר. (לדעתי 4)

עוד באותו זמן ראינו שאין הצלחה. גם לאחר הוספת הכהל השני. החזרנו הכל לרגיל שיחקנו קצת בכהלים ושוב הנורה נעלמה והמשכתי לסוע.

יומיים אחרי זה. הגעתי אל המוסך שוב שם הומלץ כבר להחליף 4 כהלים וכמובן שגם אחרי זה,זה לא עזר.

אמרו לי לגשת למוסך אחר (עוז) ושזה מחשב מנוע.

בשלב הזה נסעתי ל 3 שבועות לחו"ל וכשחזרתי היה ניתן לראות שהרכב עדיין לא תקין בשום צורה.

ז"א : בעמידה בניוטרל ברמזור מרגישים כל כמה רגעים רעידה במנוע.

אם אני משאיר אותו הרבה זמן במצב עמידה לא משנה אם בניוטרל או אם הכנסתי לראשון הרכב מתחיל לרעוד יותר. ניתן לראות שהטורים גם בעת הגמגום נשארים טיפה מתחת ל 800

העניין הוא. שהמנורה כל פעם היתה נדלקת. ומכבה את עצמה לבד.

שלשום נגשתי למוסך אחר(מוסך מספר 2) ולאחר בדיקה שלהם הגיעו למסקנה שהבעיה היא בשסתום וצריך לפתוח ראש מנוע. להחליף אטמים ולעשות חריטה מחדש כולל החלפת שסתום. כל הסיפור עניין של 3000 שקלים.

עכשיו המחיר הזה היה נשמע לי קצת מופרז והחלטתי לנסות את מזלי בטלפון מול 2 מוסכים אחרים שטענו שזה נשמע להם הזוי לחלוטין

הסברתי להם שהרכב מזייף ופתאום נורה מהבהבת ומשפיעה על הנסיעה ולאחר קצת זמן(בדרך כלל כשאני מכבה מנוע) המנורה נשארת קבועה ולאחר מכן נעלמת לגמריי.

החלטתי לנסות את מזלי במוסך אחר (3) הסברתי לו מה מוסך 1 ו 2 אמרו והוא אמר שהוא רוצה לבדוק את הענין לעומק.

באותו יום בדק לי פלאגים,שם לי כהל 2 חדש ואמר לי לסוע כי הוא לא רואה מנורה נדלקת או גמגום רכב.

לא לקח לי תשלום כלל ואמר לי שאחזור בעוד מספר ימים אם התקלה חוזרת נמשיך טיפול ואם לא רק להזמין כהל ולשלם עליו.

היה נראה לי הוגן לחלוטין לכן זה מה שעשיתי. רק שבאותו היום כשסיימתי לעבוד מאוחר בלילה הנורה שוב נדלקה אך הפעם האמצע רמזור והרכב לא סחב בכלל. הגעתי הביתה בקושי.החנתי את הרכב והלכתי לישון. בבוקר של היום חזרתי אליו הרצנו סריקת מחשב והיה ניתן לראות בעיה באינג'קטור 2

השארתי את הרכב לטיפולו והלכתי לעבודה.

קבלתי שיחה ממנו על כך שלדעתו צריך להחליף כהל 2 ואת הפלאגים בעלות של 870 שקלים כולל מע"מ אמרתי לו בסדר ולאחר מכן חזר אלי עם עוד שיחה על כך שאני יכול לבוא לקחת את הרכב שלי ושהכל בסדר.\לקחתי את הרכב היו עדיין קצת רעידות אבל הרבה פחות מורגשות (אפילו הפעלתי מזגן ,מה שקודם היה גורם לרעידות נוראיות)המשכתי לעבוד וכאשר סיימתי נגשתי לרכב הנעתי אותו והתחלתי לסוע. שמתי לב שהרעידות חזרו קצת שוב

הגעתי הביתה והחלטתי לעמוד בניוטרל בחניה קצת. אחרי דקה היה ניתן בברור להרגיש שמשהו לא בסדר ואחרי עוד דקה נדלקה המנורה והתחילה להבהב.

זה פחות או יותר שרשור הדברים

אני חוזר אל מספר 3 מחר בבוקר כי כמובן הוא אמר לי שאם משהו קורה ישר לבוא אליו.

אבל אני מתחיל לאבד תקווה,

האם למישהו היה ניסיון עם זה בעבר? מכיר? יודע מה זה אמור להיות וכמה זה אמור לעלות?

אשמח לקבל עזרה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...