Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויטה ראב4 או קיה ספורטאז'?

juop
שימו לב! השרשור הזה בן 3171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אימי מחליפה רכב כל 3 וחצי שנים עכב זכאות בביטוח לאומי,

היא מכרה את הקשקאי שברשותה ומחפשת קרוסאובר חדש,

יש לציין שהקשקאי היה נהדר, ואנחנו מחפשים משהו הכי דומה לזה.

למה הכי דומה ולא קשקאי? כי אין קשקאי מנוע 2000 יותר.

תקציב סביב ה160K, ההתלבטות היא בין הקיה לבין הטויטה,

הרכב ייסע בערך 6000 ק"מ בשנה, צריכת דלק לא מהווה שיקול,

מינימום מנוע 2000 (ביטוח לאומי לא מכיר ב1.2 , 1.4 T לצערי)

הדרישות מהרכב הם תנוחת נהיגה נוחה, שיוט על הכביש, בטיחות, איבזור,

אין שום יתרון ב4X4 ואין צורך ב4X4.

בנוסף גם לסחירות יש כאן משמעות, אנחנו מחליפים רכב כל 3 וחצי שנים.

אשמח לקבל הצעות נוספות, יש לציין שהרכב חייב להיות קרוסאובר. (הגובה מקל עליה בכניסה והיציאה מהרכב)

עריכה אחרונה על ידי juop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זווית נהיגה נוחה (אני מניח שאתה מתכוון לתנוחת נהיגה נוחה) זה משהו אינדיבידואלי וצריך לעשות נסיעת מבחן כדי לקבוע מה נוח לאימא שלך.

בכל מקרה, הראב 4 יקר יחסית (וגם יקר מהתקציב שהגדרת, מחירו 170 אלף ש"ח לדגם הבסיס) ולדעתי סובל מבעיה רצינית של נוחות נסיעה. לזכותו יש לציין שהוא זוכה למוניטין שמירת ערך וביקוש טוב בשוק, בוודאי טוב מהספורטאז' שלדעתי יהיה קשה למכור בעוד 3.5 שנים כיוון שהשוק יהיה מוצף ברכב הזה (זה הרכב הנמכר ביותר בישראל בחודשים האחרונים, תאר לעצמך מה יקרה כשישתחררו כל הרכבים האלו לשוק היד שנייה). מה גם שהשוק יהיה מוצף בדגמי הבסיס של הספורטאז', בעוד אתה מדבר על דגם יקר יחסית. יהיה קשה לשכנע קונים לשלם לך יותר. בקיצור, מבחינת שמירת ערך כנראה שהראב4 עדיף.

אני הייתי מוסיף לרשימה את האאוטלנדר החדש. בתקציב שלכם אפשר לקנות אאוטלנדר 7 מושבים, שזה יתרון משמעותי כשרוצים למכור את הרכב.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, ערכתי. בהחלט התכוונתי לתנוחה.

האאוטלנדר עלה וירד מיידית עכב העובדה שזה... מיצובישי . והוא לא יהיה סחיר ברמה של הטויוטה או הקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האאוטלנדר עלה וירד מיידית עכב העובדה שזה... מיצובישי . והוא לא יהיה סחיר ברמה של הטויוטה או הקיה.

והגעתם למסקנה הזו איך בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שאי שם יושב לו בן אדם בטלקאר יבואנית קיה לישראל, קורא את ההודעה שלך ומחייך חיוך כ-ז-ה גדול.

הסברתי לך למה אני חושב שאתה טועה והקיה תהיה פחות סחירה מהמיצובישי במקרה הספציפי שלך. מכאן והלאה ההחלטה שלכם.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לדעת מצב סחירות של רכבים בעוד X שנים,

יש מצבים של הצפת שוק(כמו שצביקה פיק אמר) או מצבים שיבואן משנה כיוון ומוריד\מעלה מחירים ויוצר ירידות ערך דרסטיות במחירי הרכבים,

לא הייתי מתייחס לשוק יותר מידיי.

יש לנו אאוטלנדר ואני יכול להגיד שהרכב מרווח יחסית נוח לנו משייט סבבה אבל מרגיש קצת עצל בגלל הגיר הרציף(יש כאלה שלא מרגישים ויש כאלה שיותר מציק להם כמוני) ממליץ לבדוק כל רכב שעלה על הפרק(כולל נסיעת מבחן) ולחזור עם המועמד שהכי אהבתם להתייעצות.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את מה שיהיה עוד 3.5 שנים. כולנו יודעים למי ניתנה הנבואה.

קח את אמא שלך ותעשה סיבוב בין כל הסוכנויות ותעשו נסיעות מבחן.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה גם חשוב ה"פינוק" באוטו ?

הראב-4 נראה בפנים , בלי לפגוע, כמו רכב מלפני 15 שנה ... מאוד מיושן...

ולא שיש לי משהו נגד רכב מלפני 15 שנה...

טובים מחבריי הם רכבים מלפני 15 שנה ... :-)

Alfa Giulietta 170-8C , 2011.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בעד המאזדה CX5, לדעתי הוא הרכב הכי מלוטש ונעים לנסיעה בסגמנט הזה, התנהגות הכביש שלו הכי מזכירה רכב פרטי והוא עונה על כל הדרישות שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז היינו היום בסוכנות קיה והתרשמנו לטובה,

הרכב מבפנים נראה מעט זול ופשוט אך לנו זה מספיק, מבחינה חיצונית הרכב נראה מצויין.

מבחינת תנוחת הנהיגה וסביבת הנהג זה עונה על כל הדרישות.

השאלה היא כזו, במחיר של הקיה המפוארת ביותר (169,000), זה המחיר של הטויטה הפשוטה ביותר.

איזו עסקה נראית לכם משתלמת יותר? והאם הקיה בעוד 3 וחצי שנים תמכר במחיר מצחיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטטיסטית מכניסה ליד 2 ובדיקה של שני הרכבים ממודל 2011, הטויוטה נמכרה בטווח של 115-130K והקיה ב 100-115K

כפי שציינו לך יהיה לך קשה למכור את הספורטז' עוד 3 שנים הרבה יותר מאשר עכשיו בגלל גרסת בסיס שנכנסה לחברות הליסינג. אז במקום לקנות מיד פרטית מאובזרת, אנשים יעדיפו לקנות את הדגם הנחות אבל לקבל חווית קנייה באולם יפה (או קראוון) עם אחריות וניילונים שיתנו תחושה של חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, בריאות טובה לאימא. אני לא חושב שזה יהיה נכון לחשוב מה יהיה בעוד שלוש שנים בעיקר בגלל הסיבה שאף אחד מאיתנו לא יכול לחזור את העתיד ולבטח לא לדעת לאן העניינים התגלגלו. אני בכל אופן לא אוהב להמר וכל עוד אני יכול, אני מנסה לחיות את ההווה. לדעתי, עדיף שתלכו על הספורטאז'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא XV? אנחנו בחרנו בו. אולי אפילו ייכנס לך דגם הפרימיום המאבוזר. כסאות טובים ונסיעה מאוד נוחה (לטעמי האישי).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי הסובארו והמאזדה צריכות להישקל ברצינות. לסובארו גם תהיה את גרסת הבסיס 1.6 שאולי תפגע בשוק אבל מצד שני אולי דוקא בגלל שהשוק יהיה מלא ב 1.6 אז הביקוש ל 2.0 יהיה חזק יותר. אבל אני, מה אני יודע, יש משהו לשתות?

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...