Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Leon Cupra VS Octavia vRS VS Golf GTI

dahuky
שימו לב! השרשור הזה בן 2754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אני כבר הרבה זמן מתלבט לגבי קניית רכב, ובסוף הגעתי להתלבטות בין שלושת הדגמים הללו, אשמח לשמוע חוות דעת, או הדגשה על ההבדלים ביניהים, אני רק אציין שאע"פ ששמעתי מכמה אנשים שהGTI עדיפה, אני קצת סולד ממנה בגלל העיצוב, לא שהוא לא יפה, אני פשוט מעדיף משהו יותר סולידי שלא מושך את העין:oops:...

בהתחלה נורא התלהבתי מהאוקטביה, אבל אחר כך ראיתי שהברירת מצבים בה היא סתם קומופלאז' ובכלל אין מתלים אדפטיבים או שינוי כל שהו במנוע, ובנוסף ראיתי בכמה ביקורות מחו"ל שחווית הנהיגה לא משהו, (בידוד רעשים, רעידות וכ'ו) לכן התחלתי לחשוב קצת על הסיאט שהבנתי שהיא בכלל מקבילה ל R והS3, אבל בטווח מחירים של הGTI, אשמח לייעוץ וחוות דעת.(מפורטות)

נ.ב אני גם אחד שנורא חשוב לו הטכנולוגיה, אז אם זה גם לוקה בחסר באחד מן הדגמים, אשמח לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 149
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בסיאט אתה כנראה תקבל הכי הרבה ביצועים לשקל- 280 כ"ס לעומת 220 באחרות והיא גם יחסית מאובזרת. האוקטביה תהיה הכי פרקטית. הגולף R יותר חזקה מהסיאט וגם יקרה כמעט ב100 אלף שקל.

מבחינה טכנולוגית מדובר במכוניות דיי דומות, רק שהסיאט מגיעה עם דיפרנציאל קדמי כסטנדרט.

תקרא גם את הדיון עליה פה. http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?575519-%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%A1%D7%99%D7%90%D7%98-%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%9F-%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%A8%D7%94-%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

לדעתי היא עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע העסקה הכי משתלמת בין הGTI לבין הקופרה היא הקופרה, הרבה יותר תמורה למחיר.

מצד שני, אם אתה מחפש משהו יותר סולידי ויותר פרקטי, הסקודה VRS גם היא יכולה להיות בחירה טובה. יהיה בה יותר נוח למשפחה ויותר מקום בבגאז' לסחוב ציוד.

תעשה את השיקולים שלך בין הקופרה לVRS.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. קשה להכניס את הקופרה למשוואה כי אף אחד כאן עדיין לא נהג בה.

2. אתה שוקל את הקופרה אבל שולל את ה GTI כי היא "מושכת את העין"? ה GTI? אתה בטוח?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצועים לשקל זה לא הכל. לפחות בדור הקודם ה-GTI היתה מכונית נהיגה הרבה יותר שלמה מהקופרה. איזון הרבה יותר נכון ובוגר של ספורטיביות ונוחות. הקופרה היתה קשה מדי ופחות נוחה (והקופרה R, שמבחינת ביצועים דומה יותר לקופרה החדשה, היתה ממש קרש ובאופן כללי מכונית בלתי-נעימה בכל מובן). הגולף פשוט היתה טובה יותר. גם בדור שלפניו הגולף היתה טובה יותר מהלאון המקבילה. אני אתפלא אם זה ישתנה פתאום בדור הנוכחי. בקיצור, נסיעת מבחן הכרחית.

האוקטביה פחות מהנה מהגולף ופחות ספורטיבית באופן כללי, ויתרונה הוא בשימושיות (למי שצריך את זה). אם אתה לא נדרש לממדים הגדולים, אתה יכול להסתפק בהשוואה בין גולף ללאון.

אגב - גולף GTI לבנה היא מכונית סולידית בהחלט ולא מושכת עין מרחוק יותר מגולף סטנדרטית. זה גם צבע שמאוד מתאים לה.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע העסקה הכי משתלמת בין הGTI לבין הקופרה היא הקופרה, הרבה יותר תמורה למחיר.

מצד שני, אם אתה מחפש משהו יותר סולידי ויותר פרקטי, הסקודה VRS גם היא יכולה להיות בחירה טובה. יהיה בה יותר נוח למשפחה ויותר מקום בבגאז' לסחוב ציוד.

תעשה את השיקולים שלך בין הקופרה לVRS.

כרגע אין משפחה ואין ציוד, לכן אני יותר נוטה לכיוון הקופרה או הגולף, רק שחשבתי לטווח הרחוק אולי כן כדאי לקחת משפחה בחשבון, אבל לא נראה לי. עכ"פ הייתי היום בסיאט, אמרו לי שהבידוד רעשים בקופרה ובVRS זהה, זה נכון? אם כן אז זה לא משהו(

תראו בחמש ועשרים)

מצד שני, ישבתי היום בלאון, כמעט ואי אפשר לשבת מאחורה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. קשה להכניס את הקופרה למשוואה כי אף אחד כאן עדיין לא נהג בה.

2. אתה שוקל את הקופרה אבל שולל את ה GTI כי היא "מושכת את העין"? ה GTI? אתה בטוח?

כן, אני חושב שרכב עם טיפה קימורים וגאנט 19, עושה פחחות רעש מרכב עם פסים אדומים, GTI מרוח בכל מקום וג'אנטים של ערסים... (ושלא לדבר על השמלה מקדימה) ולא שאני לא אוהב, פשוט זה לא מתאים לסגנון שלי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצועים לשקל זה לא הכל. לפחות בדור הקודם ה-GTI היתה מכונית נהיגה הרבה יותר שלמה מהקופרה. איזון הרבה יותר נכון ובוגר של ספורטיביות ונוחות. הקופרה היתה קשה מדי ופחות נוחה (והקופרה R, שמבחינת ביצועים דומה יותר לקופרה החדשה, היתה ממש קרש ובאופן כללי מכונית בלתי-נעימה בכל מובן). הגולף פשוט היתה טובה יותר. גם בדור שלפניו הגולף היתה טובה יותר מהלאון המקבילה. אני אתפלא אם זה ישתנה פתאום בדור הנוכחי. בקיצור, נסיעת מבחן הכרחית.

האוקטביה פחות מהנה מהגולף ופחות ספורטיבית באופן כללי, ויתרונה הוא בשימושיות (למי שצריך את זה). אם אתה לא נדרש לממדים הגדולים, אתה יכול להסתפק בהשוואה בין גולף ללאון.

אגב - גולף GTI לבנה היא מכונית סולידית בהחלט ולא מושכת עין מרחוק יותר מגולף סטנדרטית. זה גם צבע שמאוד מתאים לה.

באמת כנראה שהVRS ירדה מהמשוואה, בקשר לנוחות, אני אקח נסיעת מבחן כשהרכב יגיע לארץ (שבועים או משהו כזה..) ובאמת שחשבתי על זה היום, איך יכול להיות שרכב עם יותר כח יותר טכנולוגיה ויותר אבזור, עולה כמו GOLF GTI בלי כלום ועם מנוע חלש יותר? איפה קבור הכלב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני חושב שרכב עם טיפה קימורים וגאנט 19, עושה פחחות רעש מרכב עם פסים אדומים, GTI מרוח בכל מקום וג'אנטים של ערסים... (ושלא לדבר על השמלה מקדימה) ולא שאני לא אוהב, פשוט זה לא מתאים לסגנון שלי..

על מה אתה מדבר? ה GTI הכי סולידית שיש והלאון זה האימאמא של הרכבי ערסים, לא רק הקופרה גם ה 1.8 וה 1.4 FR עם הלדים והג'אנטים הגדולים.

בכל אופן, הקופרה החדשה נראית מרשימה על הנייר, אני עדיין הייתי בוחר ב GTI. חוץ מזה שלגולף יש 3 שנים אחריות בניגוד ל 2 בסיאט.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטביה היא מכונית פרקטית וזה, אבל יש לה כמה פספוסים (למשל, נוחות נסיעה בגלל חישוקי 19). אני אישית אוהב מאוד את הגולף, זה הרכב השלישי שלנו בבית ואני מאוד אוהב לנהוג בו. אם אתה יכול, תיקח את גרסת הביצועים עם 230 כ"ס, דיפ' אמיתי ובלמים משודרגים, גם אם הדבר כרוך בבירוקרטיה (ייבוא אישי וזה). הלאון קופרה רכב חזק מאוש, הבירורות בחול משוות אותו לגולף R- "סגמנט" מעל. מנוע עם 280 כ"ס, אבל יחסית מוחצן וזה.

לעומת זאת, הגולף R היא חיה אחרת לגמרי. סיבוב קצר שערכתי על כזו בגרמניה הבהיר לי שזה אוטו מטוס. יותר טוב מאודי S3 לפי מה שאומרים. כל כך אהבתי את האוטו הזה- האחיזה, המנוע, הגה, מתלים- כך שיצא שהזמנתי לי כרכב שני (הראשון פאביה סטייל) גולף R בצבע שחור. השלב הבא זה RS3 :)

עריכה אחרונה על ידי bencl100
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטביה היא מכונית פרקטית וזה, אבל יש לה כמה פספוסים (למשל, נוחות נסיעה בגלל חישוקי 19). אני אישית אוהב מאוד את הגולף, זה הרכב השלישי שלנו בבית ואני מאוד אוהב לנהוג בו. אם אתה יכול, תיקח את גרסת הביצועים עם 230 כ"ס, דיפ' אמיתי ובלמים משודרגים, גם אם הדבר כרוך בבירוקרטיה (ייבוא אישי וזה). הלאון קופרה רכב חזק מאוש, הבירורות בחול משוות אותו לגולף R- "סגמנט" מעל. מנוע עם 280 כ"ס, אבל יחסית מוחצן וזה.

לעומת זאת, הגולף R היא חיה אחרת לגמרי. סיבוב קצר שערכתי על כזו בגרמניה הבהיר לי שזה אוטו מטוס. יותר טוב מאודי S3 לפי מה שאומרים. כל כך אהבתי את האוטו הזה- האחיזה, המנוע, הגה, מתלים- כך שיצא שהזמנתי לי כרכב שני (הראשון פאביה סטייל) גולף R בצבע שחור. השלב הבא זה RS3 :)

אז אתה אומר שמפאביה סטייל עלית לרכב של 300K? יפה. תתחדש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה אומר שמפאביה סטייל עלית לרכב של 300K? יפה. תתחדש...

האמת שזה רכב שני שלי.. הלוואי עלי 300K, אחרי שאתה מסמן "וי" בכל רשימת האבזור האופציונלי (חוץ מהמערכת סאונד עם יותר רמקולים וזה. המערכת הבסיסית היא זאת שיש ב-GTI, והיא סבבה לגמרי) המחיר יותר מתקרב ל-360K. אבל הרכב יגיע רק בעוד 3 חודשים.

כרגע בארץ (אם אני זוכר נכון) יש רק 3 מכוניות: 2 להדגמה ואחת של מנכ"ל צ'מפיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כולם מעדיפים את הגולף? שמישהו יסבער לי כי אני לא רואה סיבה אחת.

ומישהו יודע איך הrs מבחינת נהיגה?

אני לא חושב שכולם מעדיפים את הגולף, אני חושב שחלק מעדיפים את הגולף.

בתור מי שעתיד להיות בהתלבטות שלך, ואלו (+308GIT , +ג'ולייטה תלתן) הם המתמודדים, אני יכול לחלוק איתך את המחשבות שלי:

1. עיצוב הפנים של הסיאט פחות מדבר אליי, בהפרש, משל הגולף.

2. הסיאט מגיעה עם סטיגמה שפחות מתאימה לי, זה אמנם שטויות של מיתוג - ובכל זאת.

3. ההפרש בביצועים לטובת הסיאט הוא נהדר על הנייר, בפועל, עבור נהג כמוני, אני נוטה להאמין שהוא יהיה זניח עד לא קיים - היות וכנראה גם לגבולות גזרה של הGTI אני לא באמת אגיע.

4. אין סיאט ידנית (לבינתיים)

כשיגיע הזמן, אני לא אוותר על נסיעת מבחן על הקופרה.

עם זאת, מבחינתי היא נמצאת כרגע בתחתית הרשימה, למרות שנראה שהביצועים שלה עדיפים על כל הרכבים מהרשימה המקורית (וכאן נכנס סעיף 3).

מבחינתי, התלתן והGTI נשמעות הכי מעניינות (יותר נכון - רלוונטיות), וגם הGTI הצרפתית מסקרנת מאוד.

האוקטביה מדברת אל הצד הפרקטי שבי, מה גם שהייחוד שלה על הכביש מוסיף לה נקודות זכות, אבל היא נראית הרבה פחות nimble, ויחסית לשאר המתמודדות הסקס אפיל שלה בתחת.

תעדכן, מעניין לשמוע מה תחליט בסוף.

נ.ב. אם לא מפריע לך העיצוב המזעזע של האחוריים, פוקוס ST לגמרי אמורה להיות ברשימה שלך. אצלי היא נופלת רק בגלל המראה, אם היא היתה פחות מכוערת, או אם הייתי מוכן להתפשר על רכב שאני מגדיר כמכוער - היא כנראה היתה מבלה בראש הרשימה.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ORYO-אתה בטוח ש308 תגיע? כי נכון עכשיו היא לא.וכן גם אני באותה התלבטות וכרגע די נעול על גולף.אחרי ישיבה בלאון FR שלמעשה זהה לקופרה יצאתי בהרגשה קצת מבאסת לעומת גולף

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...