Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי פאג'רו מודלים 95-98

lishaina
שימו לב! השרשור הזה בן 3163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים אני לפני רכישת פאג'רו מודל 96-98 .

ורציתי לדעת מה עלי לבדוק לפני הקניה ?

ומה כדי יותר לקנות ידני או אוטומטי ?

מעוניין במרכב הקצר הג'יפ ישמש בעיקר לשטח של קל עד בינוני .

האם כל הפאג'רואים מצוידים ב4X4 ? (רק בשנים שציינתי )

ואיפה כן כידי לקחת לבדיקה שבאמת בודק רכב שטח .

אשמח לעזרה ומוכן לשלם למישהו שיבוא לבדוק איתי .

התקציב עד 30 אבל רצוי כמה שיותר נמוך .

תודה

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

קצרים בשנים האלו יש או מנוע בנזין או מנוע דיזל 2.5 ליטר חלשלוש.

כעיקרון בגיר ידני יהיו פחות תקלות. אם אני לא טועה כל הבנזין אוטומטיים וכל הדיזלים ידניים.

יש גירסא מדליקה עם גג ברזנט.

כולם עם 4X4 והילוך כח. זה רכב שטח אמיתי שיכול לתת עבודה קשה בשטח.

יש דגמים עם נעילת דיפרנציאל אחורית מקורית - מומלץ מאוד לקנות רכב שהגיע עם זה. זה משדרג בכמה רמות את העבירות, ואת היכולת של האוטו לצלוח מכשולים בלי לכסאח אותו.

מה יש לבדוק - הכל!

החל במערכת שמשלבת את ההנעה הקדמית, בעיות חשמל, בושינגים, משולשים, נעילה אחורית, מצב צמיגים והתאמתם לרישיון ולנתונים באוטודאטה, מנוע, גיר - הכל.

קח בחשבון שכל רכב שתקנה, אתה תשאיר במוסך סכום לא מבוטל על יישור קו כזה או אחר, גם אם תקנה את האוטו הכי מטופל. זה לא 1000-2000 שקלים. זה יעבור את ה 5000 שקלים בקלות.

קח בחשבון שדגמי הדיזל הידניים הם עגלות. ממש עגלות. ב 100 קמ"ש המנוע על 3000 סלד וזה מבאס. דגמי הבנזין יקרים מאוד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב ישר לעשות יישור קו כש אני קונה ?

אני לא מחפש משהו יקר אלה סתם להרגיע את רוחי ולהבין מה זה רכב שטח וקצת להתנסות .

ועם הזמן אני מאמין שכבר אני יחפש כלים קצת יותר חזקים .

חשבתי גם על ניסן טראנו קצר , ראיתי שהמחירים קצת יותר קורצים ושנים 97-ומעלה וגם הבנתי שאפשר לטפל בו לבד זה נכון ?

אני מאוד רוצה את הפאג'רו הקצר מהשנים שציינתי אבל אני לא בטוח אם כדי ואם זה באמת יתן לי את הכיף שאני מחפש ושגם יהיה לי אפשרות לתחזק אותו בעצמי . אני אחד שאוהב לעשות הכל לבד כל עוד זה אפשרי בתנאי בית .

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט בכל רכב חדש שתקנה תצטרך לעשות ישור קו כלשהו. זה יכול להיות ברמת שמנים ופילטרים שאתה באמת יכול לעשות לבד, וזה יכול להיות גומיות ובושינגים שיהיה יותר קשה לעשות לבד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים הוחלט למכור את ההונדה לטובת פאג'רו 2008 ארוך או ניסאן פאת פיינדר 2008 ומעלה מחיר 80 -110 הגג שבגג .

על מה כדי ?

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הדרישות שלך מהרכב? איזה אופי של טיולים אתה מתכנן? האם יש לך כמה אלפי שקלים בצד להחלפת מנוע בפאת'פיינדר?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעות מועטות בכביש , ימי שיש שבת טיולים שבילים ללא סלעים , ולא אין לי כסף למנוע לפאתפיינדר .

רכב ראשי שיחליף את ההונדה שיש כרגע .

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 3163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...