Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית חסכונית, נוחה, ואמינה עד 50K

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 3179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש המלצה למשפחתית/מנהלים עד 50K, שתהיה חסכונית, נוחה ואמינה.

שנתון החל מ2010.

ידני או אוטומטי פחות משנה, אך רצוי שלא יהיה אוטומטי פלנטרי, משיקולי חיסכון בדלק. אם אוטומטי פלנטרי, אז עם חמישה הילוכים לפחות.

מנוע טורבו או/ודיזל - יתרון. תישקל גם אופציה של התקנת מערכת גפ"מ.

יכולות דינמיות פחות חשובות, האוטו נועד בעיקר לשיוט בכבישים מהירים.

מה שמאוד חשוב - נוחות, כי המושבים של מיצובישי די שברו לי את הגב.

וכמובן אמינות, לפחות ברמה של הלנסר קלאסיק שאני מוכר.

הרכב נועד לנסיעות של 25-30 אלף ק"מ בשנה.

תודה לעונים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי קיה פורטה תתאים לדרישות (והיא די חסכונית אפילו שלגיר שלה בשנה זו יש רק 4 הילוכים)

מתיחה קלה של התקציב בכ-10000 ש"ח כבר תביא מגאן/פלואנס דיזל לא טחונה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, על פריוס לא חשבתי.

יש לדגם הקודם חסרונות בולטים במיוחד מול הדור השלישי, שבא מ2009?

יש טעם להתאמץ ולנסות למתוח את התקציב?

מה לגבי הונדה אינסייט?

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור 3 משמעותי חזק יותר, המנוע גדל מ 1.5 ל 1.8, חזק ומהיר יותר וחסכוני מעט יותר, נראה שההבדל יורגש במיוחד בנסיעות בינעירוניות. ישנם הבדלים נוספים כמו מערכת מולטימדיה ועוד. (זכור לי ש slow sprinter, פירט בהרחבה באחד הפוסטים).

לגבי מחיר אני מעריך שבשנת 2009, השנה בה התחלף הדגם, תמצא דור 2 במצב סביר ב 50,000 ש"ח ודור 3 סביר ב 70,000 ש"ח, פער לא קטן.

אני אישית בחרתי בדור 2 אבל כל אחד והתקציב שלו.

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הונדה אינסייט, קשה לי להמליץ כי לא היה לי. מנסיעות בודדות ברכב, זכורה לי לרעה נוחות ישיבה במושב האחורי, כמו כן דובר על מדידות קרינה לא טובות. בכללי, בתחום ההיברידי פריוס נמכרת בהיקפים עצומים לעומת אינסייט בודדים, ישנו קונצנזוס שהפריוס מוצלחת יותר וחסכונית יותר מהאינסייט, אם נלך לפי ה "עדר" אז הפריוס נמכרת הרבה יותר.

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה אינסייט: נהגתי עליו מראשון לרחובות, היה לי מוזר הרכב לי יש אקסנט 1.4 הרכב נמוך וההונדה יותר גבוהה, מושבים די נוחים, בלמים מאד רגישים , חסכוני מאד, מצב ספורט הופך את הרכב למאד קל ומגיע מהר למהירויות גבוהות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...