Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BRZ vs wrx , שאלה לבעלי BRZ על המושב האחורי

Liviur
שימו לב! השרשור הזה בן 3145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתלבט בין 2 הגברות הללו לבית סובארו (עובר לארהב , שתיהן עולות כמעט אותו הדבר, בליס אפילו הרקס עולה קצת פחות).

מעדיף את הBRZ עקרונית אבל תוהה לגבי המושב האחורי ואם למישהו פה יש את הרכב וילדים.

ספציפית שני הדרדקים שלי קטני וישבו במושבי ילדים (ריקארו יאנג ספורט לצורך העניין). המושב האחורי נראה מאוד קטן וסימלי. משהו פה ניסה להכניס מושב ילדים לשם?

עוד מחשבות בנושא מאנשים שהיו באותה נקודה?

(לא מעוניין ברכב הנעה קדמית, צריך 4 מושבים , לא מעוניין בגג פתוח ותקציב אמריקאי עד 30k נגיד - לא רוצה להתעסק עם משומש, אולי certified pereowned)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הילדים שלי בני שנתיים וחצי ו3 חודשים.

אני רוצה לדעת אם יכנסו לשם מושבי ילדים ואחכ בוסטרים.

אין לי צורך ב4 מושבים מעבר לשימוש הנדיר הזה.

וגם אז זה יהיה רכב שני לרוב ולא הרכב שהמשפחה תיסע בו.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תעשה נסיעת מבחן על הרכב בארץ ותראה אם מתאים? לצרכים שלך זה כנראה יספיק,אבל עדיין תבדוק- האוטו יחסת צפוף ולא הכי נוח בעולם לנסיעות עירוניות/בין עירוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת על infiniti qx50?

זה קרוסאובר ויקר משמעותית. אם זה היה התקציב זה היה כנראה בי אר זי וטורבו או sti.

אני מחפש רכב ספורט ומוכן להתפשר על השאר כל עוד הילדים נכנסים.

הרכב השני שיהיה לנו יכסה את המשבצת הזו (מיני קאנטרימן קופר s 4*4)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי המושב עצמו קשה לדעתי יש גם זוית בין הגב של המושב לתחתית והמושב בbrz הוא לא שטוח מאחורה אלא יושב קצת מיוחד כמו באקט בקטנה.

ברור שאני אעשה את זה כשאני אהיה שם, חשבתי אולי אנשים עם ניסיון והרכב יוכלו לענות על הנושא.

ברור לי שיש סוכנויות רכב חברה. ברור לי שאני ילך לשם עוד שבועיים גם ככה.

אשמח לפידבק מאנשים עם ניסיון פרקטי עם הרכב או הצעות מעניינות למתחרות רלוונטיות.

תודה

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו ליביו, מתי הספקת את כל זה ? :wink:

כמישהו ששקל את הרכב ועדיין חושב אולי על דגם מחוזק שלו בעתיד בדקתי את העניין הזה לעומק כולל לחפור בפורומים בחו"ל ומעשית להביא כסאות ולחבר - זה אפשרי. לא נוח אבל אפשרי.

כל עוד לא צריך לשכן מקדימה מישהו ארוך במיוחד אז גם סלקל יכנס.

יש פה חבר פורום אחר בעל brz שמנסה להניע אותי מלחשוב על לעשות כזה דבר לילדים שלי ("זה כמו כלא, לא רואים כלום") אבל אם אתה מדבר על זה כרכב שני אז נראה לי שאפשר לחיות עם זה.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רואה מה זה ניר? 4.5 שנים אתה לא רואה אותי יום יום וזה מה שקורה.

נקודה מעניינת שלא רואים כלום קדימה. לא חשבתי על זה עם השילוב של ספסל נמוך.

אצלי זה לגמרי רכב שני, אז כל עוד זה אפשרי ולא ממש סיוט זה לגמרי על הפרק.

מצד שני אם המחיר לליס על sti יהיה קרוב מדי...

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שהזמן רץ.

וקח בחשבון באמת את הזווית מושב המוזרה שם.

יכול להיות שמבחינה בטיחותית וגם של נוחות תצטרך "ליישר" את המושב (עם כרית או משהו כזה) בשביל למקם כסא בזוויות הנכונות מה שיצריך עוד מרווח קדימה במקרה של סלקל.

חוץ מזה שאם אתה מדבר על רכב שני לפיזור ילדים בלי האישה אז אפשר לשים אחד מקדימה (בהנחה שמבטלים כרית אוויר. די בטוח שיש ביטול אבל כבר לא זוכר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת על GTI? עולה שם באיזור ִ$27Kִ לגרסת הפרפורמנס פאקג'- 103 אלפי שקלים בישראלית מדוברת. בסכום שקונה לך באר (לאחר מיקוח כמובן) אולי קורסה חדשה או I20 חדשה, שם תקבל גולף GTI מהוקצעת, מהוגנת ומלוטשת כמיטב המסורת הייקית, ועוד בגרסת הפרפורמנס (תודו שהתיאור עשה לכם חשק לאוטו 8)ׂׂ)

אם בכל זאת חשקה נפשך בהנעה אחורית ואינך מוכן להתפשר על קדמית, תוכל לרכוש במ.וו סדרה 2, בגרסת ה"בסיס" 228 (2.0 טורבו, 245 כ"ס, 0-100 במהר יותר ממה שלוקח לך לקרוא את כל זה). חורגת קצת מהתקציב- 32K, אבל שווה כל שקל (דולר..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגירסא 2 הבסיסית לא קוסמת לי מבחינת התנהגות. ניסיתי , לא אהבתי. (באותה קטגוריה גם הLexus is350f אגב)

וכמו שאמרתי - לא מעוניין בהנעה קדמית אחרת gti היתה הבחירה המתבקשת.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...