Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפתי את הסיאט לאון בסיאט לאון - אותה הגברת בשינוי אדרת

yud
שימו לב! השרשור הזה בן 3154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

עד לפני חודש הייתי עם הלאון 1.2 ידנית 2012 ששירתה אותי נאמנה וגם כמעט ולא נחסכו ממנה שיפורים למיניהם,

החל מתוכנה וממשיך בחישוקי 17", מערכת פליטה מקורית של לאון FR ועוד. רק שהיה חסר לי מה שחסר לרובנו בדרך כלל- עוד כ-ו-ח. אז מכרתי אותה ובמקומה לאחר חיפושים רבים ושבועיים ללא גלגלים מצאתי- אחותה הגדולה סיאט לאון 1.8 ידנית משנתון 2011/10: צבעה כסף מטאלי. קילומטרז נמוך יחסית שעומד על 57k ק"מ ולאחר בדיקה מקיפה ומיקוח קל העסקה נסגרה. הרכב סטוק לחלוטין למעט חישוקי 17" שחורים שאושרו ברישיון וצמיגי טויו t1 sport שהרכב הגיע איתם. הספקתי לעשות שני דברים: פילטר אינבוקס k&n ומערכת פליטה מקורית שירדה מלאון קופרה שנתון 2011. קצת תמונות:

לאון1.jpg

לאון 2.jpg

קופרה.jpg

לאון3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש אדון י', נראית ממש טוב!

הייתה לי כזאת עם גיר DSG ובסטוק היא הייתה די מהירה,

על גיר ידני אין לך מה לפחד כמו על ה-DSG7 ואני מתאר לעצמי שתוכנה תהיה השיפור הבא.

במנוע הנ"ל יש פוטנציאל שיפורים די גדול עם הספקים נאים בהחלט.

הידנית הגיעה עם שישה הילוכים, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך קרה שאני מחפש צנרת של לאון קופרה כבר כמה חודשים , מעלה מודעות בפורמים ופייסבוק ולא מוצא ואתה תוך רגע מביא כזו.

אבל אם יש לך כזו על המנוע שלנו , איך זה נשמע באמת ? יש הבדל משמעותי בין הצנרת המקורית לבין הצנרת של הקופרה ?

אשמח לדעת כמה שילמת עליה.

תתחדש ובהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך קרה שאני מחפש צנרת של לאון קופרה כבר כמה חודשים , מעלה מודעות בפורמים ופייסבוק ולא מוצא ואתה תוך רגע מביא כזו.

אבל אם יש לך כזו על המנוע שלנו , איך זה נשמע באמת ? יש הבדל משמעותי בין הצנרת המקורית לבין הצנרת של הקופרה ?

אשמח לדעת כמה שילמת עליה.

תתחדש ובהצלחה.

סתם מזל:lol:

פרסמתי בואגית ואיזה מוסכניק מנתניה ששדרג את הקופרה שלו הציע את הצנרת המקורית שלו.

הצנרת של הקופרה מהרזונטור עד לאגזוז נעה מ2.5" עד 2.75" בשיא וזה משפר את הזרימה ואת הסאונד שהופך למעט יותר בס בסל"ד גבוה. על הלאון הקודמת הייתה לי צנרת של FR והאמת שהשיפור בסאונד די דומה, אך לא ברמת הסאונד של דודים של רמוס למשל שנחשבים לדי רעשנים. מה שכן אני מרגיש שהרכב מושך מעט יותר כאילו התווספו לו 5-10 כ"ס, מקווה לדעת בצורה מדויקת יותר מחוות דעת של אחרים שבדקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהז היה דיי מצחיק לראות את הבוחן בטסט מחפש את הוישרים כמה דקות טובות עד שהוא העיז לשאול, גם זה שניסה להחליף אותם בחנות לאביזרי רכב והתחיל לבדוק מתחת למכסה המנוע איפה הם מתחבאים.

אני משום מה לא מצליח לאהוב שום ג'אנט אחר מהרכב חוץ מה-16 אינץ' הרגילים.

תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משום מה לא מצליח לאהוב שום ג'אנט אחר מהרכב חוץ מה-16 אינץ' הרגילים.

אתה רציני?

אני חושב שה-16" המקוריים של הלאון פשוט מזעזעים. גם של הלאון החדשה.

בכלל כל ג'אנט 16" על רכב כמו הלאון נראה קטן מדי.

לעומת זאת שים לה ג'אנט 18" והנמכה וקיבלת סוכריה לעיניים! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת לציין שלאחר ההנמכה יש להוסיף קוביה ענקית מפרווה שמשתלשלת מהמראה המרכזית, ונקודות בונוס למי שקושר נעלי תינוק למע' הפליטה. XP

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיקח ללב, גם צביעת ג'נטים זה משהו שנתפס אצלי בראש כ'ערסי' ואני עדיין מתכנן לעשות זאת בעצמי.

it's not personal it's just business :)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...