Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך בימר בת ים

viper05
שימו לב! השרשור הזה בן 3151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני חייב לספר לכם את ההתרשמות והחוויה שלי מהביקור במוסך בימר בבת ים.

חשוב לי לציין שאין לי שום הכרות עם המוסך,האנשים שעובדים בו או כל גורם אחר ככה שהביקורת שלי אובייקטיבית לגמרי.

אני לא ארחיב יותר מדי, לפני הב אמ וו היה לי רכב מסוג סיאט לאון קופרה ובלאון התגלתה תקלה עם הקסנון, במוסך ------הקודם---- שלי פשוט עשו לי בלאגן אחד גדול עם החשמל ורק חודשיים לאחר מכירת הרכב הבנתי ששילמתי כמה אלפי שקלים לחינם.

בפעם האחרונה עם הב אמ וו הייתה לי תקלה שעל פניו כל מוסכניק היה מגלה אותה בין רגע אם הוא רק היה עושה בדיקת לחץ מים מה שכנראה לא עשו במוסך הקודם וישר קפצו על התקלה " הלכה לך משאבת מים" מה שהתברר שלשום כלא נכון וכמעט הוצאתי כמה אלפי שקלים לחינם.

הסיפור הוא כזה, לפני תקופה קצרה לאחר רציתי לבדוק אם חסר לי נוזל קירור, לא הצלחתי לפתוח את המיכל והשתמשתי קצת בכח וכנראה בפתיחה של הפקק סדקתי את המיכל. הייתה נזילת מים מהמיכל מה שלא ידעתי, לקחתי את הרכב עם הגרר למוסך הקודם שלי והם ישר אמרו לי "משאבת המים שלך הלכה" מה שהתברר כמובן כלא נכון, משאבת המים בבימר שלי היא בצד שמאל,הנזילה הייתה בצד ימין, מה שכנראה לא טרחו לבדוק בכלל.

באותו הזמן לא הכרתי את בימר ואת ג'ובאני ונסעתי אליהם על מנת להשיג משאבה זמנית עד שתגיע זאת שאני אזמין כי לא רציתי סתם להוציא 4500 לפני מעמ ועבודה. ג'ובאני הנחמד אמר לי : תשים את זאת לבנתיים, תגיע אלינו לאחר מכן ותזדכה על המשאבה הזמנית שאני מביא לך ונשים לך חדשה. ובנוסף הוא אמר לי שמע אתה עושה טעות אין מצב שהלכה לך משאבת המים לפי מה שאתה מתאר, קח את הרכב לפה ונבדוק את זה כי לא הגיוני שעם התיאור שלך זה באמת מה שקרה, לא היה לי נעים לקחת את הרכב שלי מהמוסך הקודם כי יש לי שם קצת ותק אבל מה שהכי זיעזע אותי וגם את חבר שלי שהיה איתי באותו הרגע בזמן קבלת ההודעה , כשנסעתי לבת ים להביא את המשאבה הזמנית המוסכניק שלי שולח לי הודעה :" הרכב שלך תופס לי ליפט", כשהוא אמר לי את זה אמרתי לעצמי זאת הפעם האחרונה שאני אתפוס לך ליפט , אני משלם על זה כסף, לבוא ככה ללקוח ולומר לי דבר כזה גובל בזלזול בי, ברכב שלי, בכסף שלי ואין לי עוד מילים. בכל אופן,ג'ובאני כמובן צדק לגבי זה שלא הלכה המשאבת מים, שלשום הכנסתי אליו את הרכב, כי כמובן החלפת המשאבה לא העלימה את התקלה, לא הבנתי למה אני ממלא כל הזמן נוזל קירור והוא פשוט נעלם לי. כמובן שהחלטתי לקחת את הרכב לבימר בת ים. על הדרך עשינו טיפול וג'ובאני איתר לי את התקלה באופן הכי פשוט ובאופן שאתה מצפה מכל מוסכניק שיעשה. אז כמו שרמזתי בהתחלה, התקלה הייתה בכלל נזילת נוזל קירור ממיכל הקירור עקב איזשהו סדק, המיכל הוחלף,הכל היה מקצועי ביותר, אנשים חמים וטובים גם ג'ובאני וכל שאר העובדים.

לא נוח לי להגיע לבת ים אבל הם פשוט שווים את זה, מקום אמין, מחירים הגיוניים שאתה אומר לעצמך שאחזקת ב אמ וו לא תעלה לך הרבה יותר יקר מאחזקה של משפחתומטית רגילה, מקצועיות, אמינות ואני מאחל שכל בעל עסק יתנהל כמוהם.

יצאתי משם עם חיוך גדול ואמרתי לעצמי שמצאתי בית חדש לרכב שלי.

חשוב לי גם לציין שאני לא אגיד את שמו של המוסך הקודם כי הם מקצועיים מאוד ובגדול הייתי מאוד מבסוט עליהם במשך תקופה ארוכה אבל היחס האחרון שקיבלתי עם ההודעה הזאת (ללקוח חדש בחיים הם לא היו אומרים משהו כזה), בנוסף אבחון התקלה השגויה שיכלתי לצאת בקנס של כמה אלפים לא גורם לי לרצות לחזור לשם.

אז בכל אופן, לבעלי הבימריות ובכלל לכל אחד שיש לו רכב, אם בא לכם מקצועיות,אמינות,מחירים הגיוניים ויחס טוב, תגיעו לבימר בת ים, לא תצטערו!

שבת שלום לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעובד עם המון מוסכים ביום יום אכן מדובר באדם מדהים "ג'ובאני" ישר כסרגל, מדוייק מאד. אין אצלו פשרות או חוכמות וירבו כמותו בישראל.

לי אישית בX6 של חבר טוב, חסך לו סכום של 10.000 ש"ח שניסו במוסך אחר לדחוף לו על תקלה כל שהיא. וג'ובאני פתר אותה בסכום מצחיק של 200 ש"ח אמיתי לגמרי!!

ממליץ עליו בחום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...