Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הציעו לי לרכוש מנוי שנתי להולמס פלייס ב20% פחות מהמחיר המוצע. איפה הקאץ'?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 3175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש לעבור להולמס פלייס ונתקלתי בחברה שמוכרת מנויים להולמס פלייס.

התשלום מתבצע רק לאחר הרישום הפיזי במקום, בתשלום אחד, במזומן.

ומחירו 300 ש"ח במקום 380 לחודש

איפה הקאץ' ? למה הרשת מוכנה לזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה בגוף השאלה:

בתשלום אחד, במזומן

הרשת משלמת לספקים שלה באמצעות מנויים. הספקים תקועים עם המנויים האלה ומוכרים אותם לצורך המרת המנוי לכסף.

לאחרונה יצא לי לחשוב שיתכן וזאת בכלל דרך אלטרנטיבית להביא מנויים חדשים לחדר כושר. סוג של ״שוק אפור״ שהם מייצרים.

בעיקרון אין חשש. המנוי הוא מנוי רגיל לכל דבר רק במחיר זול יותר ובתשלום אחד. אתה לא יכול לחדש אותו באמצעות רכישה נוספת של מנוי זה, זאת אומרת שאח״כ אתה יכול: א. לחדש את המנוי רק בהולמס פלייס ב. לסיים את המנוי, לחכות חצי שנה תקופת צינון ולרכוש שוב מנוי בדרך הזאת.

אגב, אם הגעת להולמס פלייס ב-3 החודשים האחרונים כדי להתעניין ברכישת מנוי והם רשמו את פרטיך לא תוכל לקנות את המנוי הזה.

בהצלחה, ואימון נעים :)

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק שמדובר במנוי מלא ולא במנוי בוקר\ערב (כלומר אפשרות להכנס רק לפני 4 או אחרי 4 אחה"צ בהתאמה, למעט סופ"ש).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להגיד לכם, המערכת הזאת פשוט מטופשת.

זה נשמע קצת תמוה כשאומרים לך "אתה מקבל מנוי בהולמס פלייס לא דרך הרשת, דרך מישהו אחר, מעביר לו את כל הסכום והכל טוב, אסור לך לפנות אליהם לקבל פרטים"

הלכתי לשם להתרשם מהמקום, כמובן שביקשו ממני פרטים. הסברתי להם שאני לא נותן פרטים כי זה שולל ממני את הדיל הזה, וכמובן לא סוגר שום דיל מבלי לראות את המקום.

מיד קראו לנציגת מכירות שהציעה לי מנוי ב 360 ש"ח (במקום 390 לטענתה) + חודש חינם, שמוזיל לי את העניין ל 330+-

+ כניסה לחדר כושר נוסף ברשת חינם

ללא דמי מנוי

לקחתי את ההצעה שלהם, כי ההצעה המתחרה הייתה 300 ש"ח ללא אפשרות לצבור ותק ונקודות וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותק ונקודות בהולמס פלייס? יש חיה כזו?

בכל מקרה- אני משלם ברוטשילד ראשון לציון על ההולמס פלייס 250 שקל. אם אפשרות יציאה כל 4 חודשים .

הקאץ בחלק שלך זה שאתה מחוייב להם לשנה. והתשלום מזומן וגם מי הם בכלל? מה זה חברה שמוכרת מנויים לחדר כושר? זה תיווך כלשהו?

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מטופשת בכלל, סתם אלף-בית של כלכלה.

יש לך מוצר - מנוי.

אם תקבע לו מחיר נמוך מדי - תפסיד את המכנסיים.

אם תקבע לו מחיר גבוה מדי - יהיו מעט לקוחות ותפסיד את המכנסיים.

כשאתה נותן לאותו מוצר כמה מחירים שונים, אתה מרוויח את כל קהלי היעד:

- אלה שלא שואלים שאלות מקבלים מחיר מלא פלוס.

- אלה שכן שואלים שאלות מקבלים הנחת שקר כלשהי.

- אלה שחייהם סובבים סביב קופונים וקומבינות מקבלים מחיר אחר - ובמקרה הנ"ל גם הגבלות שונות.

מה שיוצא להם הוא מחיר ממוצע כפול מספר גדול יותר של לקוחות.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא אוהב את ההומלס פלייס, הייתי מנוי שם מספר שנים ,

ולאט לאט המצב שם הדרדר, והמדריכים היו מתייחסים רק למי שלוקח אימונים אישיים.

אחרת אתה פשוט אוויר, יכול לבצע תרגיל לא נכון , לא יתייחסו אליך ויתקנו.

צריך שמירה בסטים האחרונים של תרגיל מסוים , לך תחפש אותם יגידו לך אני כבר בא ולא יחזרו.

חזרתי לחדר הכושר השכונתי , שם לבעלים אכפת מכל מנוי ומעביר את רוח המפקד גם למדריכים.

נכון חדר הכושר לא מפונפן , ואין חלוקה של מגבות אבל יש יחס אישי.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותק ונקודות בהולמס פלייס? יש חיה כזו?

בכל מקרה- אני משלם ברוטשילד ראשון לציון על ההולמס פלייס 250 שקל. אם אפשרות יציאה כל 4 חודשים .

הקאץ בחלק שלך זה שאתה מחוייב להם לשנה. והתשלום מזומן וגם מי הם בכלל? מה זה חברה שמוכרת מנויים לחדר כושר? זה תיווך כלשהו?

אני נרשמתי בסוף דרך הולמספלייס, בתוך החדר כושר ללא כל חברה מתווכת.

וכן אני מניח שהחברה המדוברת זה כמו ג' יפית, קונים המון מנויים במחיר טוב, ומוכרים. זה טוב לרשת וטוב להם.

בכל מקרה - בראשון לציון זה מכון כושר מסוג ENERGY שזה הסוג הכי זול, אותו הציעו לי ב 200 ש"ח

אבל חשוב לי שתהיה בריכה שנוכל להתפנק יותר.

לגבי נקודות - בטח שיש דבר כזה, אתה צובר כל שבוע וכל חודש נקודות, ואחרי חצי שנה יכול להכנס לעוד סניף ברשת, אחרי כמה שנים תוכל להכנס לכל הסניפים (חוץ מאלה שמסוג יותר יקר משלך)

לא מטופשת בכלל, סתם אלף-בית של כלכלה.

יש לך מוצר - מנוי.

אם תקבע לו מחיר נמוך מדי - תפסיד את המכנסיים.

אם תקבע לו מחיר גבוה מדי - יהיו מעט לקוחות ותפסיד את המכנסיים.

כשאתה נותן לאותו מוצר כמה מחירים שונים, אתה מרוויח את כל קהלי היעד:

- אלה שלא שואלים שאלות מקבלים מחיר מלא פלוס.

- אלה שכן שואלים שאלות מקבלים הנחת שקר כלשהי.

- אלה שחייהם סובבים סביב קופונים וקומבינות מקבלים מחיר אחר - ובמקרה הנ"ל גם הגבלות שונות.

מה שיוצא להם הוא מחיר ממוצע כפול מספר גדול יותר של לקוחות.

אין לי בעיה עם שיטת השיווק, יש לי בעיה עם המסתוריות סביב השיטה.

כשאתה מדבר עם בנאדם אנונימי (הרי מצאתי אותו ביד 2) שאומר לך תעביר לי את כל הסכום, תקבל מנוי, אסור לך לגשת לסניף להציג את עצמך כי זה יבוטל וכו'.

במדינה שלנו עם כל ההונאות והעקיצות אתה יכול להבין כמה זה מחשיד, במיוחד שאתה מגיע לסניפי הרשת ומנסה לברר על החברת צד שלישי ההיא (הם קוראים לזה ברטר), והם מנסים להשתיק את הנושא, כי הם לא רוצים שידעו.

צריך שמירה בסטים האחרונים של תרגיל מסוים , לך תחפש אותם יגידו לך אני כבר בא ולא יחזרו.

חזרתי לחדר הכושר השכונתי , שם לבעלים אכפת מכל מנוי ומעביר את רוח המפקד גם למדריכים.

אני יכול להבין אותך.

הרגילו את אותם אנשים שעל כל שעת אימון אישי מקבלים פי 3 ממה שהם יקבלו במסגרת שעות העבודה שם, אז זו הגישה, לצערי.

אני באופן אישי מתאמן כבר מספר שנים ומתעסק בפיתוח גוף חובבני אז פחות צריך את המדריכים,

אבל לפני שעברתי להולמס פלייס הייתי בחדר כושר שמורכב בעיקר ממפתחי גוף ורמת הידע שם גבוהה מאוד, קשה לי להאמין שנראה את זה בהולמס פלייס.

מנסיוני בלבד- אף מדריך עם נסיון אמיתי, כזה שבאמת יודע לעבוד ברמה מקצועית ותחרותית, לא יבוא וייתן משמרות באופן קבוע בחדר כושר.

המדריכים שאני התאמנתי איתם היו נותנים משמרת אחת לחדר הכושר, ושאר הפעמים שהם היו מסתובבים שם היו אימונים אישיים. מדובר באנשים עם ידע עצום שזכו מספר פעמים בתחרות מר ישראל, ולצערי מה שאני רואה במכוני כושר הממותגים(והייתי בכמה כאלה) זה סטודנטים שרוצים השלמת הכנסה, או כאלה שחשבו שלהיות מדריך זה קל ומגניב כי הרשת תופרת לך לקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק בהומפלייס, אני היית מנוי בגו אקטיב אותו דבר בדיוק.

מי שהסביר לי בנקרה של ביצוע לא נכון היו מתאמנים וותיקים, המדריכים היו מריחים את הצוף ע"י פקידת הקבלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק בהומפלייס, אני היית מנוי בגו אקטיב אותו דבר בדיוק.

מי שהסביר לי בנקרה של ביצוע לא נכון היו מתאמנים וותיקים, המדריכים היו מריחים את הצוף ע"י פקידת הקבלה.

מי שגרם לזה להראות ככה אלה מכוני הכושר.

הם הפכו את האימונים האישיים לפרנסה שלהם עצמם,

המכוני כושר משווקים בכל דרך את האימונים האישיים כי מן הסתם על כל אימון אישי הם לוקחים אחוז עמלה מסויימת.

זה דיי ברור שאם אתה מדריך שמרוויח 200 שקל ל 8 שעות במשמרת

ופתאום מרגילים אותך להרוויח 100 ש"ח לשעת אימון אישי, ברור שתגיע עם הרבה פחות מוטיבציה למשמרת רגילה.

מעבר לזה יש גם את העניין של מתאמנים מתחילים\חובבנים ומתאמנים מתקדמים\מקצועיים\מפתחי גוף.

מדריכים תמיד ישמחו ויעדיפו להתקרב למתאמנים מקצועיים ומפתחי גוף, כי רוב היסכויים שלאותו מדריך יש הרבה מה ללמוד ממנו, וגם נושאי שיחה משותפים.

זה קצת מעצבן להתחיל להסביר למתאמן חדש איך לעשות תנועה, להדגים לו כמה פעמים, ואז לסובב את הגב ולראות שהוא עושה בדיוק ההפך ממה שהדגמת, ואז לבוא שוב להסביר לו וכן הלאה.

אמנם זו העבודה שלהם ומשלמים להם על זה, אבל זה דיי מעצבן.

בכל מקרה ממליץ לכם ללמוד דווקא ממתאמנים מקצועיים, כאלה שנראה לכם שיש להם הרבה יידע ויודעים להסביר "למה לעשות ככה ולא ככה"

לרוב מתאמן שהגיע לתוצאות כלשהן יידע הרבה יותר ממדריך שעדיין לא היה בנעליים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פעם רכשתי מנוי להומלס פלייס בדרך שציינת - מזומן לשנה מראש.

ההנחה הייתה מאוד משמעותית בסביבות 260 ש"ח לחודש (הולמס פלייס צומת רעננה מי שמכיר). החיסרון היחיד הוא שלא ניתן להקפיא או להעביר את המנוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פעם רכשתי מנוי להומלס פלייס בדרך שציינת - מזומן לשנה מראש.

ההנחה הייתה מאוד משמעותית בסביבות 260 ש"ח לחודש (הולמס פלייס צומת רעננה מי שמכיר). החיסרון היחיד הוא שלא ניתן להקפיא או להעביר את המנוי.

זה לא כזה משתלם..

במשא ומתן עם החדר כושר יכלת לקבל הנחות שיביאו את המחיר שלך ל 275 לחודש, ובמקביל תקבל כניסה לעוד 1-2 סניפים (מה שאמור לעלות 250 שקל על כל סניף)

אז כבר עדיף לעשות דרכם

אין חוק חדרי כושר שמחייב אותם להפסיק מנוי מתי שנרצה?

להפסיק תמיד אפשר....בעלות של 450 שקל

שזה 10% משווי המנוי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...