Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין בסופרמיני ב40K+- מחברת טרייד-אין (העדפה לבעלות פרטית)

Octavia-TSI11
שימו לב! השרשור הזה בן 3187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

הרכב מיועד לאבא,ישמש אותו לנסיעות קצרות בינעירוניות מהבית לעבודה בלבד.

ב-20 שנה האחרונות,אבא נהג בעיקר ברכב עם גיר אוטומט,הוא לא רוצה לחזור לגיר רגיל מה גם שהנסיעות די קצרות.

מדי חודש אבא נוסע לסופר (את עיקר הקניות אני עושה) אין צורך בתא מטען גדול או מרווח.

יש לאבא דיבורית בלוטוס,רדיו-דיסק מצויין עם כניסת usb וכמובן טלפון עם שלל תוכנות ניווט (השימוש בgps מועט עד לא קיים).

אין דרישות מיוחדות חוץ מגיר אוטומט.

המלצתי לו על I20 של יונדאי או מיקרה של ניסאן.

שני הרכבים עונים על הדרישות,לI20 יש אפילו יתרון מבחינת בטיחות.

ייתכן וישנם רכבים נוספים עליהם לא חשנו .

אנו מחפשים רכב כבר כ-3 שבועות,בעיקר ב"יד 2",גם ב"סוויץ'"-ללא הצלחה

חפשנו גם בטרייד-מוביל בחולון.

השילוב של יד פרטית ואפשרות לתקן ריג'קטים שיעלו בבדיקה הוא השילוב המנצח.

לדעתי התקציב קטן מדי אבל אין אפשרות להגדילו .

אודה לכל המלצה בנושא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא הייתי ממליצה לך על טרייד מוביל.

המחירים שם גבוהים מאוד ביחס לשוק, כבר דיברתי בטלפון עם סוכן אחד שניסה לשקר לי לגבי המחירון "מי מבין שנינו נמצא כרגע מול המחירון? אני או את" אחרי שהבין שאני יודעת טוב מאוד מה כתוב במחירון ועל מה בדיוק מגיעה תוספת והפחתה, הוא גמגם ואמר "זה עיניין של היצע וביקוש" אני לא יודעת מה פספסתי וממתי לפיאט פונטו ברמת הגימור הבסיסית יש ביקוש שעולה על ההיצע שמתחמרים אותה מעל המחירון.

לצערי זה לא היה מקרה חד פעמי, גם כשהגעתי לאחד הסניפים שלהם הסוכן התחיל לגמגם כשראה שאני יודעת לקרוא את החוברת של לוי יצחק לא פחות טוב ממנו וביקש מחירון על פג'ו 308 (נכון לאותו רגע היה מדובר ב16K מעל המחירים שביקשו הקונים הפרטיים בלוחות).

מה שאני רוצה להגיד זה שתבדוק בחברות הגדולות, אבל תשאר עם האצבע על הדופק, תשווה כל הזמן למחירים שבלוחות. סביר להניח שמוכר פרטי יהיה גמיש יותר במחיר כי הוא לא יושב בסוכנות ומחכה שיתיישב מולו הבא בתור, אלא באמת צריך את הכסף מהמכירה של האוטו.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה נסיון "לא משהו" עם טרייד מוביל.

באיזור חולון יש את "אוטו שי" - ברח' לישנסקי בראשון, קניתי מהם רכב לפני כמה שנים טובות ובסה"כ יצאתי מרוצה. ויש את אוטו דיל - שזה בעיקר רכבי צ'מפיון כמו בסמלון שלך (פותח השרשור) אבל לא רק, קניתי מהם רכב לפני חצי שנה וגם - בשורה תחתונה - יצאתי מרוצה.

בכל מקרה לגבי כל חברת מכירת רכב \ ליסינג - הכלל הוא כבדהו וחשדהו, תבדוק הכל טוב טוב, אל תסמוך על המחירון שמציגים לך אלא תבדוק הכל בעצמך, וכמובן בדיקה מטעמך במקום שבו אתה בוחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא מתנגד לכל יצרן שאינו יפני \קוריאני .

יאריס היא בגדר חלום מבחינתו, בעיה שבתקציב המדובר ,הרכבים שהצלחתי למצוא עברו הרבה .

מאזדה 2 מעבר לתקציב

המחירים של ג'אז בשמיים,בצדק או שלא ,אבל זה המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...