Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ירושלמים ושכניהם שאוהבים סושי, עזרתכם נדרשת.

Murzilka
שימו לב! השרשור הזה בן 3185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפשת סושיה באיזור ירושלים והסביבה המורחבת (גם מודיעין וגם מעלה אדומים הולכים), שתהיה כשרה, טובה (לא ברמה של גורמה אבל שיהיה טעים וטרי), עם מחירים סבירים.

הרעיון הוא אירוע משפחתי קטן (כ15 מבוגרים ועוד 6 ילדים בגילאים 5-12) בבית, חשבנו לנסות לגוון עם סושי ומה שמסביב (פד תאים/מוקפצים).

אשמח לקבל המלצה על סושיה שכדאי להזמין ממנה. בגדול, אין בעיה לאסוף את ה"משלוח" לאורך כל הציר של חיפה-ירושלים, פשוט העדיפות היא שהאוכל יבלה כמה שפחות זמן בנסיעות וגם ריכוז המסעדות הכשרות בירושלים הוא גבוה.

אם יש לכם רעיונות אשמח לקרוא אותם, אם לדעתכם יש מקום לבקש מהמסעדה "דיל" מוזל לכל החבילה הזאת אשמח אם תציינו זאת. אני פשוט לא יודעת עד כמה זה מקובל.

יש עוד מספיק זמן לאירוע (כמה חודשים) ככה שאין עיניין של לחץ ואפשר לקבוע עם מסעדה מספיק זמן מראש.

המון תודות לכולם!

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חובב סושי מושבע, כך שאני לא יודע אם זה נחשב טוב או לא, אבל יצא לי לאכול בסושי רחביה ובג'פאניקה והיה נחמד. הן כשרות.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סושי טעים כשהוא טרי, אז אני מסכים מאוד עם הטענה שלך שכדאי לרכוש מסושיה בי-ם ולא בדרך מחיפה.

לג'פאניקה אין אחידות בין הסניפים, אבל קשה לי להאמין שסושי מרשת מוכרת, שיהיה טרי, יכול להיות לא טעים. מקסימום פחות טעים מהסושי האהוב עלייך.

ממליץ להתקשר ולברר מחירים של מגש מסיבות ומה הוא כולל. בתפריט באתר זה לא קיים [חיפשתי פעם].

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים פרנג'ליקו חזרו אלי עם הצעה לא רעה.

"סושי רחביה" צריכה לשלוח לי הצעה במייל אבל כבר בטלפון אמרה לי שסושי רחביה כמה רמות מעל שאר הסושיות בירושלים, תכלס זה היה נכון כשהמבחר בירושלים הסתכם בג'פניקה וסושי רחביה (הסניף הראשון שלהם ברחוב עזה), לא יודעת איך זה היום.

בינתיים פזלתי מחוץ לגבולות עיר הקודש, yo yo's בהרצליה נשמעים מעניין, רק עם הנחת מועדון הרגילה הגעתי כבר לטווח מחירים לא רע. טעמתי הסושי שלהם בסניף כרכור והם היו מעולים.

עם ג'פניקה יש בעיה שאין אחידות בין הסניפים שלהם, בצפון הם בסדר ובמרכז הם נחשבים למייצרי כאבי בטן סדרתיים, לא יודעת איך זה היום בירושלים, אשמח לקבל חוות דעת לגבי הסניפים שלהם ממי שמבקר\מזמין מהם.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגישות מבחינתינו זה פרמטר די זניח, האירוע יתקיים בבית וההגעה לסניף תהיה על מנת לאסוף את המנות בלבד.

אנחנו מגיעים בכל מקרה מחיפה ככה שעוד 20 דקות נסיעה לא יהוו פרמטר שישלול מסעדה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרפרנס שלי הוא סושי של סאקורה שאכלתי בחיי לא מעט.

כשאני מגיע להורים אני אוכל איתם את הסושי של סושי רחביה והוא מצויין. בכלל גם שאר המנות במקום מצויינות ולא זכורה לי שום נפילה איתם.

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לומר מזל טוב?

כן, לאמא של GB שתחגוג יום הולדת עוד כמה חודשים.

מה כאילו הגעתי כבר לגיל "הזה"?

לגבי סושי רחביה, תודה שוב על ההמלצות. עדיין לא קיבלתי הצעה מסודרת אבל חייבת לציין שהשרות נהדר והבחורה שם מנסה להתאים את ההזמנה ככל האפשר לתקציב.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סושי רחביה רק מרחוב שמאי או רחוב עזה, השאר לא שווים כלום,ג'פניקה היו טובים והיום כבר לא .

תכלס בירושלים אין סושי טוב.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את הנאמר

על ג'אפניקה אבד הקלח מזמן

סושי רחביה נפלו מבחינתי בטיב ובשירות.

הייתי אוכל שם בעבר אחת לשבוע באופן קבוע. היום? יוצא לי לשבת שם פעם בכמה חודשים.

אין באמת איפה לאכול עבור המגזר באשר לצערי.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...