Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת ווקס איכותי

שימו לב! השרשור הזה בן 2902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

יש לי יונדאי ולוסטר בצבע שחור.

לאחרונה התחיל לרדת ממנו הברק וניהיה סרווילים.

רציתי לשאול האם ווקס יטשטש או יוריד את כמות הסרווילים.

אני עובד ידני,בגלל זה לא חשבתי על פוליש.

של איזה חברה הווקס הכי אמין וטוב שנשאר לתקופה ממושכת?

הווקס מיועד ל 2 רכבים,אחד שחור והשני לבן.

תודה לעוזרים!

שבוע טוב!

peugeot 307 2002-> hyundai veloster 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בספק רב אם הברק יחזור לרכב במידה ניכרת רק מוקס בהתחשב בעובדה שיש סווירלים (תלוי בחומרה שלהם).

גם פוליש ניתן לעשות בצורה ידנית, אמנם זה הרבה פחות נוח ועבודה הרבה יותר קשה אבל זה אפשרי.

במידה ועדיין אתה בוחר על הדרך בלי הפוליש, השתמש בגלייז, זה חומר שתפקידו לטשטש ולמלא את הסווירלים ובכך להסוות אותם (אך לא להעלים לחלוטין, שוב - תלוי בחומרת הסווירלים) ואחר כך באוטם צבע איכותי, המלצות על מגוון רחב של אוטמים תוכל למצוא על ידי חיפוש קצר בפורום.

מקווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון אני צריך לעשות:

1.גלייז-אם אפשר קישור למוצר ופירוש מה זה?

2.אוטם צבע

3.ווקס

אם אפשר קישורים לכל הדברים ואיפה אפשר לקנות אותם.

אני לא הכי מבין גדול כמו ששמתם לב.

כל שבוע שוטף עם שמפו + ווקס של מגוויירס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בדיוק ככה, כדי ליישם גלייז ואוטם צבע צריך הכנה של הרכב, שטיפה יסודית שתסיר כל סוג של לכלןך ושומנים מהרכב, שימוש בפלסטלינה להסרת לכלוך שדבוק לצבע, ורק אחכ יישום של גלייז ואוטם.

לא צריך ליישם גם אוטם וגם וקס, אוטם הוא תחליף עמיד יותר לוקס.

בעוד שהוקס נותן בעיקר מראה נוצץ לתקופת זמן קצרה אך הגנה קצרה עוד יותר, האוטם נותן הגנה טובה וארוכה יותר (מנזקי שמש, לשלשת ציפורים, לכלוכים וכו׳) יחד עם מראה שלא נופל מהוקס (תלוי באוטם).

המלצה שלי - פשוט תקרא תקרא תקרא ותקרא שוב המון שרשורים ודיונים פה בפורום, אתה לא תבין כמה תלמד. במידה ועדיין לא הבנת אחרי קריאה מעמיקה פה בפורום, פתח נושא עם ריכוז של כל השאלות.

באחריות - חיפוש ממוקד על כל שאלה שצצה לך ייתן לך יותר מאפשרות אחת למענה באמצעות דיונים קודמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברק טוב יגיע מווקס איכותי אך זה זמני לפי תוחלת החיים של הווקס כמובן.

ברק "תמידי" יחזור לאחר פוליש ועליו צריך לשמור עם חומרים מתאימים, כמובן זה תיאורטית יכול להשאר לעד אבל בגלל מזג האוויר והאבק זה משתנה - תחת שטיפות נכונות בצורה נקיה ומסודרת אפשר לשמור על פוליש לאורך זמן לפחות של שנה בערך +-.

ווקס איכותי שימלא יפה מאוד סווירלים אבל הוא לא קל למשתמש הוא FUSSO וזה מנסיון.

יש כמובן גלייזים (SRP / ZAINO / Auto finesse) מיישמים לפני ווקס / אוטם, במידה ויישמת גלייז ומעליו אתה רוצה ווקס - לדאוג שהוא לא יהיה סינתטי כיוון שלרוב הם יותר מסירים את הגלייז תחתיו.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

כמו שאמרו לפני מומלץ מאוד שתשתמש בגלייז לפני כל דבר אחר.

ממליץ בחום על השילוב של מנזרנה power lock + top finish, שילוב מצויין של גלייז ואוטם צבע.

בברכה,

אייפקס מוטוטרס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בדיוק ככה, כדי ליישם גלייז ואוטם צבע צריך הכנה של הרכב, שטיפה יסודית שתסיר כל סוג של לכלןך ושומנים מהרכב, שימוש בפלסטלינה להסרת לכלוך שדבוק לצבע, ורק אחכ יישום של גלייז ואוטם.

לא צריך ליישם גם אוטם וגם וקס, אוטם הוא תחליף עמיד יותר לוקס.

בעוד שהוקס נותן בעיקר מראה נוצץ לתקופת זמן קצרה אך הגנה קצרה עוד יותר, האוטם נותן הגנה טובה וארוכה יותר (מנזקי שמש, לשלשת ציפורים, לכלוכים וכו׳) יחד עם מראה שלא נופל מהוקס (תלוי באוטם).

המלצה שלי - פשוט תקרא תקרא תקרא ותקרא שוב המון שרשורים ודיונים פה בפורום, אתה לא תבין כמה תלמד. במידה ועדיין לא הבנת אחרי קריאה מעמיקה פה בפורום, פתח נושא עם ריכוז של כל השאלות.

באחריות - חיפוש ממוקד על כל שאלה שצצה לך ייתן לך יותר מאפשרות אחת למענה באמצעות דיונים קודמים.

אם הבנתי נכון אני צריך להתמקד בדברים האלה:

1.שטיפה טובה

2.טיפול וניקיון עם פלסטלינה - אם אפשר קישור מאייבי לפלסטלינה סינית טובה,זה יעזור מאוד!

עכשיו לא הבנתי אחרי הפלסטלינה שוטפים עוד הפעם את הרכב עם שמפו?

ולשלב הסופי צריך לעשות אוטם צבע-ראיתי באתרים שיש כאלה שיכולים להגיע ל 500-800 שקל?!

אם אפשר המלצה של אוטם לא כל כך יקר אבל שנחשב לאיכותי.

לפי מה שהבנתי ווקס אני לא צריך לעשות כי האוטם גם יבריק לי את הצבע של הרכב וגם ישמור עליו לאורך זמן.

תתקנו אותי בבקשה אם טעיתי.

ותודה לכולם על העזרה!

מצטער על הבורות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תתן תקציב יעזרו לך לבנות סל.

מה שלא כ"כ יקר בשבילך, יכול להיות יקר לאחרים ולהפך, תן אמת מידה.

לגבי הפלסטלינה, וותר על סינית, בצע חיפוש על כפפות פלסטלינה או על ספוג ננוסקין, זה "הדור הבא" של הפלסטלינות, המחיר לעומת פלסטלינה סינית - בהתאם.

ובגדול כן, יש צורך בשטיפה מחודשת של הרכב לאחר פלסטלינה, לרום מספיק רק מעבר עם מים, יש כאלה שמבצעים שטיפה מקיפה מחודשת.

לגבי מה שנאמר למעלה, אוטם הוא לא "תחליף" ווקס, הוא אסכולה שונה בגישה לגבי הגנת הצבע.

קלאסית אם תרצה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תתן תקציב יעזרו לך לבנות סל.

מה שלא כ"כ יקר בשבילך, יכול להיות יקר לאחרים ולהפך, תן אמת מידה.

לגבי הפלסטלינה, וותר על סינית, בצע חיפוש על כפפות פלסטלינה או על ספוג ננוסקין, זה "הדור הבא" של הפלסטלינות, המחיר לעומת פלסטלינה סינית - בהתאם.

ובגדול כן, יש צורך בשטיפה מחודשת של הרכב לאחר פלסטלינה, לרום מספיק רק מעבר עם מים, יש כאלה שמבצעים שטיפה מקיפה מחודשת.

לגבי מה שנאמר למעלה, אוטם הוא לא "תחליף" ווקס, הוא אסכולה שונה בגישה לגבי הגנת הצבע.

קלאסית אם תרצה.

עד 150-200 לרכישת כפפות פלסטלינה או פלסטלינה זה לא כל כך משנה לי וכמובן האוטם צבע.

אם יש אוטם ממש שווה שעולה קצת יותר אין לי בעיה להשקיע.

אני סומך עליכם,בשבוע הבא אני מתכנן לעשות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

menzerna power lock, אוטם מושלם.

תבדוק בלוחות שלנו, יש חבר שמוכר לפי כמות, ממליץ לך להעזר בזה כדי לחסוך עלויות (בקבוק שלם יחזיק לך לכל החיים, יתרון או חיסרון, מבחינתך).

ולגבי כפפת פלסטלינה, http://www.ebay.com/itm/Farecla-G3-Formula-Body-Prep-Clay-Mitt-bodywork-detailing-/231548191598?hash=item35e959036e

המחיר של הכפפה עלה קצת, אבל עדיין, ממליץ בחום על המוצר הזה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מאוד איך אתה שומר עליה, אבל יכול להגיע גם ל-40 שימושים

גוש פלסטלינה רגילה של 200 גרם מספיק ל-5 פעמים בערך, תלוי בכמה הרכב מלוכלך ואם נופל או לא על הרצפה.

אגב, ממש מציק לי הנהירה לאוטמים.

מה רע בוקסים הרגילים? או לפחות בהיברידיים? העמידות קצת פחות טובה מבחינת זמן, אבל ההגנה לא פחות טובה (וקס מול אוטם בערך באותו המחיר. סיכוי לא רע גם שההגנה של וקס טובה יותר) ואין בכלל מה להשוות את הבוסט במראה.

http://www.detailedclean.co.uk/wax/collinite-915-marque-delegance-13 (כנראה הוקס "הכול כולל הכול" הכי טוב בשוק. עמיד לא פחות מאוטמים במחיר דומה- אלא אם מתחשבים בעמידות פר עלות יישום ואז הוא משתלם פי 3 מהאוטם הכי טוב בשוק. הקופסה מספיקה לאיזה 20 יישומים אם יש לך קדילאק או משהו כזה)

http://www.detailedclean.co.uk/wax/bilt-hamber-autobalm-250ml-15 (אזהרה- חומר מפחיד. סינטטי לגמרי אבל עובד אחרת מאוטמים רגילים)

http://www.detailedclean.co.uk/wax/chemical-guys-petes-53-paste-wax-224

http://www.detailedclean.co.uk/wax/optimum-car-wax-17oz-597 רסס ונגב, ממש פשוט לשימוש. אפשר לקנות במחיר מעולה אצל היבואן בארץ - הרקולס (חפש בפורום)

http://www.cleanyourcar.co.uk/wax/victoria-wax/victoria-wax-3oz-concours-wax/prod_312.html (יקר, וקס לתצוגה, לא הכי עמיד אבל נותן ברק מטורף)

עריכה אחרונה על ידי I.G

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה את הסרטון, תראה את מה שיש באתר הבית שלהם, תראה ביקורות.

הדבר הזה יותר עמיד מהצבע של הרכב נראה לי. וזה אומר הרבה.

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
לפני שלושה חודשים עשיתי ווקס לחבר, גולד קלאס קרנובה פלוס של מגווירס. זה החזיק יפה מאוד עד עכשיו, שיטינג בידינג וברק מדהים. אז העמידות שלו היא לפחות 3 חודשים וזה יפה מאוד.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...