Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית הגה אמיתי מאיביי לסימולטור

שימו לב! השרשור הזה בן 3092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי יש לי הגה G27 וכבר הזמנתי לו מתאם מיוחד שמתאים להגה sparco momo או כל הגה אחר שמתחבר עם 6 ברגים 70 74 MM

אני רוצה להזמין את ההגה הזה , האם אפשרי להזמין ולקבל את ההגה בלי שום בעיות ?

במידה ולא אפשרי לקבל את ההגה האם יש מישו בישראל שמוכר הגאים דמוי ספארקו , מומו במחיר דומה שאפשר לקנות ממנו ? או הגאים משומשים .

http://www.ebay.com/itm/321800303324?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&autorefresh=true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עלול להדרש להביא אישור משרד התחבולה בשביל ההגה.

יש לי חבר שהזמין הגה לסימולטור של SimSteering, מכיוון שזה הגה ברמה גבוהה הוא נתקל בקשיים כלשהם, לך שכנע אותם שזה לסימולטור ולא לרכב.

אני בזמנו את ההגה לסימולטור שלי הזמנתי דרך usa2buy, הם הכניסו לי את ההגה לקטגוריה של חלקי חילוף לרכב. רק אחרי ששלחתי להם קישורים למוצרים עצמם, הסברים, חשבוניות הם החליפו לי למוצרי חשמל או משהו מחשבים (שזה הרבה פחות מיסים).

אני מאמין שבסופו של דבר תצליח, השאלה כמה כאב ראש (אם בכלל) יהיה לך.

הדוושות וההגה הראשון שהזמנתי הגיעו לי בעיות.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עלול להדרש להביא אישור משרד התחבולה בשביל ההגה.

יש לי חבר שהזמין הגה לסימולטור של SimSteering, מכיוון שזה הגה ברמה גבוהה הוא נתקל בקשיים כלשהם, לך שכנע אותם שזה לסימולטור ולא לרכב.

אני בזמנו את ההגה לסימולטור שלי הזמנתי דרך usa2buy, הם הכניסו לי את ההגה לקטגוריה של חלקי חילוף לרכב. רק אחרי ששלחתי להם קישורים למוצרים עצמם, הסברים, חשבוניות הם החליפו לי למוצרי חשמל או משהו מחשבים (שזה הרבה פחות מיסים).

אני מאמין שבסופו של דבר תצליח, השאלה כמה כאב ראש (אם בכלל) יהיה לך.

הדוושות וההגה הראשון שהזמנתי הגיעו לי בעיות.

בהצלחה

לא ניראה לי שאני אקח סיכון כזה , סתם ביזבוז כסף אם אני אצטרך להמציא אישורים וכאבי ראש. יש סיכוי להשיג הגה כזה בישראל עד 500 שקל נגיד ? משומש רפליקה לא אכפת לי . או שעדיף לי כבר להשקיע על T500 ולעזוב את כל העניין של שיפור ה G27 ?

הזמנתי כבר פשוט את ה ADAPTER + קיט קפיצים חדשים לדוושות וידית הילוכים ככה בשביל היופי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל עניין של תקציב, כמה אתה משחק, כמה אתה מוכן להשקיע ומה המטרה שלך.

ראיתי כמה פרוייקטים ברשת לגבי G27 אבל לא נהגתי על הגה משופר, לכן אני לא יכול להשוות ולהגיד מה עדיף. מה שאני כן יכול להגיד שלי היה G25, נהגתי על T500 וזה קפיצה משמעותית לדעתי, לך תנהג על T500 ותחליט.

יש עוד אופציות בשוק כמובן כמו Fanatec שזה קפיצת מחיר נוספת, ומשם יש את הדברים עם המחירים המפוצצים באמת כמו SimSteering, accuforce, גם דוושות לא חסרות חברות היום שבונות דברים רציניים באמת.

עם כל הכבוד לקפיצים ל- G25 לשדרג לבלם Load Cell זה לדעתי דבר הכרחי למי שלוקח ברצינות סימולטורים, אני מניח שיש קיטים גם ללוג'יטק, אני וודאית יודע שיש ל-T500.

הכל עניין של כמה רחוק אתה רוצה לקחת את ה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל עניין של תקציב, כמה אתה משחק, כמה אתה מוכן להשקיע ומה המטרה שלך.

ראיתי כמה פרוייקטים ברשת לגבי G27 אבל לא נהגתי על הגה משופר, לכן אני לא יכול להשוות ולהגיד מה עדיף. מה שאני כן יכול להגיד שלי היה G25, נהגתי על T500 וזה קפיצה משמעותית לדעתי, לך תנהג על T500 ותחליט.

יש עוד אופציות בשוק כמובן כמו Fanatec שזה קפיצת מחיר נוספת, ומשם יש את הדברים עם המחירים המפוצצים באמת כמו SimSteering, accuforce, גם דוושות לא חסרות חברות היום שבונות דברים רציניים באמת.

עם כל הכבוד לקפיצים ל- G25 לשדרג לבלם Load Cell זה לדעתי דבר הכרחי למי שלוקח ברצינות סימולטורים, אני מניח שיש קיטים גם ללוג'יטק, אני וודאית יודע שיש ל-T500.

הכל עניין של כמה רחוק אתה רוצה לקחת את ה

ניסיתי לחפש הגה מומו משומש ביד2 ואתרים דומים ,לא מצאתי . עשיתי חיפוש גם והבנתי שהגה נחשב לפריט בטיחותי ואין מצב שיכניסו , אני אשאל ב simrace.co.il אולי יש להם משו להציא לי .

תודה על העזרה בכל אופן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שאפשר לשכנע אתם המכס שזה לא לרכב אלא לסימולטור ותצליח להכניס את זה בסופו של דבר, גם יכול להיות שזה פשוט יגיע אליך עד הבית ולא יעצור, אי אפשר לדעת. אם יעצור זה פשוט יהיה כאב ראש.

דרך simrace תוכל להביא הכל, אני ממליץ בחום מכל בחינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הזמנתי עכשיו, הגה+ מתאם לבמוו + נאבת שליפת מהירה.

לא רק שהגיע בלי בעיות ממשרד התחרובה, EMS עוד זימברו אותי במלא מכס( 34 אחוז)

אז לעבור זה עובר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מתוך הגיון: אם הפריט עצר במכס, מה הבעיה להביא את ההגה של ה-G27 עם המתאם ולהראות למוכס שההגה מתחבר ל-G27 וזה בעצם כל ייעודו?

קצת סירבול לסחוב את ההגה בתיק אבל זה עדיף מלהתרוצץ, לחפש אישורים, לשלם אחוז גבוה במכס וכו'.

רועי, פרגן לנו, בלי תמונות זה לא שווה. :wink:

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 3092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...