Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על מכון בדיקה "המעבדה" ומוסך מורשה יונדאי "חולון מוטורס"

shmuelz
שימו לב! השרשור הזה בן 3190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי רוצה לציין לטובה שני מקומות שעברתי בהם בעת הרכישה של רכבי החדש (I30):

מכון הבדיקה המעבדה שהגעתי אליו בעקבות המלצות בפורום זה (וקיבלתי בו את ההנחה שמפורסמת בפורום זה) וחוויית הבדיקה שם אכן הייתה נעימה ביותר ונראה כי מדובר במכון מקצועי (אני מקווה). שני בוחנים ערכו בדיקה של כחצי שעה לרכב ובסופה של המתנה בחדר מרווח (עם כורסאות, עיתונים וחלון לאזור הבדיקה כך שהכל נעשה מול עיניך) זומנתי למשרד שם קיבלתי הסבר על תוצאות הבדיקה + תרגום לשפה לא מקצועית של נתונים שונים.

הבעיה העיקרית שעלתה מהבדיקה היא שמנורת הESP דלקה באופן קבוע והומלץ לי על ידי הבוחן שהסביר לי את ממצאי הבדיקה להגיע לבדיקה במחשב המוסך המורשה של יונדאי ושהוא, מניסיונו, מעריך שמדובר בבעיה במתג אשר גורם לנורה לדלוק באופן קבוע ותיקונה צפוי לעלות כ200 ש"ח. בכל מקרה הפציר בי למען שלוות הנפש לגשת למוסך מורשה לבדיקת מחשב טרם השלמת הרכישה.

בעצתו המשכתי למוסך יונדאי "חולון מוטורס" הסמוך.

במוסך "חולון מוטורס" קיבלתי שירות שגרם לי לשקול להגיע בעתיד לחולון, מרחק שעה נסיעה מביתי, לטפל באופן קבוע ב"חולון מוטורס". מתוך התחשבות בזמן הקצר שהיה לי עד לסגירת הדואר קיבלתי שירות מהיר מאוד תוך מתן תחושה נעימה (הרגשתי כמו מנהל צי רכב שמכניס להם 50 רכבים בחודש). נתנו לי (פשוט כי ביקשתי פעם אחת) הנחה מהמחיר הרשמי של בדיקת מחשב ונאמר לי שהעלות של הבדיקה תקוזז מעלות התיקון (שצפוי מניסיונם להיות כ200 ש"ח כך שלמעשה התיקון אצלם יהיה ללא תשלום נוסף מעבר לבדיקה שעלותה 250 ש"ח). כשקיבלתי את המפתחות חזרה ושאלתי כמה עליי לשלם נאמר לי שהטיפול לרכב בחינם. החברה המקסימים בחולון מוטורס (למיטב זכרוני טיפלו בי ג'קי מנהל המוסך וגיל) דאגו לתיקון התקלה ללא תשלום!! בנוסף דאגו לבצע "ריקול" לרכב, כל זה בכחצי שעה מהרגע שנכנסתי למוסך ועד לקבלת המפתח חזרה. ברגעים כאלה אתה מבין את הערך המוסף של מוסך איכותי עם תודעת שירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...