Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא 147 סלה ספיד

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 7865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

יצא לי היום לנסוע ב - 147 2.0 סלהספיד ...

בהחלט רכב מדהים , מפואר ... יפה ...

מנוע 2.0 שסוחב מצויין ( בעל צליל מצויין )

אבל כמישהו שציפה למשהו מדהים מהגיר ( + ו - מכל צד של ההגה ידליק כל אחד ) אני חייב להגיד שאני מאד מאוכזב ...

בנסיעה רגועה הגיר מעביר הילוכים מאד לאט ולא נעים ( לאנטיס עושה את זה יותר כיף )...

בהעברת הילוך בפול גז הוא מעביר הילוך מהר ובכיף אבל עדיין אתה לא יודע מתי בדיוק ההחלפת הילוך תגיע.

מאד נהנתי מההגה ... זאת בהחלט חוייה מדהימה באוטו הזה ... כבעל 106 ראלי עם שלדה מצויינת והגה מצויין אני חייב להגיד שהגה ותגובות השלדה של ה- 147 משתינות בקשת על הראלי שלי ( שלא תשמע את זה ! ) ...

אבל עדיין .. למה לעשות כזה גיר מסריח לאוטו כזה מדהים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא יודע אם יש סיבה להשוות את ה147 לראלי ,ניראה לי שזאת ליגה אחרת .

הראלי הוא אוטו ספורט כמעט קרטינג ,הסיבה שאתה אומר את זה,זה כי לדעתי עוד לא ממש

הגעת לגבולות של הראלי .

ה147 כשלעצמו הוא אוטו מדהים :lol: אבל במושגים של משפחתית ספוטיבית ולא קרטינג :twisted:

דוד.

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

COMPONENT - MOREL DOTECH 6 MK2

SUB - BAZOOKA 10 " ELW1014

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל עדיין .. למה לעשות כזה גיר מסריח לאוטו כזה מדהים ?

למה? זאת שאלה שקשה לענות עליה, למה אנשים קונים אוטומט? נוחות אולי?

אין לי מושג

אלפא ייצרו את הגיר כדי ש"כוכבים" (חובבי נהיגה "נמרצת" בגיר אוטומט) יוכלו להנות מהשלדה הנפלאה של ה-147, מכיוון שהגיר רובוטי אין נפילה בביצועים לעומת הידני כך לפחות לפי היצרן

(גיר רובוטי הכוונה כמו במכוניות הפורמולה 1, מחשב מעביר הילוך ידני, קלאץ' והכל, רק בשליטה אוטומטית)

רוב הטיפטרוני כיום הם גיר אוטומטי עם שליטה ידנית

באלפא זה גיר ידני עם שליטה אוטומטית (תקנו אותי אם נפלה טעות)

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעצם שתיים....

אחת, מילא הם עשו כזה גיר מאפן... בסדר...לא חובה לקנות אותה ככה.... אבל הם מוכרים בכלל בארץ 2.0 ליטר 150 כ"ס ידנית?! או שנידונו לסבל מוטורי עם גיר מעורפל?

שתיים, יש כ"כ הרבה סימני שאלה מסביב ל-147....בנוגע לבטיחות ולאמינות ולשירות (ואם זה מבעל רכב כמו שלי, תאמינו לי שזה ממש הרבה...) שגם אם היה לי כסף, הייתי מעדיף להכנס לאולם תצוגה אחר לבצע הזמנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל 106 ראלי עם שלדה מצויינת והגה מצויין אני חייב להגיד שהגה ותגובות השלדה של ה- 147 משתינות בקשת על הראלי שלי ( שלא תשמע את זה ! ) ...

אני חייב להגיד שאם אלפה היו מסוגלים לייצר אוטו ששוקל 1300 קילו עם הגה ושילדה טובים יותר משל ה 106 ראלי, אז באמת הייתי מוריד בפניהם את הכובע.

אבל הם לא יכולים, אף אחד לא יכול, ה147 אוטו נחמד, אבל לא בר השוואה לראלי בדיוק בשני הנושאים האלה, שילדה והגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sterling כתב:

אבל הם מוכרים בכלל בארץ 2.0 ליטר 150 כ"ס ידנית?! או שנידונו לסבל מוטורי עם גיר מעורפל?

כן - ניתן לרכוש 147 2 ליטר ידנית, ולגבי עניין השלדה וההגה לעומת הראלי: לא, אין מה להשוות ביניהן, הראלי טובה יותר ממספר סיבות (ביניהן משקל עצמי נמוך יותר, אבל לא רק), מה שכן - ללא ספק ה 147 היא מהקומפקטיות הספורטיביות הטובות ביותר כיום למכירה

נמרוד

The higher you go, the harder the fall..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגה שלה אולי יותר מהיר וחד משל הראלי, וזה מה שהרשים אותך, אך לטעמי לפחות הוא מעט קל מדי, מה גם שמדובר ברכב משפחתי קומפקטי ויחסית שימושי, ולא משהו קיצוני כמו ראלי או מיני.

מה שיאמר לזכותה שהיא אחת מהקומפקטיות היחידות שמצליחות לשלב הנאה גם בגרסאות הפשוטות שלה, משהו שיצרנים כמו פיז'ו כבר שכחו לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסלספיד הוא בעל יתרונות מסוימים ובאופן מוחלט הוא אינו רע!! זהו לא גיר אוטומטי אלא ידני ללא קלאץ וככזה הוא מתפקד היטב ומעביר הילוכים כמו שצריך (עם גז ביניים). העברת ההילוכים נוחה מאוד מההגה והבעיה היחידה היא בעצם הקופצנות במעבר הילוכים בסל"ד נמוך ובינוני וכן החוסר בקלאץ'.

בכל מקרה - זהו בהחלט גיר שצריך להתרגל אליו אבל ממש ממש לא בטוח שאותו נהג יהיה פחות מהיר על הסלספיד מאשר על הידני. גם לי לא יצא לנסוע עליו הרבה אבל חלק מהיתרונות שלו כבר הספקתי לקלוט, מאנשים שנהגו עליו הרבה אני מבין כי הוא בהחלט טוב ומהנה.

בנוגע לשאר הדברים (הגה+שלדה) - ZMAN הגדיר זאת היטב.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם ,

תודה רבה על כל ההיתיחסויות שלכם ...

תגבותי :

דבר ראשון כן הבאתי את הראלי למקסימום ... ואני בהחלט אומר שיש לה ישיבה מדהימה, ישיבה שאת הלופ של איילון אפשר לבצע על 90 עם 2 אנשים באוטו ועדיין לא לפחד שתמצא את עצמך מעופף בשמי תל - אביב ...

אני בהחלט מעריך את השילדה של הראלי ובהחלט מעריך את האוצר שיש לי ביד ( כציטוט של מישהו בתגובות ) , עדות לכך הוא החיוך שלי כל בוקר שאני רואה את הלביאה האדומה שלי.

עכשיו בנושא האלפא ...

מבחינת מה שהשלדה משדרת לנהג כמובן שהראלי מובילה אבל זה גם קצת חיסרון כי הראלי משדרת בדיוק את החסרונות של מע"צ ... מה שהאלפא עושה הרבה פחות ...

אבל ההגה המהיר של האלפא מאד הרשים אותי ... מאד מתקשר ... הראלי שלי בקטע של ההגה לפחות בהחלט נופלת מזה ..

אני מסכים שזה לא יפה מה שאמרתי על הראלי שלי ... אני משוגע עליה ועל מה שהיא נותנת...

כנרא שהיוקרה של האלפא קצת סינוורה אותי ... אל תשכחו שאין מצית בראלי ושם יש בקרת אקלים מפוצלת ומערכת של BOSS ...

ראלי ראלי אדומה !!!.. תסלחי לי ... אני נאמן רק לך ... אני לא אפזול לעבר בחורות יותר מתוחכמות ... לך יש אופי .. הם סתם עוד כוסיות !.

:p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנרא שהיוקרה של האלפא קצת סינוורה אותי ... אל תשכחו שאין מצית בראלי ושם יש בקרת אקלים מפוצלת ומערכת של BOSS ...

ואולי בכל זאת אתה לא מעריך נכונה את הראלי ...

ובכלל,

אני לא מכיר אותך, אבל קשה לי להאמין שמיצית אותה, אני מאמין שהמגבלות שלך עדיין יותר נמוכות משלה.

אולי אני טועה, אבל זו דעתי.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע כאילו זה דבר רע להגיד שהפאר של האלפא סינוור אותי ...

תפסיקו להיות כאלו קיצוניים ... אני מת על נהיגה ... אבל הפאר כן קורץ ...

וזה לא איזשהי קללה להגיד את זה ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיוחד לאור המהירות הלא גבוהה שלך בלופ של איילון.

אם מדובר על הלופ של הרצליה, אז אין מצב לעשות אותו על הרבה יותר מ 90 בלי להחליק, גם אם אתה נהג מדהים כמו זורע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...