Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מקבלים את דמי ההשתתפות העצמית בחזרה?

שימו לב! השרשור הזה בן 3183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחברי הפורום שלום וברכה.

זקוקה לעצתכם. לפני כשלוש שנים פגע נהג אוטובוס ברכב בו נסעתי (הרכב בבעלות אמי). הטמבון והמראה הצדדית נתלשו. הייתי עם הבן שלי ודי היסטרית שזה קרה. לא רגילה לתאונות. הנהג התנצל ומסר את הפרטים שלו התקשרתי לפקידה בסוכנות הביטוח. אי אפשר להגיד שהיא הייתה נחמדה במיוחד. (בהתחלה היא אמרה: "תגיעי למוסך שלך" אך לאחר שהגעתי והתחילו לטפל ברכב, אמרה:"היית צריכה ללכת למוסכים שאנחנו עובדים איתם"). עם הזמן הסתבר כי הנהג נסוג מהתנצלותו. נאלצתי לשלם השתתפות עצמית בסך 1300 ש"ח. לא רק זה אלא נאלצתי להגיע לבית משפט השלום בתל אביב. עורך דין צעיר יצג אותי - מטעם חברת ביטוח "אליהו" . את הנהג הפוגע יצג עורך דין מבוגר, מטעם חברת איילון.זאת הייתה הפעם הראשונה בחיי שהייתי בבית משפט. רעדתי כמו עלה נידף. הצעיר אמר לי "תספרי מה קרה. עורך דין השני ישאל אותך 2-3 שאלות וזהו". במשך עשר דקות נשאלתי שאלות קנטרניות מלוות בצעקות ובחוסר כבוד. עניתי על כולן אך הרגשתי רע ודי מושפלת. בסופו של דבר השופטת פסקה לטובתי.

אז מה הבעיה, אתם שואלים? הבעיה שאין לי מושג איך לקבל את דמי ההשתתפות העצמית המגיעים לי...תודה על עזרתכם. אורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכתב דרישה בדואר רשום לנהג / בעל הרכב / חברת הביטוח שלו לקבל את דמי ההשתתפות העצמית בסך 1300 ש"ח כולל שערוך להיום.

סביר שגם את משלמת פרמיות יותר גבוהות עקב כך, קבלי פרטים מסוכונות הביטוח שלך, והוסיפי זאת גם לדרישה.

לא ישלמו תוך 15 יום ,תגישי תביעה לבית המשפט לתביעות קטנות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית לפנות לסוכנות הביטוח שלך?

בעקבות ההתייחסות הלא תומכת שלה (ובאמת שתאונה זו קרתה שלא באשמתי), עברתי לסוכן ביטוח אחר.

מעשה שהשאיר אותי מתנדנדת בין שני כסאות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאגד יש מחלקת תביעות פעילה מאוד:evil:

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שצריכה להתמודד מול שרלטנים אופורטוניסטים, שרואים בחברה גדולה פרה חולבת ומנסים את מזלם בסחיטת כספים, שלא בהכרח, מגיעים להם, זאת ועוד, שבתי המשפט, בדרך כלל, אם לא באופן מוחלט, בעד האזרח הקטן, העומד מולם ורועד כעלה נידף. (אין כוונתי כמובן, לפותחת הפוסט, שכן איני מכירה כלל וכלל).

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על תשובתך. האם עלי לפנות גם לאגד? אם כן, לאיזה אגף? לאיזו כתובת?

תכתבי למחלקת הביטוח, בית אגד, רחוב הירדן 4 קרית שדה התעופה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה ברור לי ארז שאזכה לתגובה חמימה שלך בגלל הסמיילי

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... בסופו של דבר השופטת פסקה לטובתי.

ומה זה אומר?

מה השופטת פסקה?

האם הביטוח של אגד חויב לשלם? האם שילם לחברת הביטוח שלך? האם שילם למוסך? לך? אולי בכלל את הכסף את אמורה לדרוש חזרה מחברת הביטוח שלך?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור לא ברור, אולם פות"ש כותבת ש"השופטת פסקה לטותי". אם אכן זכתה בתביעה הנהג הפוגע (או המעסיק שלו) היו אמורים לשלם לה את דמי ההשתתפות העצמית, ישירות או באמצעות חברת הביטוח.

לפיכך כדאי שנדע מה בדיוק פסק בית המשפט כדאי שפות"ש תעלה את פסק הדין (במידת הצורך בהסתרת פרטים מזהים) .

לגבי תביעת אבדן ה.ה.ת. - אם חברת הביטוח לא השיבה את הכספים ביוזמתה קיום פסק דין של בית משפט השלום עשוי לסייע בבית המשפט לתביעות קטנות. הבעיה היא האם ניתן לתבוע סכום נוסף כאשר יש כבר פסק דין במקרה, או שניתן לתבוע נזק נוסף שפות"ש לא ידעה על קיומו בעת שהגישה את התביעה הראשונה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. אז ככה. היו מכם שניסו לעקוץ והיו שניסו לעזור. הסיבה שהגעתי לפורום הזה היא לבקש עזרה. אין לי עבירות תנועה (גם לא חנייה) או עבירות אחרות.כפי שכתבתי, זאת הייתה הפעם הראשונה שהגעתי לבית משפט. על אף שביקשתי לוותר על הכל ולהימנע מלהגיע. אך חוייבתי. בקיצור - ילדה טובה. כשמאוד נזקקתי לעזרת הפקידה של סוכן הביטוח שלי (מחלה של "ירוקים") - היא הטעתה ובלבלה אותי. לכן , נפרדתי ממנה ועברתי למישהו אחר. כשחזרתי אליה, לאחר פסיקת השופטת, כדי שתעזור לי לקבל את הכסף, אמרה "את לא מבוטחת שלנו יותר. לא יכולה לעזור". (דרך אגב - אין חוקים בעניין זה?) . גם נהג האוטובוס הפוגע הודה שהוא פגע בי ואם אני הייתי הפוגעת - הרכב שברשותי היה ניזוק יותר. להלן פסיקת השופטת. אודה למי שיכול להסביר לי מה באמת עלי לעשות. ואיזה מכתב עלי לכתוב (מתארת לעצמי שיש נוסח מסויים) . תודה על העזרה:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...