Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שהיא יפה...

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 7042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משגעת..חושנית..פראית..מלטפת..בועטת...יפייפיה...

מוסטנג 2005 קונוורטיבל...

4264_2_05-01-2005-14-23-01.jpg

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה הקאמבאק הכי מוצלח אי פעם בהסיטוריה "לפי דעתי"

הם הצליחו לשמור על מאפינים של המוסטאנג הנוסטלגית

וגם שתיראה חדשה

"הקמבאק הכי קרוב לדעתי זה שלי המיני קופר"

שבוע טוב לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט יפהפיה...

שמרו על המראה האגדי יחד עם חידושים, והו, העוצמה...

(גירסת הGT בתמונה....)

דברי הבלים אינם מזיקים כאשר אין אוזניים לשמעם...

הדבר הכי מעצבן בעולם זה שאחותי הקטנה פורסת את הלחם עקום! צריך ללמד את זה בביה"ס!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אוהב את הדגם הישן ו"האמיתי".

ולפי דעתי muscle cars לא צריכות להיות בעלות גג פתוח.

אבל זאת רק דעתי...

הפורד מוסטאנג היא לא Muscle Car, היא Pony Car ....

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורד מוסטאנג היא לא Muscle Car, היא Pony Car ....
:roflmao:אתה :king:
  • נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא יעשו , יצרני הרכב כבר לא יכולים לשחזר את הנשמה שהיתה למכוניות של פעם.אפשר להעתיק עיצוב,צבעים,ריפוד ...אבל את הפשטות הכל כך מקסימה של המכוניות הישנות כבר אי אפשר למצוא.אין ספק שהמעצבים עשו עבודה ראויה לציון אבל אני עדיין מעדיף להריח את הבנזין ,למשוך צו'ק ולדהור אל עבר השקיעה בענתיקה שאני כל כך מתחבר אליה...:wink:

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

M1963, התשובה שלך מעוררת הרבה מחשבות. הרי יש לי מוסטנג 1966 שהיא היא הפוני המקורית והאמיתית. ברור שאני לא רואה את המוסטנג החדשה כענתיקה. אבל המוסטנג החדשה (ובעיקר הפתוחה)יוצרת בי את החיבור שכל כך חיפשתי בין שתי המכוניות. זה הרבה יותר מוצלח מהחיפושית החדשה או המיני החדשה ובהחלט שומר את רוח הפוני הקלילה יחסית...

ואתה יודע מה השורה האחרונה, אצלי לפחות (ייקה בוגר שראה כבר הרבה בחיים)?, היא מחסירה פעימה בלב שלי...

ובתמונה, המוסטנג שלי.

מוסטנג.jpg

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

M1963, התשובה שלך מעוררת הרבה מחשבות. הרי יש לי מוסטנג 1966 שהיא היא הפוני המקורית והאמיתית. ברור שאני לא רואה את המוסטנג החדשה כענתיקה. אבל המוסטנג החדשה (ובעיקר הפתוחה)יוצרת בי את החיבור שכל כך חיפשתי בין שתי המכוניות. זה הרבה יותר מוצלח מהחיפושית החדשה או המיני החדשה ובהחלט שומר את רוח הפוני הקלילה יחסית...

ואתה יודע מה השורה האחרונה, אצלי לפחות (ייקה בוגר שראה כבר הרבה בחיים)?, היא מחסירה פעימה בלב שלי...

ובתמונה, המוסטנג שלי.

לכבוד

בני הספל

בני שלום, האם "מחסירה פעימה" = אתה מתכוון לרכוש אותה (מוסטאנג קבריולט החדשה)בעתיד :?: (אתה לא חייב לענות)....אני מכיר עוד בחור זה בעל ספורטיבית, שאומר לי תכופות, אין ,אין תחליף למכוניתו, ואין לו אף רכב חדש שהוא מתחבר אליו, בלב שלם עם כל הנשמה. הוא כנראה, מחכה שתצוץ יורשת ראויה , בדיוק לספורטיבית שבבעלתו.

אצלך ידידי, קמה סוף סוף ,יורשת אמיתית וראויה ,לאותה מוסטאנג קבריולט אגדית משנות ה- 60'. לא סתם ישבו שם בפורד, ועקב גל נאו רטרו, החזירו עטרה ליושנה ,וכמובן שהבינו שאותה מוסטאנג משנות ה-60, שהפכה מזה שנים למותג/סמל אמריקאי מובהק, לא פחות מהקורבט, אנשים כמהים אליה בתשוקה שאין אפשרות להסבירה לאדם מן היישוב.

מכונית מדליקה אמיתית.

בכבוד רב

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר

הנה היא מאחור, ובנוסף עוד תמונה שמחסירה לי שתי פעימות...

ולשאלה אם אני רוצה לקנות אותה, התשובה היא כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

לשאלה אם אקנה אותה? התשובה היא: לא יודע....אולי

Mustang%20Conv%20rear%203_4%20closed-800.jpg

Mustang%20Conv%20Frontdrive-800.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...