Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחיות עם ציפוי נאנו

שימו לב! השרשור הזה בן 3185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מקבל רכב חדש בקרוב ושוקל ציפוי הגנה (כמו נאנו) לשמירה מקסימלית על רכב שעומד הרבה בחוץ בשמש, אבק, ציפורים, שרף עצים.. מכל טוב. אם התגברנו על המחיר הגבוה ויישום מקצועי - מישהו חי עם הציפוי הזה? איך מנקים, איך מתחזקים? יש לזה גם חסרונות? שוקל ליישם את החומרים של ג'יטכניק.

אשמח להארות בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'יטכניק הבנתי שפחות מומלץ.

הוא טוב, אבל פחות מומלץ כי לא נותן שום דבר "מיוחד".

יש את הציפוי סיקווארץ שאמור להיות יחסית זול ויחסית עמיד ויחסית מגן גם משריטות עדינות,

הציפוי של וולפס כמיקאלס - בודיגארד- שאמור להיות עמיד למינימום שנה ומקסימום שנתיים בתחזוקה שוטפת ("חיזוק" עם הQD שלהם פעם בכמה זמן). הוא גם אמור להיות יותר עמיד בשריטות והוא מגיע בבקבוק שמספיק למשהו כמו 4 שכבות (ויחסית קל ליישום)

אופטיקוט- (יש לי כזה) בתאכלס אמור להיות הכי עמיד (מבחינת זמן) ומגן מכל מיני פגיעות קלות (מנסיון- פתיחות דלת לא אגרסיביות מידי, אבנים שעפות בכביש וכו'). הבעיה שהפסיקו למכור אותו ומוכרים עכשו גרסה חדשה שפחות עמידה אבל נותן יותר גלוס.

של ג'יטכניק איפשהו באמצע

אין יותר מידי מה לעשות עם הציפוי. שוטפים (אפשר גם עם APC אם בא לך לחטא את הרכב), אפשר לשים איזה וקס או QD לחיזוק הגלוס (רק לא משהו יקר מידי כי לא מחזיק מעמד).

המשך התנהלות רגיל כמו עם וקס\ אוטם, רק שלא צריך לדאוג שהוא ירד אם נוגע ברכב סבון או יושב על הרכב ח^א כלשהו.

הבנתי שאפילו אפשר לעשות פלסטלינה בעדינות ולא אמור להוריד את הציפוי (לפחות לא את האופטיקוט)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי, תודה IG. הסיקווארץ נמכר בארץ? לא מצאתי לבד.. הבנתי שהאופטיקוט מופץ בארץ. אתעניין בבוקר אצל הרקולס. האופטי "החדש" עדיין עדיף על ג'יטכניק?

קראתי את עבודת הציפוי שעשית לבד. נראה קריעת ת^ת.. סחתיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבדתי קשה כי עשיתי פוליש ידני. היישום של האופטיקוט היה יחסית פשוט

אופטיקוט לא נמכר יותר בארץ ממה שהבנתי.

אין לי מושג איך הג'יטכניק ביחס לחדש.

מציע לך לקרוא קצת ב-detailing world לגבי ציפויים. יש שם פשוט יותר אנשים שמשתפים חוויות וכאלה. מסתבר שהתחום של ציפויים הרבה יותר גדול ממה שמכירים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה GT הוא ציפוי מעולה, לא טוב-מעולה ברמה הגבוהה ביותר, עמיד מאד. ה cq שהוא ציפוי מעולה ונהדר בפני עצמו לא נותן שום דבר שה GT לא יודע לתת, בשניהם היישום דומה. ב GT יש אופציה לשילוב בין ה C1 שאחראי בעיקר לעמידות( מקביל ל cq )לבין ה exo שהוא מוצר היברידי המשלב עמידות( פחותה מ ה C1 אך עדיין מאד גבוהה ) וברק יוצא דופן( מקביל בתכונותיו ל second skin של cg וזול ממנו). יחד הם עובדים בסינרגיה. הציפוי של וולף לא בליגה של ה GT או של cq. האופטי קואט( יש לי כזה על הרכב הפרטי שלי ) עובד על בטכנולוגיה מעט שונה והוא הציפוי המועדף עלי, העמידות שלו דיי מקבילה ל GT אבל לצערי( כאיש מקצוע) לא ניתן להשיג בארץ והוא יקר גם לקניה בחו"ל. גם ה cq לא נמכר בארץ בצורה סדירה.

עריכה אחרונה על ידי aderet

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"קיט הגנה" של הג'יטכניק (אקסו וC1 בכמות שמספיקה ל-2-3 שכבות מכל אחד, שכבה של הזוג תחזיק 3-4 שנים בערך) עולה באוטוסטור 440 ש"ח.

וולפס' בודיגארד בבקבוק של 150 מ"ל (מספיק ל-8 פעמים בערך עם עמידות של שנה לפחות) בDC עולה 35 פאונד לפני משלוח (פחות המע"מ ועוד המשלוח יצא בערך 40 פאונד= 236 ש"ח)

קיט CQ עולה מחיר דומה (כמות ל2-3 שכבות. מחזיק 2-3 שנים לשכבה)

המראה של שלושתם מתמונות וסרטונים די דומה. ההגנה בשנה- שנתיים הראשונות גם לא רחוקה (ההגנה והמראה אקסטרא של האקסו גם דועך). הקיט GT עולה כפול. אני לא בטוח שהוא שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש CQ על הפאביה, שלומי עשה לי ;)

מדהים, כל שטיפה אני מופתע מחדש כמה בקלות כל הלכלוך יורד, מספיק טיפה מים מצינור והכל עף מהרכב. וגם השטיפות במרווחים ארוכים יותר משום מה הרכב נשאר נקי.

שאלה, יש לי שכבה אחת של CQ, מכיוון שלא התנסתי אף פעם עם ציפויים לפני, אם אני רוצה להוסיף עוד שכבה נניח ועד שנה. לא צריך עוד פוליש והכל נכון? פשוט לרכוש וליישם? פלסטלינה לפני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשרציתי לשים שכבה שניה של אופטיקוט המליצו לי לעשות פוליש עדין לפני. עשיתי פוליש ידני עם פד צהוב ואולטימייט פוליש- זה הוריד לי מריחות מהיישום של השכבה הראשונה של OC, אבל לא הוריד אותה לגמרי (היה בידינג ושיטינג אחרי ששטפתי עם סבון כלים).

הכול בשרשור של היישום... אם מישהו היה טורח לקרוא אותו :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מעניין אותי עניין השילובים. אני קורא על הנושא לא מעט, ויש חומרים כמו נניח הקיט הזה: http://www.autostore.co.il/%D7%A7%D7%99%D7%98-%D7%A6%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%99-%D7%94%D7%92%D7%A0%D7%94-Gtechniq-EXO-V2-C1.html

מעניין לדעת עם נניח רוצים לשלב אופטיקואט עם C1, יעבוד? מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...