Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק בין דאצ'יה דאסטר דיזל 2X4 לבין סנדרו סטפווי בנזין

LGR
שימו לב! השרשור הזה בן 3185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נוסעת למעלה מ-5000 ק"מ בחודש , גרה באזור הררי אבל הרבה נסיעות גם בכביש 6.

עיקר ההתלבטות - ההבדל בצריכת הדלק בנסיעה משולבת + האם מנוע הדיזל יחזיק ליותר שנים ? כאשר בכל מקרה אחליף רכב לאחר 4 שנים בגלל ק"מ גבוה שצפוי להיות.

לגבי צריכת הדלק - אשמח לקבל תשובות מבעלי ניסיון שרכשו את אחד הדגמים ונוסעים בפועל.

לחלופין - קראתי בפורום על דאסטר דיזל 4X4 - שצורכת 1:15 במשולבת, אך מישהו יודע האם הצריכה בדגם 2X4 זהה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואי נתחיל מכך שיש הבדלי מחירים משמעותיים בין הדגמים שציינת: סטפווי עולה כ-70 אלף, דאסטר 2X4 נע בין 90 ל-105 וה-4X4 מתקרב ל-130 אלף כך שהפערים עצומים. לגביי צריכת דלק אני סבור שבנתונים שלך הדיזל יהיה החסכוני ביותר אבל השאלה היא האם בהפרש בין עלות הדלק לעלות המכונית יש לך חיסכון ו/או צורך? אני אישית התאכזבתי מהסטפווי רק בגלל הרעש הנוראי של מנוע ה-3 צילינדר ולבסוף כמו שאת רואה באיייקון שלי רכשתי דאסטר 1.2 4X2, צריכת דלק כרגע נעה סביב 1-13 בעיר.

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המענה. למיטב זכרוני מהפורום אתה זה שהוספת את הניקלים למיניהם :) . אני מניחה ששלך זה דאסטר בנזין ? כי אני משווה לדאסטר 1.5 דיזל 2X4 - שמן הסתם חסכוני יותר אבל לא יודעת כמה יותר. וזו השאלה שלי. כשנוסעים כמעט 70 אלף ק"מ בשנה - עשינו חשבון והפער בעלות הרכישה מצטמצם ביחס לעלות הדלק אבל כדי לוודא זאת - חשוב לי לדעת מה צריכת הדלק בפועל בין שני הדגמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מנוע דומה בפלואנס הצלחתי ללא בעיה להגיע ל 1:18 , אנשים רגועים ממני אשר נהגו בעדינות את הרכב ולא חרגו מ 120 קמ"ש בכביש שש הגיעו לצריכה של מעל ל 20 קמ"ל.

ייתכן שהדאסטר לא יהיה חסכוני ברמה הזו עקב הגובהה של הרכב אשר גורם לצריכה מוגברת.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדאסטר שלך הוא 4x2 או 4x4?

לצורך צריכת הדלק אין לזה משמעות, ה 4X4 לא משולב קבוע ובכל מקרה במהירות של מעל 30 קמ"ש (למיטב זכרוני) הוא מתנתק אוטומטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך צריכת הדלק אין לזה משמעות, ה 4X4 לא משולב קבוע ובכל מקרה במהירות של מעל 30 קמ"ש (למיטב זכרוני) הוא מתנתק אוטומטית.

אתה לא מדייק, עד כמה שאני זוכר לפי המפרט של החברה יש הבדל קטן בצריכת דלק בין שני הדגמים לטובת ה 2x4, אני מניח שזה בעקבות משקל נמוך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...