Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צולמתי עובר באור אדום - יש אפשרות להקלה בעונש?

שימו לב! השרשור הזה בן 3104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה ימים קיבלתי קנס 1000 ש"ח ועשר נקודות על מעבר באור אדום, דו"ח שכלל שתי תמונות. את העבירה כנראה ביצעתי ואני לוקח אחריות, אבל אני סקרן אם יש עם מי לדבר על המתקת העונש. אני בן 60 פלוס, ללא עבירות תנועה בעבר או אפילו דו"ח חניה, עשיתי טעות, קורה. הייתי שמח לסגור את העניין בלי נקודות או בסכום כספי קצת יותר הגיוני. אין לי כוונה לקחת עו"ד או לבקש להישפט.

יש למישהו פה נסיון במצב דומה או רעיונות מה אפשר לעשות? אפשר בכלל לעשות משהו? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה למפנ"א במכתב בדואר רשום ( ת.ד 120 פתח תקווה ) הבע חרטה ואת העובדה שאתה בעל עבר נקי מזה 200 שנה , וייתכן ויומתק / יומר לאזהרה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במעבר ברמזור אדום אין המרה לאזהרה.

מה שכן היות והוא נוהג שנים רבות ללא עבר תעבורתי כלל כפי שהוא כותב הוא יכול לשלוח בקשה להישפט ורק במעמד תאריך ההקראה התובע יוכל להחליף את הסעיף אולי לכניסה לצומת שזה חצי מהקנס אבל גם אם ניקוד 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשוטר מן השורה אסור להמיר לאזהרה

למפנ"א מסתבר שמותר מעבר!!

היה על כך שרשור כאן בפורום לפני כשנתיים לערך, כאשר עבירה שבחנ"א אסור לתת אזהרה , הנהג פנה והומר לו לאזהרה.

לא ילך לו אצלם, שיבקש להישפט וינסה מזלו אצל התובע, או אצל השופט, או שישלם .

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לנסות.יש מצב שימרו לאזהרה

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אפשר לספר שנגמר בטוב. קיבלתי מכתב שהודעת התשלום מומרת באזהרה, אז תודה למשטרה ולכל מי שעזר פה.

רק לוודא: זה אומר שהנקודות עדיין נשארות, נכון? או שביטלו גם אותן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הנקודות בוטלו.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה שווה לנסות. סוף טוב הכל טוב

:-)

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...