Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

mirrorlink עבור מערכת Pioneer AVH-X2750BT ומכשיר LG G2

MT22
שימו לב! השרשור הזה בן 2645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים ,

אני הולך לקנות השבוע את המערכת של פיוניר AVH-X2750BT , ויש לי מכשיר LG G2

ממה שראיתי המערכת תומכת בשליטה על האנדרואיד דרך mirrorlink \ app radio

אבל לא הצלחתי למצוא מידע מפורט או רלוונטי על תאימות הכבל עצמו בשילוב עם המערכת זו ו- LG G2

מה שהכי חשוב לי זה שאוכל לאפשר שליטה על WAZE במערכת

ידוע לכם האם הכבל מגיע עם המערכת ?

אם לא , אז האם אפשר להשתמש בכבל דאטה רגיל או שהכבל mirrorlink הוא כבל "מיוחד" עם חיווט אחר ?

ראיתי שיש כמה סוגים של mirrorlink חלקם עם כבל בלבד וחלקם עם "מכשיר" אבל למיטב הבנתי המערכת הזאת לא דורשת יותר מכבל..

אשמח אם מישהו שהתנסה בזה ישתף אותי במידע \ לינק לקניית כבל מתאים במחיר נורמלי מאיביי עלי אקספרס וכו'

תודה ושבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבל מיקרו USB רגיל שבא עם המכשיר יעבוד ללא בעיה

כמובן אם הG2 תומך בMIRRORLINK

לפי דעתי תומך , מקסימום שרק יציג את המסך (miracast) ובזה הוא תומך בוודאות , אם ככה אז וואלה מגניב יש לי מספיק כבלים כאלו , כמעט כל החנויות שמוכרות את המערכת הזו רושמות "ניתן לקנות כבל מיוחד המאפשר שליטה על מכשירי אנדרואיד" , אז הכבל לא כזה מיוחד וזו סתם עבודה בעיניים ומוכרים אותו באיזה 200 שקל ?

בנוסף כשחיפשתי באיביי כבלי APP RADIO\MIRROR LINK של פיוניר המוכרים רשמו שם לאיזה דגמים זה מתאים , ולא היה שם את הדגם הזה , לכן זה תסבך אותי שהכבל צריך להיות מתאים למערכת ספציפית מצד אחד , ומצד שני מה כבר יכול להיות מיוחד בכבל טיפש בלי שום מקודד באמצע , המקסימום שיכול להיות שונה זה החיווט בפנים , כמו לדוגמא כבל OTG

עריכה אחרונה על ידי MT22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LG G3 לא נתמך עי המערכת הזו,עדיין לא קיים עידכון ל LG .

זה גם אמר עי עוזי מערכות יבואן פיונייר שמהם רכשתי .

סמסונג כן נתמך ויש לי את אותה מערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LG G3 לא נתמך עי המערכת הזו,עדיין לא קיים עידכון ל LG .

זה גם אמר עי עוזי מערכות יבואן פיונייר שמהם רכשתי .

סמסונג כן נתמך ויש לי את אותה מערכת.

G3 כלל לא תומך בMIRRORLINK ולדעתי שום עידכון לא ישנה זאת

בדיוק כמו GALAXY S4

S3 תומך S5 תומך אך הם החליטו שS4 לא יתמוך

https://cert.mirrorlink.com/Productlisting/

פה אפשר לראות את המכשירים התומכים

עריכה אחרונה על ידי vic1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

G2 תומך במירורלינק.

תודה !!! הורדת לי אבן מהלב , בדקתי גם באתר הזה שנתנו קודם :

https://cert.mirrorlink.com/Productlisting/

וכשאתה גם אומר זה עוד יותר מרגיע :-D

היום אקבל את המערכת בע"ה ואעדכן פה מה עובד איך עובד

אחלה ערב לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את המערכת , בשימוש עם כבל דאטה פשוט ביותר זה עובד , מה שעובד זה :

APP RADIO עובד אבל עם מס' מינימלי של אפליקציות , לא הצלחתי להתקין נוספות לדוגמא WAZE

מישהו יודע איך מוסיפים את WAZE ל APP RADIO ?

לגבי ה MIRROR LINK , לא הצלחתי להפעיל , הגדרתי במערכת את המצב MIRRORLINK דרך USB אבל המכשיר לא מזהה משהו מיוחד כשאני מחבר אותו והמערכת לא מציגה כלום בחלון APP , צריך להתקין תוכנה על הטלפון כדי להשתמש במירור לינק ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אחרי שעה של חיפושים באינטרנט הבנתי את זה , זה מצחיק שבאתר פיוניר הם מפרסמים כאילו ה WAZE כבר עובד ב APP RADIO ויש מלא סרטונים ביוטיוב שמראים שזה עובד , אבל כנראה המערכות App Radio שהן לגמריי App Radio יותר משוכללות

לצערי (אני מקווה שזה לא מדויק) שמתי לב שבאתר ההוא רשום שהדגם של G2 שתומך ב MirrorLink הוא F320L שזה לא הדגם שיש לי (לי יש את LG G2 D802 מה שמוכרים בארץ ) אז מקווה שזה סתם לא עדכני

ניסיתי איזו אפליקציה כללית של MirrorLink והיא לא זיהתה את החיבור , אני מאמין שאם APP Radio מציג ושולט על הטלפון אז זה רק עניין תוכנתי ואוכל להפעיל את ה MirrorLink על ה G2 רק צריך למצוא את הפתרון לזה

Shapin - יצא לך לראות \ להפעיל במכשיר הזה MirrorLink או שרשמת את זה על סמך האתר ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך אבל APPRADIO עובד עם כל מכשיר ללא קשר ל MIRRORLINK

מה שלא ניסיתי לא הצלחתי להפעיל אצלי על 5750 MIRRORLINK על GALAXY S4

לאומת זאת ב2750 של אחותי הגאלקסי S3 שלה מתחבר ללא בעיה דרך האפליקציה של סמסונג DRIVELINK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, רשמתי את זה על סמך הנתונים מהאתר ועל סמך כמה סרטונים או פוסטים בחו"ל שראיתי.

תצטרך את האפליקציה הזו גם: https://play.google.com/store/apps/details?id=mars.area51.arunchained

וכבל slimport to HDMI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Shapin - ראיתי את הסרטון הזה לפניכן וחשבתי שזו האפשרות האחרונה במידה ולא אצליח בחיבור כבל וזהו ,

אבל מדובר שם על App Radio 3 שזה מכשיר אחר שיש לו כניסת HDMI , במכשיר שלי אין HDMI למיטב ידיעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...