Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכות דאבל דין סיניות

k1235
שימו לב! השרשור הזה בן 3184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מישהו מחברי הפורום רכש מערכת אנדרואיד סינית מהאינטרנט ויכול להמליץ/לא להמליץ עליהן?

אני מעוניין לרכוש מערכת כזאת בהתאמה לרכב שלי

השאלה היא האם כדאי להתעסק עם מערכות האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי מערכת מחברת EONON דגם: GA5162 וכיום יש דגם משופר עם מעבד מרובע ליבות ואנדרואיד 4.4.4 קיטקט במקום 4.2.2

המערכת שברשותי מהירה ביותר, ממש כמו טאבלט ואני מרוצה ממנה מאוד.

באתר שלהם ניתן לבחור לפי מותג ודגם הרכב בעיקרון ועלייך לוודא כי זה אכן יתאים לך לדגם הרכב לפי המותג, בכל מותג רשומים דגמי הרכב לכל דגם של מערכת על פי מותג.

אלו מערכות יחסית זולות אבל אתה מקבל טאבלט עם דקודר לרכב לכפתורי ההגה וכו', המערכת תואמות את המראה ולפי צבע גם כן והן עושות את העבודה.

חיברתי מצלמת רוורס גם כן וזה פשוט תענוג.

מה שכן, עלייך לדעת שהמשלוח שם הוא עם FEDEX שזה אומר, נגיד המערכת עולה 400$ +40-50$ משלוח + מיסים ומכס שזה כנראה כבר 33% וזה הכל.

שווה? בהחלט, במקום לשלם 4,000 שקלים למערכת בסיסית ללא אפשרויות או לשלם 2,400 שקלים למערכת אנדרואיד מלאה ומותאמת לרכב שלך מבחינת הסטייל? שווה.

מעבד אולרטה סאונד מיוחד של פיוניר או שבבים מיוחדים וקבלים מיוחדים לסאונד לא תמצא שם, את זה אני כבר אומר לך, אבל יציאות למגבר וכל ציוד כזה או אחר יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחבר את המערכת לשליטה מההגה?

ניתן לחבר אותה ליציאות usb ו aux קיימות ברכב?

התפריטים בעברית?

משום מה לחברה שציינת אין מערכת תואמת לקיה ריו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם לכ 15 מותגים שונים כנראה שקיה ריו לא בסגנט הפיתוח שלהם, הם מתמקדים ברכבים אמריקאיים ואירופאיים.

מקבלים דקודר שמיועד לתקשר עם הפרוטוקולים של הרכב, אך מאבדים חלק מהפונקיות המובנות במחשב הרכב במידה ויש.

בקיצר, החברה לא רלוונטית לגבייך.

אתה הולך להשקיע במערכת הזאת שתשאר איתך לכמה שנים או ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת מערכת שמצאתי שמתאימה לרכב http://www.amazon.com/Navigation-Monitor-Receiver-Bluetooth-Steering/dp/B00W3YX48Q/ref=sr_1_8?s=electronics&ie=UTF8&qid=1437180600&sr=1-8&keywords=double%20din%20kia%20rio&tag=vglnkc6315-20

איך היא לעומת החברה שציינת?

המערכת תיהיה ברכב כל עוד הרכב אצלי... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן שום אפשרות להשוות.

כל חברה והאיכויות שלה, עד שלא בודקים אותן אחת אחת לא ניתן להמליץ, אלה רק להגיד האם יש ואיך היא בכללי.

נראית כמו כל מערכת בסיסית של מולטימדיה המבוססת על WINCE עם כמה אפשרויות סטנדרטיות וזה הכל.

אל תחפש איכויות סאונד או יכולות הגברה מטורפות כאלו ואחרות.

כמו כן, תקח בחשבון כי בסכומים כאלו עלייך להוסיף כמה עשרות דולרים על משלוח ובנוסף לכך, 33% מכס ומע"מ, כך שאתה תשקיע בערך כ 600$ על המוצר והמשלוח + 33% מיסים = סכום לא מבוטל ברכב שאתה צריך לדעת האם יישאר אצלך מספר שנים או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה ריו החדשה?

אם כן גם אני הייתי באותו המצב. בסופו של דבר החלטתי ללכת על מערכת שלא "מותאמת" לרכב

דאבל דין של קנווד 5025bt ופאנל פלסטיק.

כל הסיפור עלה לי 3300 עם מצלמת רוורס.

זה נראה הרבה יותר טוב מהמערכת המקורית+שליטה מההגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאנל הוזמן מאיביי?

מה המטרה של העיגול בצד שמאל?

הצליחו לחבר גם את השליטה של ה USB/AUX של המערכת המקורית או שיש יציאות נפרדות?

תודה רבה

עריכה אחרונה על ידי k1235
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הפאנל המתקין שם לי אבל אפשר להזמין אותו מאיביי..

העיגול הזה מיועד לדגם שיש בו כפתור התנעה ולא סוויץ' רגיל.

הכניסות הרגילות לא עובדות. יש לי כבלים התא כפפות)יותר נוח,פחות כבלים באוטו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...