Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת לאלפא גולייטה 2013

cyclops
שימו לב! השרשור הזה בן 3197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני רוצה להשקיע לא יותר מ-2000 ש"ח.

ההתלבטות שלי היא בין להשאיר את הHU המקורי של הרכב, לחבר מנחת ומשם למגבר + 2 קומפוננטים + סאב (מגבר וסאב יש לי מהרכב הקודם).

לחלופין, אני יכול ללכת על להחליף את ה-HU, אבל עם הסיבוך של הפנל המתחכם של הגולייטה בשביל לשים שם דאבל דין, זה ישאיר אותי בלי תקציב לרמקולים (אבל עם חיבור למגבר שיש לי ולסאב).

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרבה הצער החלק הכי טוב במערכת היו הקומפוננטים שמהם נשאר לי רק הטויטרים :-(.

קומפוננטים פוקל כמדומני 165.

סאב ומגבר מפירמות מדבקה - סוליד אודיו ואוריון.

Hu מקורי של הונדה עם מנחת.

אבל תכלס היה ל אחלה סאונד באוטו.

אם אני מגדיל את טווח התקציב ל-3000 יש לי מה לעשות בשילוב הציוד הקיים?

עריכה אחרונה על ידי cyclops
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה אני הייתי בוחר במורל הייבריד 602 (1600 ש"ח) מקדימה, מנחת טוב ומרכיב את שאר החלקים שיש לך, ועם הזמן אם תרצה להשתדרג זה יהיה לפי מה שחסר לך.

הייתי מוותר על קומפוננט מאחור בתור התחלה.

(כמובן שעדיף שתשמע את הסט לפני הרכישה)

עריכה אחרונה על ידי Ameer.86
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...