Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לומר/לא לומר במשפט בגין עבירת מהירות

שימו לב! השרשור הזה בן 3177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, מקווה שזה המקום לשאלה.

זומנתי למשפט בבית הדין התעבורתי באשדוד, בתאריך 6.8, בגין עבירה אותה ביצעתי חפני כשנתיים(7.7.2013).

גיל הנהג-28, עם וותק נהיגה של 11 שנים.

נסעתי במהירות מופרזת(לא אופיינית כלל לנהיגה שלי), 128 בדרך של 80 קמ"ש. לאחר התייעצות טלפונית החלטתי שלא לשכור עורך דין.

אני יודע שקיים בכך סיכון, אבל אני מאוד מקווה שאצליח להמנע משלילה (עבירה ראשונה שלי) ולא לספוג קנס כבד מדי.

האם יש כאן מישהו שהגיע למשפט ללא ייצוג של עורך דין ויכול אולי לסייע לי?

אני חושב להגיע ולהודות באשמה, לבקש התחשבות בהתאם לעבר שלי. האם יש מקום לנסות לטעון טענות שיכולות לעזור ולהקל בחומרת העונש? אם כן, מה הן הטענות?

תודה מראש,

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?512091

סיכום של כל הנושא בקישור:

שבוע טוב,

נעצרתי ע"י שוטר שהציג מהירות של 142 על הממל"ז. בדו"ח נרשם 137 קמ"ש בכביש של 90 קמ"ש.

זאת אומרת חריגה של 47 קמ"ש מעל המותר.

הדרך היא בין עירונית סלולה היטב, 2 נתיבים לכיוון בעלת גדר הפרדה, ראות טובה מאוד, הייתי רכב יחיד בכביש.

בטופס התייצבות לשימוע בפני קצין נרשם שעלי להופיע בפני קצין בתאריך ה23.12.13 ואילו בע"פ נאמר למחרת היום.

אני מניח שניתן לבוא גם לפני התאריך המצויין על הטופס.

זהו דו"ח ראשון שלי וותק הרישיון שלי הוא 8 שנים.

ב2006 ישנה אזהרה על חציית כביש שלא במעבר חציה בתור הולך רגל.

כיצד עלי להתנהל מול קצין המשטרה בשימוע מולו על מנת למזער את הנזקים?

במידה והקצין מחליט לשלול מנהלתית את הרישיון ל30 יום האם נותנים רישיון זמני כדי להגיע הביתה?

נק' השימוע נמצאת כ25 ק"מ מחוץ לעיר.

תאריך המשפט נקבע לפברואר.

האם צפויה לי שלילה מנהלתית ל30 יום?

לאיזו עסקת טיעון מקלה ביותר ניתן להגיע עם התובע לפני מועד המשפט?

שלילה על תנאי לא עקרונית לי מצד שני שלילה בפועל מאוד עקרונית.

תודה מראש.

מקפיץ על מנת לעדכן.

ישראל צדק די במדויק בנוגע לתוצאות.

הגעתי לבית המשפט, לפני הגעת השופט/ת ישבו התובעים המשטרתיים ועברו עם כל אחד על האישומים ושאלו האם מודה והציעו הסדר.

ההסדר הוא 750 ש״ח קנס ושלילה על תנאי של חודש למשך שנה.

לאחר מכן שאלתי האם עלי לחכות להליך המשפטי עצמו, נענתי בשלילה ושוחררתי לדרכי. נאמר שתוך שבועיים אקבל את שובר התשלום לביתי.

תודה לכולם עבור העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?512091

סיכום של כל הנושא בקישור:

quote_icon.png stillness6 כתב: viewpost-left.png

מקפיץ על מנת לעדכן.

ישראל צדק די במדויק בנוגע לתוצאות.

הגעתי לבית המשפט, לפני הגעת השופט/ת ישבו התובעים המשטרתיים ועברו עם כל אחד על האישומים ושאלו האם מודה והציעו הסדר.

לאחר מכן שאלתי האם עלי לחכות להליך המשפטי עצמו, נענתי בשלילה ושוחררתי לדרכי. נאמר שתוך שבועיים אקבל את שובר התשלום לביתי.

תודה לכולם עבור העזרה.

אני שמח בשבילך שכך יסתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום,

איך אוכל לדעת אם אני באותו מצב כמו הסיפור בקישור? הוא כתב כי הוזמן להתייצב בפני קצין ולי כתוב: הנך מוזמן להתייצב לפני בית המשפט כדי להישפט על האשמה/ות הנ"ל ביום 6.8.2015....

תודה רבה על התגובות.

אשמח מאוד אם זה אכן יסתיים כמו אצל הבחור בקישור, אבל האם הסיפור באמת דומה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר

אתה לא מבין מה שאתה קורא

שם היה שימוע לפני קצין וכן התקיים דיון בפני שופט

אבל נסגרה העיסקה בבוקר המשפט מול התובע

"הגעתי לבית המשפט, לפני הגעת השופט/ת ישבו התובעים המשטרתיים ועברו עם כל אחד על האישומים ושאלו האם מודה והציעו הסדר.

לאחר מכן שאלתי האם עלי לחכות להליך המשפטי עצמו, נענתי בשלילה ושוחררתי לדרכי. נאמר שתוך שבועיים אקבל את שובר התשלום לביתי."

לאור נתוניך סביר שתוכל להגיע לעיסקה דומה.

בדוק רק אם אכן יש תמרור למהירות של 80 קמ"ש לקטע הדרך המדובר בו נתפסת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אוסיף ואציין כי לא עצר אותי שוטר בזמנו, אלא צילמה אותי מצלמת מהירות(מהכתומות) והגיע אליי הדוח כמה שבועות לאחר מכן.

לא הבנתי מהקישור, האם יש משהו שכדאי לי לטעון או שפשוט להודות בעבירה וזהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ישה

לא, המצלמה המדוברת היא המצלמה הממוקמת בצומת עין צורים, בכביש 3, לכיוון אשקלון. האמת שהייתי בטוח עד אז שהמהירות המותרת בכביש הייתה 90(לא שזה עוזר במשהו מכיוון שעדיין נסעתי מהר מאוד). מהאזור שאני נכנסתי לכביש אין שילוט למהירות המותרת, מכיוון שרק מתחברים לכביש הבינעירוני. מה מגם שזאת הייתה נסיעה של כ-7 ק"מ בלבד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר

אם זה כביש שבו מותר לנסוע 90 אתה בכלל לא צריך להישפט אלא זה דו"ח לתשלום של 750 ש"ח בלבד.

למה חלה הגבלת מהירות ל 80 קמ"ש ? זה לא כביש עם שטח הפרדה בנוי המתיר נסיעה במהירות של 90 קמ"ש?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

רק מעדכן כאן לאחר המשפט

נפגשתי עם תובעת לפני הפגישה עם השופט. לאחר שראתה כי אין לי עבירות תנועה(יש עבירה של היעדר שלט נהג חדש כשהייתי צעיר, אבל חסר משמעות) תיקנה את המהירות המותרת בכביש מ 80 ל 90 ואת מהירות הנסיעה שלי מ 128 ל 115.

בסופו של דבר קיבלתי לשמחתי רק קנס מינימלי של 250 ש"ח, ללא ניקוד כלל.

תודה לעוזרים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאה מעולה.

עכשו רק נותר לתהות, מדוע נעשו התיקונים הגדולים(הן במהירות והן לגבי התמרור)?

האם זה רק בשל גילך ועברך התעבורתי או שישנם כשלים נוספים בתיק(יתכן ולעולם לא נדע)?!

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאם רוצים הכל אפשרי גם אם זה לתקן מהירות + תמרור

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...