Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לקורס לימודי מסחר בבורסה-שוק ההון להעשרה כללית

TheOne23
שימו לב! השרשור הזה בן 3171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין להרחיב את הידע שלי בתחום המסחר הפיננסי בשוק ההון, בורסה, סחר בינלאומי וכו'.

לא כמקצוע/עבודה אלא יותר כהעשרה כללית-תחביב וגם שאוכל לנהל לעצמי תיק השקעות משלי.

לא מעוניין בקורס 'חפיפניקי' אלא בקורס (ו/או ספר) איכותי שמלמד את הכל החל מהיסודות ועד לדברים מתקדמים בצורה יסודית.

אשמח לשמוע המלצות על קורסים במכללות/אוניברסיטאות השונות, עלויות, וגם מה דעתכם בכללי על הקורסים הללו.

בנוסף, האם ניתן ללמוד את זה באופן עצמאי דרך האינטרנט ברמה זהה למה שקורס 'טוב' מלמד ?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכל הקורסים מלמדים אוצך מסחר יומי שבעיקר יעשיר אותם ויהפוך אותך לעני יותר.

יש המון מקורות מידע כמו ספרים או בלוגים.

Stock market investing זה ספר אחלה

המשריע הנבון של בנגמין גרהם.

בלוגים:

התמונה הגדולה

הסולידית (יש שם גם פורום)

בהצלחה.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...