Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראש ברז למכונת כביסה שנטחן האם ישנה אפשרות להחליף רק את הראש?

samg
שימו לב! השרשור הזה בן 2157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות ההכנות להתקנת מכונת הכביסה החדשה.

רציתי להזיז את המכונה הישנה אך לא הצלחתי לסגור את ברז המים בכוח היד ונאלצתי להשתמש בלדרמן.

הסתבר שראש הברז עשוי פלסטיק ומהר מאוד הוא התחיל להסתובב על ריק.

הורדתי את הראש וסגרתי את הברז עם בסיסו בעזרת הלדרמן.

האם יש אפשרות לרכוש ראש חדש לברז הזה או שאצטרך להחליף את כולו?

IMG_20150721_070826.jpg

IMG_20150721_092630.jpg

IMG_20150721_092642.jpg

IMG_20150721_070814.jpg

עריכה אחרונה על ידי samg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ח*א כזה בדיוק. אצלי נשברה השבוע הידית הפלסטית לשניים.

אני לא חושב שמוכרים ידית בנפרד. א-ב-ל אם אתה קונה כזה ברז חדש, פשוט תעביר את הידית לישן ושמור את הברז החדש במגירה (הרבה פחות עבודה!).

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בדירה שכורה וגם אין לי ממש כלים כדי לפרק את כל הברז.

במידה ואמצא כזה ברז חדש האם ראש הפלסטיק "יסחוב" ולא ישבר תוך כדי סיבובו כמו שקרה לישן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כנראה לא מסתובב בקלות. כי שוב, ניסיתי לסגור אותו בכוח היד והוא סירב לזוז והייתי צריך לקחת לדרמן. אז הוא התחיל לזוז, אבל מהר מאוד התחיל להסתובב על ריק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכוי אפסי שתוכל להשיג ראש לבד, שום חנות לא תמכור ראש לבד, אני מצטרף להמלצה של נהג לילה, זה הפיתרון הכי טוב (החלק עולה באזור ה 30 ש"ח ואם כבר אתה מחליף אז תבקש רק ברז של חברת שגיב).

subaru grand leone 94 ידנית - נמכרה.

chevrolet spark 2014 1.0 manual רכב נוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שגם כחדש הברז הזה דורש כח מסויים לפתיחה / סגירה. כיוון שזה ברז ש(כנראה) לא פותחים/סוגרים הרבה, וזו דירה שכורה, אולי החלפת ידית היא האופציה העדיפה. לשיקולך.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוכרים ראש בנפרד,אין דבר כזה וראש של ברז סוללה בטח ובטח לא מתאים.

הברז עולה בין 20 ל30 ש"ח ההחלפה שלו היא מאד מאד מאד פשוטה רק חשוב לסגור את השיבר של המים לפני ההוצאה של הברז.

כמו שהמליצו לך תוכל לקנות ברז ולהשתמש אך ורק בידית אבל נראה שהראש שמה כבר נטחן ואני הייתי מעדיך להחליף את כולו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהראש נטחן (הראש - אני מתכוון לחלק שעליו מתלבש הפלסטיק).

מכיון שכמות הפעמים שתשתמש בברז (פתיחה/סגירה) היא מועטה מאד, הייתי הולך על קניית מפתח פתוח שמתאים לראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...