Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איתור נתוני נהג פוגע

שימו לב! השרשור הזה בן 3195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול פגע רכב בריכבה של אמא שלי בעת שיצאה מחנייה במקביל למדרכה. הרכב נסע במהירות גבוהה

בתוך העיר וגרם לנזק בכנף השמאלית ולשבר בפנס.

הנהג עצר אבל התחמק מלהציג רשיונות וביטוח. טען שזה נשאר בבית ושהוא יעביר לה את הפרטים כשיגיע לביתו.

היא מסרה לו את כל הפרטים שלה. נתן לה שם ומספר זהות והיא צילמה אותו ואת הרכב שלו כולל מספר הרכב.

מאז היא כמובן לא שמעה ממנו.

יש לאמא שלי שלושה עדים למקרה שהיו איתה ברכב.

השאלה איך ניתן לאתר את פרטי חברת הביטוח של הפוגע כדי לתבוע אותם על הנזק ? סוכן הביטוח מסוגל לאתר באמצעות מספר הרכב ?

מה מומלץ לעשות כעת?

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול פגע רכב בריכבה של אמא שלי בעת שיצאה מחנייה במקביל למדרכה. הרכב נסע במהירות גבוהה

הנהג עצר אבל התחמק מלהציג רשיונות וביטוח. טען שזה נשאר בבית ושהוא יעביר לה את הפרטים כשיגיע לביתו.

היא מסרה לו את כל הפרטים שלה. נתן לה שם ומספר זהות והיא צילמה אותו ואת הרכב שלו כולל מספר הרכב.

השאלה איך ניתן לאתר את פרטי חברת הביטוח של הפוגע כדי לתבוע אותם על הנזק ? סוכן הביטוח מסוגל לאתר באמצעות מספר הרכב ?

מה מומלץ לעשות כעת?

אם אני מבין נכון , ותתקן אותי , אמא שלך יצאה מחנייה לנתיב נסיעה של הרכבים וכתוצאה מכך רכב פגע לה בכנף השמאלית ןנשבר גם הפנס.

לי זה נראה שהיא האשמה בתאונה וזה לא משנה כמה מהר הוא נהג. היא השתלבה לנתיב לא פנוי וכתוצאה מכך נפגע הרכב.

תקנו אותי אם אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מן הנמנע שהתאונה אכן קרתה באשמת אמך, עדיין על הנהג השני למסור את פרטיו.

אם נסע 200 קמ"ש למשל יש לו אשם תורם לגרימת התאונה גם כן

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחזרה לעניין הנושא - לאמך יש את מספר הרכב?

אם כן הגשת תלונה במשטרה תסתכם במילוי טופס, "תשאול" שבו יוודאו את הפרטים שרשומים בטופס, ותקבלו הביתה מכתב עם פרטי בעל הרכב השני.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון , ותתקן אותי , אמא שלך יצאה מחנייה לנתיב נסיעה של הרכבים וכתוצאה מכך רכב פגע לה בכנף השמאלית ןנשבר גם הפנס.

לי זה נראה שהיא האשמה בתאונה וזה לא משנה כמה מהר הוא נהג. היא השתלבה לנתיב לא פנוי וכתוצאה מכך נפגע הרכב.

תקנו אותי אם אני טועה.

ייתכן שאתה צודק ומצד שני - יש מקום לחשד סביר שהנהג ההוא, נסע לכל הפחות ללא מסמכים (ולכל היותר ללא רשיון נהיגה כלל/בתוקף או ביטוח כנ"ל).

מעניין איך זה היה יכול לעזור לכם.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלי לא מעוניינת לתבוע את הביטוח של הנהג השני, ולא מעוניינת להגיע לבית משפט.

השאלה אם כדי שהביטוח שלה יכסה את הנזק שנגרם לכאורה לנהג השני (אני אומר לכאורה כי הגרוטאה שהוא נסע בה היו לה מלא דפיקות שלא נגרמו בתאונה הזאת) עליה להודות באשמה לתאונה ?

היא צריכה לחתום על משהו כדי שביטוח צד ג' שלה ישלם לצד השני את הנזק ?

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מומלץ לעשות כעת?

אמא שלי לא מעוניינת לתבוע את הביטוח של הנהג השני, ולא מעוניינת להגיע לבית משפט.

השאלה אם כדי שהביטוח שלה יכסה את הנזק שנגרם לכאורה לנהג השני (אני אומר לכאורה כי הגרוטאה שהוא נסע בה היו לה מלא דפיקות שלא נגרמו בתאונה הזאת) עליה להודות באשמה לתאונה ?

היא צריכה לחתום על משהו כדי שביטוח צד ג' שלה ישלם לצד השני את הנזק ?

איזה טוויסט בעלילה

הביטוח שלה צריך את הסכמתה לשלם לנהג הנפגע

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...