Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש פה למישהו רכב מיותר בבית שאני יכול להשתמש בו זמנית?

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 3187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומות,

אני מחפש סידור זמני לחודשיים הקרובים עם צפי נסיעות של 200 ק"מ בחודש (נתניה-כפ"ס), כך שאוכל להשתמש ברכב שלכם תמורת החזר עלות האחזקה החודשית. מלבד מוניטין של חבר פורום ותיק יש לי רשיונות לכל דבר מקטנוע עד משאית ורקורד נקי של שמונה שנות נהיגה ורכיבה מסביב לעולם.

לפי החוק אסור לכם לקחת ממני כסף תמורת שימוש בכלי רכב פרטי, אז נצטרך להתחשבן בשירותי מין או בדרכים יצירתיות אחרות. אם למישהו פה יש בבית רכב מיותר שלא מצליחים למכור, או שיוצאים לחופשה והוא סתם נשאר בחניה, או משהו אחר בסגנון - אנא דברו איתי בפרטי ונראה מה אפשר לעשות.

מודה לכם מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ואדים אני מבין את הבקשה שלך אבל זה פתח לכל כך הרבה כאבי ראש ואי נעימויות שלא שווה את הכסף שיעלה לך לשכור רכב או לקחת מונית (200 ק“מ לחודש)

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקנטו 1000 ידנית עולה 100 ליום, על פני תקופה ארוכה בטח אפשר לקווץ עוד.

האחזקה עליהם, וצריכת הדלק שולית.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

תודה לכולם, אין מניעה כלכלית לשכור רכב לתקופה וגם יש לא מעט חלופות (טרמפים ותח"צ). פשוט לאור העובדה שאנחנו קהילה די מצומצמת באוף, רציתי לבדוק קודם אופציות אחרות שעשויות לשרת גם אינטרסים של חברים נוספים.

בתקופה שהייתי עם שתי מכוניות (חדשה נקנתה וישנה עוד לא נמכרה) הייתי שמח להשאיל אחת מהן ע"מ לא לשלם את הביטוח והעלויות החודשיות. כנ"ל כשהייתי יוצא לחו"ל לתקופות ארוכות - חבל שיעמוד סתם. זה כל הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

פשוט לאור העובדה שאנחנו קהילה די מצומצמת באוף, רציתי לבדוק קודם אופציות אחרות שעשויות לשרת גם אינטרסים של חברים נוספים.

איך זה משרת אינטרס של מי שנותן לך את הרכב?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק שחוק מרפי יקיש בדלת עם איזו תקלה שתצוץ או חלילה תאונה והלכה התועלת של 2 הצדדים ואולי גם החברות.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החוק אסור לכם לקחת ממני כסף תמורת שימוש בכלי רכב פרטי, אז נצטרך להתחשבן בשירותי מין או בדרכים יצירתיות אחרות.

pasat...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה בעבר תקופה שהיה לי אוטו ספייר. וולוו 940. שני חברים קיבלו אותה לשימושם ללא תמורה. לשבועות ארוכים. אם הוא היה אצלי גם היום לא היתה לי בעיה עם זה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

pasat...

זה שדריש יהיה חייב לך טובה שווה הרבה יותר מקצת מזומן בכיס.

וגם בשירותי המין שלי לא כדאי לזלזל, למדתי כמה דברים באירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...