Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן מיקרה - שווה או לא? (2015 במבצע )

Pichie
שימו לב! השרשור הזה בן 3195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

ביקרתי היום אצל הסוכנות של ניסאן ואני מעוניין לדעת אם הרכב שווה את המחיר נכון לעכשיו יש אצלם מבצע עד גמר המלאי,הדגם הכי מאובזר(Acenta) נמכר 86 אלף במקום 105 אלף כולל מערכת מולטימדיה.

זה עניין של כמה ימים בודדים לפני שהמלאי יגמר.

אני מעוניין לדעת אם היא אכן שווה את הכסף הזה במיוחד אחריי ההנחה הגדולה.

אשמח לשמוע את תגובותיכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לטעמי לא ועוד כמה דברים:

המחיר הוא לא מחיר מבצע, זה טריק שיווקי, זהו המחיר שהיא צריכה להמכר איתו כל הזמן וזה מה שקורה לאחרונה פשוט הם תמיד מצהירים שזה מבצע מוגבל בזמן וביחידות למרות שזה בולשיט, כמו רוב ה״מבצעים״ זה הכל חרטא וטריקים שיווקיים, תקנה רכב שאתה באמת מעוניין בו ולא כי יש עליו מבצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי לא ועוד כמה דברים:

המחיר הוא לא מחיר מבצע, זה טריק שיווקי, זהו המחיר שהיא צריכה להמכר איתו כל הזמן וזה מה שקורה לאחרונה פשוט הם תמיד מצהירים שזה מבצע מוגבל בזמן וביחידות למרות שזה בולשיט, כמו רוב ה״מבצעים״ זה הכל חרטא וטריקים שיווקיים, תקנה רכב שאתה באמת מעוניין בו ולא כי יש עליו מבצע.

לא בטוח לגבי הטריק השיווקי כי בכל מקום שתבדוק תראה את אותו המחירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) נא לא להאמין למשפטי "אוטוטו נגמר".

2) אין איזו אוטומטית חדשה יותר אטרקטיבית ב90K נגיד?

אני לא סגור על זה, קשה לי להאמין שקיים רכב חדש מהיבואן עם רמת איבזור כמו של המיקרה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף עוד 10K ויש לך פג'ו 206 1.2 טורבו גיר אוט' 6 הילוכים עם כל האבזור שלמיקרה יש אם לא יותר. הפג'ו גם יותר גדולה, היא דגם חדש דנדש לעומת המיקרה שאמורה אוטוטו להתחלף, ואולי אפילו להשתנות בצורה משמעותית (לגדול למידות סופר מיני או לקטון למיני).

לי יש מיקרה ידנית. אוהב את המערכת, קיפול המראות, 4 ח"ח עם מרימי שמשות, חיישן לחץ אויר וכו'. מה יש באסנטה שאין בשלי? גיר רציף, מגנזיום 15", חבילת צבע מצועצעת וסלון דו-גוני? הרכב שלי היה שווה 60K אבל אם הייתי צריך להוציא 86K, לא חושב שהייתי הולך על המיקרה CVT.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף עוד 10K ויש לך פג'ו 206 1.2 טורבו גיר אוט' 6 הילוכים עם כל האבזור שלמיקרה יש אם לא יותר. הפג'ו גם יותר גדולה, היא דגם חדש דנדש לעומת המיקרה שאמורה אוטוטו להתחלף, ואולי אפילו להשתנות בצורה משמעותית (לגדול למידות סופר מיני או לקטון למיני).

לי יש מיקרה ידנית. אוהב את המערכת, קיפול המראות, 4 ח"ח עם מרימי שמשות, חיישן לחץ אויר וכו'. מה יש באסנטה שאין בשלי? גיר רציף, מגנזיום 15", חבילת צבע מצועצעת וסלון דו-גוני? הרכב שלי היה שווה 60K אבל אם הייתי צריך להוציא 86K, לא חושב שהייתי הולך על המיקרה CVT.

לצערי אני כבר חורג משמעותית מהתקציב שלי לא אוכל להרשות לעצמי רכב בשווי של 100K אלא אם כן אחסוך עוד ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב80 אלף יש לך את הספייס סטאר שהיא גם מאוד מאובזרת וזולה ב 6 אלף.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלאי עומד להיגמר = דירות אחרונות נותרו (במילים אחרות, יש מלא, אבל לא נספר לך את זה). המחיר גבוה למיני והמלאי תמיד מתחדש. אל תדאג.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי יקר לשלם סכום כזה על מיקרה אוטומטית.

פעם היה איביזה אוטומטית במבצע, תנסה לבדוק אם זה עדיין רלוונטי

מסכים. האיביזה עדיפה עם גיר DSG ובסביבות 80 אלף. ב-86 אלף לא היתי קונה מיקרה. כבר עדיף פיקנטו מאובזרת עם גג שמש

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים. האיביזה עדיפה עם גיר DSG ובסביבות 80 אלף. ב-86 אלף לא היתי קונה מיקרה. כבר עדיף פיקנטו מאובזרת עם גג שמש

תלוי למי,למיקרה יש כמה יתרונות על הפיקנטו אוטומטית.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...