Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן פאת'פינדר ? מי יכול בבקשה לתת חוות דעת ?

Alexander Alvais
שימו לב! השרשור הזה בן 3163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם . אני רוצה לרכוש רכב שרוב הזמן יהיה בכביש אך גם לטיולים לסוף שבוא . אני צריך רכב גדול ולאחרונה גיליתי את ה ניסאן פאת'פינדר . הוא זול מ הפג'רו משמאותית ואניין כלכלי חשוב לי . מוזר שהרכב הזה נמכר הרבה מאוד מתחת למחירון . האם יש כאן אנשים שיש להם כזה רכב ? מחלות ? תקלות ? וכו...

אודה לכולם על התגובות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

ראשית, לא מדובר ברכב גרוע. כשהיה חדש, היו עליו הרבה ביקורות חיוביות. עם השנים התברר שהוא לא נטול תקלות, וחלקן לא זולות לתיקון (תיבות הילוכים).

יחד עם זאת, לא נמכרו ממנו כמויות גדולות, והשורה התחתונה של הכל ביחד זה ביקוש נמוך. עדיין זה רכב שטח בגודל מלא, עם יכולות שטח אמיתיות.

אישית - אני לא מתחבר אליו, והוא לא היה הבחירה הראשונה (או השניה או השלישית).

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפאת'פיינדר יש בעיה סדרתית במנועים, התיקון יקר והחלפת מנוע לאחד משומש יקרה עוד יותר. אוהב כספו ירחק.

חוץ מזה זה באמת רכב די חביב.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני מאוד אוהב את הסורנטו.

בשביל לקחת אותו לשטח אמיתי כאן חייבים מיגון והגבהה בגבולות של מה שאפשר ממבנה הרכב.

סה"כ הוא רכב אמין, אבל כל רכב, ובוודאי רכב שטח, מהשנתונים האלה - יהיו לו תקלות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתם ממליצים על רכב ספציפי בתקציב של עד 45K ? חשוב שיהיה גדול . אני יודע שג'מיני רכב טוב אך הוא קטן לי מאוד .

אני מבין שקשה להמליץ על משהוא ספציפי אך מנסיון שלכם בכל זאת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר "גדול" - 7 נוסעים או אתה והכלב, אבל שיהיה לך נוח ?

בקציב שלך יש המון רכבי שטח (גרנד ויטארה, טראקאן, מיצובישי Q ואולי קינג, טויוטה פראדו, סופות, ועוד ועוד) - אבל לא חושב שנכנס בתקציב הזה ניסאן פאת'פיינדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
לפאת'פיינדר יש בעיה סדרתית במנועים, התיקון יקר והחלפת מנוע לאחד משומש יקרה עוד יותר. אוהב כספו ירחק.

חוץ מזה זה באמת רכב די חביב.

אין בעיה סדרתית של מנועים ולא של גירים אבל יש בעיות אחרות שקשורות לתחזוקה בחלקן כמו טיימינג ואינג'קטורים. חשוב מאוד החלפת שמן מתאים וטיפולים כל 15 אלף.

היורו 4 צורך דלק אז לקחת בחשבון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...