Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בחתך הצמיגים 50-50?

tinoki
שימו לב! השרשור הזה בן 3199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר וחודש טוב!

יש ברשותי וולבו XC-90 במשך שנה וחצי (מרוצה עד הגג:lol:).

בקנייה החלפתי לצמיגי 50-50 של אנקוק (235/65/17). נהניתי מהם מאוד, אך משום שנסיעות שטח אצלי הן נדירות ובשטח קל בלבד:cry:, ברצוני להחליף את הצמיגים לצמיגי כביש.

שאלות:

א: האם זה נכון, בעיקר מבחינת צריכת דלק ואחיזת כביש. (נוסע כ- 25000 בשנה).

1: ברכבי מותקנת מערכת AWD (4*4 קבוע שנכנס אוטומטי לפעילות רק בזיהוי תנאי שטח:idea:), ולדברי וולוו יש להחליף תמיד את כל הצמיגים יחד:x. כעת נוקר לי צמיג אחד וכל השאר מצוינים (שנה וחצי, כאמור). אני ארגיש טיפש להחליף 4 צמיגים כי אחד נוקר, מצד שני לא מעוניין להרכיב צמיג חדש על 3 משומשים משום אזהרת היצרן. מצד שלישי אם אחליף כעת צמיג אחד או שניים, הרי שאשאר לנצח עם צמיגי 50-50.....

2: נניח ואחליף 2 צמיגים על אותו סרן, האם כדאי לשים שם צמיגי כביש? לא נראה לי תקין.

3: קיימות פנצ'ריות שיתנו לי זיכוי משמעותי על צמיגים משומשים איכותיים בני שנה וחצי?

4: אני אוכל לנסוע בשטח קל (יער בן שמן) עם צמיגי כביש? מה הסיכונים?

אני כעת נוסע על הרזרבי (צמיג דק) ומתלבט מה לעשות....

שבת שלום חברים.

עריכה אחרונה על ידי tinoki

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלך היא הבעיה של כל מי שנוסע עם רכב שטח בעל 4X4 קבוע.

אני לא יודע אם אתה בהנעה אחורית שמשלבת אוטומטית את הקדמית, או קדמית שמשלבת את האחורית - אבל הייתי שם על הסרן המניע באופן קבוע שניים מהצמיגים הקיימים, ושם על הסרן האחורי צמיג אחד ישן ואחד חדש אבל זהה לחלוטין לצמיג השני.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחיקה לא אחידה בצמיגים על אותו הסרן תגרום לעיבוד שליטה בבלימת חרום.

שינוי באחיזת צמיגים כדוגמת סוגים שונים על סרנים שונים תגרום לשחיקה מוגברת של הדיפרנציאל מרכזי כי הוא ילשוב שאתה בתנאי שטח. כל האמור הוא תיוארטי בלבד, אני במצב הזה תמיד החלפתי את כל 4. כמה שזה היה כואב להחליף רביעיה אחרי 12 אלף קילומטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...