Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על מוסך אוטו-איטליה בפ''ת

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 2308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המוסך בהנהלת גיא וברוך.

קישור לעמוד בפייסבוק: https://www.facebook.com/autoitaliagarage

קישור לאתר המוסך: http://auto-it.co.il/

היה בעברי לנצ'יה תמה + פיאט בראבו (גם הגולף דור ראשון ביקרה שם) ויצא לי לבלות במוסך הזה הרבה (בהתחלה זה היה רק ברוך ואז נפתח במקום חדש עם ברוך וגיא).

יש לי רק המלצות חמות לומר על המקום, הרכבים טופלו בצורה טובה, היחס חם ואוהב, השהיה במקום תמיד נעימה (שלא נדבר על כך שתמיד יש רכב להסתכל עליו).

התפלאתי לראות שעדיין אין שרשור המלצות על המקום! בשורה התחתונה מומלץ בחום!

מקווה שיתווספו לכאן תגובות חיוביות!

כיום אינני יכול לטפל שם כי יהיה לי סרט עם האחריות, אחרת...

תמונה קטנה מלפני שנה +

uploadfromtaptalk1436826566198.jpg

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מצטרף להמלצה.

ביצעתי שם את היישור קו לבראבו מיד לאחר הקניה, אנשים נחמדים, כיף לדבר איתם, מקצועיות, וכמו שנאמר פה - תמיד יש מה לראות שם.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך מצוין ואנשים מדהימים. ה-156 טופלה שם לשביעות רצוני המלאה - מטיפולים בסיסיים ועד תקלות מורכבות - הכל נפתר והכל בוצע. המקום לבעלי רכב איטלקי, ולא רק.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • שנה מאוחר יותר...

אהלן.

שמעתי רבות על המוסך הזה, ורציתי לעשות שם טיפול קטן של החלפת שמן מנוע + פילטר.

קיבלתי הצעת מחיר הזויה ביותר של 540 ש"ח ללא מע"מ - עבור שמן מנוע + פילטר!!!

מהתגובות פה וממה שקראתי הם ללא ספק מקצועיים - אבל הצעת מחיר הזויה ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

כדאי שתפרט באיזה רכב מדובר, באיזה שמן ומה כמותו כדי שנדע כמה ההצעה הזויה, אם בכלל.

שמן יקר בכמות גדולה ועוד פילטר מקורי - מגיע בקלות לסכום שציינת.

הניסיון האישי שלי איתם - מצויין.

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אומנם במוסך אחר, אבל גם ב 147 שלי פילטר שמן מקורי+ שמן AGIP 10W60 שעולה 60 שקלים לליטר וצריך קצת יותר מ- 4 כידוע לי, אני מגיע בקלות לסכום שציינת, כי יש גם תשלום על עבודה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף. אם השמן, לדוגמא, הוא 10W60 של אג'יפ, המחיר הגיוני לחלוטין. אם זה מנוע V6, העבודה גם יכולה להיות יקרה יותר, כי הגישה מחורבנת. יש מגוון משתנים. תעלה את הצעת המחיר, נוכל לראות.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

טוב הרבה זמן לא הייתי שם והרבה זמן לא היה לי רכב איטלקי ובהחלט החויה אצלם טובה כמו שהייתה בפעם האחרונה שהייתי.

כחלק מהיישור קו של הרכב שלנו (בעיקר של אשתי) קבעתי עם גיא טיימינג ליום שישי כי זה היום היחידי שאני יכול להגיע בו, התבקשתי להגיע מוקדם בבוקר ב 8 לפני העומס.

התייצבתי במוסך, גיא לא נכח אבל ברוך היה שם, ישר התחילו לעבוד על הרכב, במהלך הטיפול הייתי צריך ללכת לשעה לדיקור סיני וברוך נידב את רכבו בשמחה לטובתי (לא מובן מאליו בכלל).

חזרתי הרכב כבר היה מוכן, בוצע טיימינג מלא כולל משאבת מים + רצועת אביזרים (לא ברור איך החזיקה בכלל עד אותו יום) + תושבת מנוע ימנית וזהו.

המחיר היה לשביעות רצוני.

הרכב פיאט 500 1.4 ידנית 2009.

כל פעם נהנה מהחויה בכלל להגיע למוסך שלהם, אוירה טובה ואנשים חיוביים והוגנים!

מצרף תמונה של רצועת האביזרים.S71202-19454816.jpg

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...