Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כפפת פלסטלינה של פרק'לה

שימו לב! השרשור הזה בן 1929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

הזמנתי את הכפפה המדוברת

כשהיא הגיעה ישר עשיתי טיפול לרכב שלי (לא ראה פלטלינה שנה) - וזה עולם אחר. הרבה יותר קל לביצוע (בעיקר בגלל הגודל הנוח).

אממה, הכפפה משאירה אחריה ממש מעט נקודות עקשניות. בניגוד לפלטלינה רגילה שהורידה הכל והשאירה אחריה פח חלק לחלוטין.

האם גם אצלכם ככה?

גם אם באמת ככה הכפפה, זה עדיין מאוד משתלם כי היא מורידה 95% מהלכלוך, נוחה מאוד לשימוש וזמן העבודה מקוצר, והמחיר שלה זהה ל 100 גר' פלטלינה קלאסית.

מה שכן חשבתי לקנות פלסטלינה רגילה כדי לעבור אחרי הכפפה להוריד את מה שנשאר. והיא תחזיק כך זמן רב. ואם אני קונה, איזה חיתוך לקנות לצורך זה? (עדין, רגיל, אגרסיבי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אתם עוברים גם עם כפפה וגם עם פלסטלינה לא עדיף כבר לעבור פעם אחת עם פלסטלינה איכותית, חוסך בזמן לדעתי וגם מנקה מצויין מהתחלה, אני מניסיון יכול להמליץ על הפלסטלינה של כימיקל גייס עשיתי שבוע שעבר יצא בן **** :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצטרכתי לעבור עם פלסטלינה רגילה אחרי הכפפה, עובדים לאט ובזהירות (ואני כבר בכפפה השניה שלי).

אם יש צורך, נותנים עוד מעבר קליל בעזרת הכפפה כמובן.

לא נתקלתי עד עכשיו בשום פספוס עם המוצר הזה, בטח לא משהו שהצריך ממני לשנות אסטרטגיה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמשתי בכפפה 3 פעמים על רכבים שונים , מושלמת ולא השאירה לי שום כלום .

אני עובד עם הרבה סבלנות ואצלי הכפפה נותת מענה לנוחות עבודה ולא לזמן עבודה(לעומת פלסטלינה) , יכול להיות ששם הבעיה אצלך בעצם.

COCOdetailing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה המוצר הזה? זה באמת בצורה של כפפה שמתלבשת על היד? כשעובדים עם פלסטלינה רגילה, כשהיא מתלכלכת, מקפלים, מקבלים משטח רך ונקי, עד לקיפול הבא. איך השימוש בכפפה מההיבט הזה?

עריכה: הנה סרטון הדגמה

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...