Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i30 M. אה סליחה, N, יונדאי i30 N

GhostBuster
שימו לב! השרשור הזה בן 2089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב2013 יונדאי יסדה את חטיבת N, אשר אמונה על פיתוח דגמים ספורטיביים של יונדאי.

האות N, ככל הנראה מסמלת את מסלול הנורבורגרינג, שבו אמור להתבצע פיתוח הרכבים שירכיבו את ארסנל החטיבה.

למה הכותרת כזאת? כי לא רק שזה נשמע קצת מועתק מיצרן אחר (אני לא באמת צריך להגיד איזה נכון?), הם גם שכרו את שירותיו של מהנדס מאותו יצרן. אלברט בירמן, שהיה מהנדס בכיר בחטיבת M של ב.מ.וו, עבר לשורותיה של יונדאי על מנת לפקח על החטיבה הספורטיבית החדשה של היצרנית הקוריאנית. מצחיק משהו. עם בן אדם כזה בראש, יש סיכוי שהרכב יהיה לא רע בכלל ויהווה חתיכת כאב ראש ליצרנים אחרים בקטגוריה.

עדיין צריך לראות איך הרכב יהיה בסוף, ואיך הצרכנים יקבלו את זה שיש יונדאי חמה, אבל זה בהחלט הולך להיות מעניין.

כרגע מדובר על מנוע בעל נפח של 1.6 ליטר, מוגדש, עם 300 סוסים בקירוב. ראש בראש מול הטייפ-אר החדשה, פוקוס RS וכו'.

כל זה, להזכירכם, ביונדאי. כאשר אי שם בתחילת שנות ה2000, מנכ"ל יונדאי אמר שהוא הולך להפוך את החברה לאחת מחמשת הגדולות תוך 10 שנים, המון אנשים (ובעיקר יצרנים) גיחכו. מאז, הרבה מכוניות ירדו מפס היצור וכיום כל יצרן יודע להיזהר מהיצרן הדרום קוריאני. עכשיו כשהולכת להיות להם הוט-האץ' אמיתית, אני בטוח ששאר היצרנים כבר לא מזלזלים ובהחלט קוססים ציפורניים.

את העיצוב עצמו לא שינו כל כך (עיצוב חביב בהחלט לטעמי), אבל אהבתי את מה שניתן לראות בתמונות, שבסופו של דבר היא נשארת i30 סטנדרטית מבחוץ (כמעט) וכוח המחץ מהמנוע הזה בהחלט יהפוך אותה לסליפרית מעניינת.

קישור

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 178
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ואיך הצרכנים יקבלו את זה שיש יונדאי חמה

מה זאת אומרת? יותר חמה מהוולוסטר???

ובנימה רצינית, אני מניח שיהיו מגכחים ומקטרגים אבל בל נשכח שהיצרנית הזו

כבר הוכיחה במהלך ה-15 שנה האחרונות מה היא שווה ולמה היא מסוגלת.

צריך לקחת את הדרום קוריאנים האלה ברצינות רבה.

בהחלט מגיע להם!

אגב, הג'אנטים בתמונה אלו לא הג'אנטים של הפולו GTI החדשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חדשות מעניינות. הרכב אכן מכוער (כמו I 30 רגילה) אבל לאט לאט העיצובים שלהם הופכים מתונים, למשל הI20 החדשה.

לדעתכם נזכה לראות כאלה בארץ הקודש או שהיבואן יעדיף למכור את גרסאות הליסינג הבסיסיות, כמו יבואני סוזוקי וטויוטה למשל?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקוריאנים האלה לא יודעים לצבוע, תראו את הבדלי הצבע בין הפגושים לפח.

אם להיות קצת יותר רציני, יונדאי-קיה תוקפים את השוק בדיוק כמו שצריך, לאט אבל לא לאט מדי, לא ממהרים (כי הרי היה ניתן להוציא גם 300 כ"ס באיי30 הראשונה), מעסיקים את האנשים הנכונים (העיצוב של קיה קפץ ברמות מטורפות).

אבל הN הזאת... N... בחייאט ראב***** חסרות אותיות/ראשי תיבות/מילים קצרות?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמן לי, אין יותר חמה מהוולוסטר במושב האחורי ביום קיץ שמשי...

אני בא מלאון עם סאנרוף וסוכך עם בד מחורר כך שאין לי זכות דיבור לגבי זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק, ה i30, לדעתי ולאחר שנהגתי בכל דגמי החברה, המוצלחת במכוניות יונדאי, ובעלת פוטנציאל גדול.

עבור זמנה, ה i30 הקודמת היתה מכונית טובה מאד, והיתה היונדאי הראשונה שיכלה להתחרות בקומפקטיות האירופאיות.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הN הזאת... N... בחייאט ראב***** חסרות אותיות/ראשי תיבות/מילים קצרות?

כנראה שהם לא רצו לפגוע בסדרת הR של קיה :lol: ובאופן כללי ניסו להיות קצת מקוריים.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הN זה באמת קצת מגוחך, אבל בסוך זה יהפוך למותג. כמו תחתוני HIKE שהתחילו כחיקוי לNIKE ובהמשך עלו לגדולה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...