Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i30 M. אה סליחה, N, יונדאי i30 N

GhostBuster
שימו לב! השרשור הזה בן 2090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה רק מראה שאמנם הם בכיוון הנכון אך עדיין לא נותנים תחרות לטובים באמת

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 178
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי, בהנתן מחיר זהה הייתי מעדיף את יונדאי בגלל מתלים אדפטיביים שבאמת שימושיים ב99% מהזמן שלא מתגרזנים במסלול ובלמים קטנים ופשוטים יותר לתחזוקה.

ברכב ספורטיבי בלמים וצמיגים זה שני פרמטרים שצריך לקחת בחשבון כשמחשיבים עלות תחזוקה.

יחד עם זאת אין לי צל של ספק שפיג'ו היא פשוט מכונה מדהימה ומושחזת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, בהנתן מחיר זהה הייתי מעדיף את יונדאי בגלל מתלים אדפטיביים שבאמת שימושיים ב99% מהזמן שלא מתגרזנים במסלול ובלמים קטנים ופשוטים יותר לתחזוקה.

ברכב ספורטיבי בלמים וצמיגים זה שני פרמטרים שצריך לקחת בחשבון כשמחשיבים עלות תחזוקה.

היא לא מכונה מדהימה ומושחזת אלא משפחתית ביצועיסטית, מה שאי אפשר להגיד על המגאן היוצאת לדוגמה. רכב יותר מדי פרווה במה שהוא משדר לנהג.

בנוגע לבלמים, זאת שאלה והיא באמת מורכבת בהרבה מפשט הדברים.

בהסתכלות שלך הבלמים בפיג'ו מטורפים לתחזוקה, בהסתכלות שלי בנהיגה על הקצה הם הרבה פעמים חסכוניים יותר בגלל אופי הבלימה שהם מספקים.

בברז שלי לשעבר הרפידות היו באמת גרושים, 450 שח לסט לכל הרכב של פרודו פרימייר אבל בגלל שמכלולי הבלימה שם מעפנים (קאליפר בעיקר) בנהיגה חזקה הייתי מחליף סט בערך כל חודש וחצי, תוסיף לזה עבודה וטרחה והגעת להוצאות גבוהות מאוד על ברקסים מאוד זולים.

לעומת זאת חבר שלי שסבל מאותה בעיה בדיוק שידרג את קיט הבלימה הקדמי לקיט של סטופ טק שמחירו 10,000 וצפונה ונוסע עליהם כבר כמה חודשים, שבזמן הזה היה מחליף כבר 4 סטים והרפידות עדיין במצב מצויין (רפידות פשוטות יחסית).

קיט בלימה טוב מאפשר לך לבלום חזק וקצר ובנוסף לזה גם האופן שבו הוא מהדק את הרפידות על הצלחת כנראה משפיעה לחיוב מאוד על אורך החיים שלהן.

Sent from my HUAWEI VNS-L22 using Tapatalk

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. אם נקודת התייחסות היא קארט או רכב מסלול יעודי היא בהחלט פושרת. אם נקודת התייחסות היא מכוניות אחרות בסגנון כמו גולף GTI מקבלים זוית שונה לגמרי. הקפידו של פיג'י לא מפחידות במחיר. דיסקים כן.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום קארט או רכב מסלול ייעודי, גם מנהיגה שלי וגם מנהיגה של כמה אנשים שאני מכיר (אחד מהם נהג מירוצים ידוע מאוד בישראל) זאת לא מכונה ולא מושחזת. זאת משפחתית מתנהגת עם טוויסט מגניב שנותנת אחלה חבילה אבל לא מכונת נהיגה וטוב שכך, אגב. מכונות מושחזות וספרטניות זה לא מה שנמכר בסופו של דבר בכמויות בקטגורייה הזאת.

מה שכן, את החבילה שהיא אמורה לספק היא מספק בצורה הטובה ביותר לדעתי מבין כל המתחרות.

Sent from my HUAWEI VNS-L22 using Tapatalk

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסיף על הנאמר מעלי שיונדאי תמיד יכולים בעתיד להציע גרסה קיצונית יותר ולהנות מכל העולמות. לקוחות שמחפשים gti ולקוחות שמחפשים הארדקור

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים שהיונדאי קשיחה מדי גם במצב המרסן שלה, ובסרטון היא כנראה במצב המרסק ורואים כמה שהנהג והרכב מקפצים. השילדה של ה308 מוכשרת בהרבה משל המתחרות הישירות. (סיוויק טייפ אר החדשה אינה מתחרה ישירה לצורך העניין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום קארט או רכב מסלול ייעודי, גם מנהיגה שלי וגם מנהיגה של כמה אנשים שאני מכיר (אחד מהם נהג מירוצים ידוע מאוד בישראל) זאת לא מכונה ולא מושחזת.

בדיוק מה שאמרתי. לנהג מרוץ ידוע מאוד בישראל או לכאלה שנוהגים רק בסופי שבוע לצורך נהיגה בלבד היא פושרת.

למי שלא רק משחיז אפקסים בנס הרים ואלקוש אלא גם אשכרא מתנייד בה לצרכי התניידות, היא מכונה מצויינת שעושה את זה הרבה יותר טוב מהמתחרות, להוציא אולי סיוויק טייפ R.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

הקפצה קלה.

עוד נקודה מעניינת: יונדאי מכבדים את האחריות לרכב גם אם אתה עולה איתה למסלול ליום מסלול (אימונים).

מה ש VAG ו BMW לא ממש נותנות. אתה יכול לקנות M3 או M2 חדשה, עם כל הספורטיביות שלה, אבל בשום פנים ואופן לא לעלות איתה ליום מסלול מבחינת האחריות.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5285182,00.html

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה קלה.

עוד נקודה מעניינת: יונדאי מכבדים את האחריות לרכב גם אם אתה עולה איתה למסלול ליום מסלול (אימונים).

מה ש VAG ו BMW לא ממש נותנות. אתה יכול לקנות M3 או M2 חדשה, עם כל הספורטיביות שלה, אבל בשום פנים ואופן לא לעלות איתה ליום מסלול מבחינת האחריות.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5285182,00.html

בקרוב מאוד אמורות להגיע 2 i30N

לארץ.

as i walk through the valley of the shadow of death

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהיא תשווק בצורה סדירה, מרגישים בכמה מדינות באירופה שיונדאי התחילו לתת בוסט רציני בקידום המושג "N".

חזרתי לפני כמה ימים מרוסיה, עיר המרצדסים (מוסקבה) מלאה בפרסומות וקידומי מכירות מסוגים שונים ליונדאי הזאת.

גם תוכלו לשים לב בשידורי כדורגל שיש לא מעט פרסומות במגרשים, אפילו הציבו סימולטור נהיגה ממותג באזורי האוהדים.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...