Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רפידות ate לסופרב 2010

domuzy
שימו לב! השרשור הזה בן 3181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה יכול להשיג סט בפחות מ270, המוסך בטח משיג בפחות משנינו.שוב - 500 ש"ח על עבודה של פחות משעה מעצבן אותי. עד 300 ש"ח על העבודה (והמעמ) זה נראה לי סביר. יותר מזה - לא.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובות לא ברורות, אתם רושמים מחירים בלי להסביר -

הוא מבקש החלפת רפידות , קדימה + אחורה , חלפים + עבודה.

מה עולה 270 ש"ח - הסט דיסקיות/ רפידות הקדמי בלבד, האחורי או שני הסטים.

וכמה עולה העבודה - להחלפת הבלמים קדימה בלבד, אחורה , או כללי.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לא הבנתי אם ליין מן איתי או נגד, אבל בכל מקרה מדובר בסט רפידות קדמי של ATE + סט רפידות אחורי של ATE + עבודה + מעמ.

בינתיים כבר התקנתי והוא הראה לי שATE אכן מספקים את הרפידות לסקודה.

יצא 940 ש"ח כולל המעמ שזה כ-800 לפני המעמ.

בהתחשב בזה שלא אמצא בפחות מ500 לשני הסטים- האם עוד 300 ש"ח לשעת עבודה זה יקר?

שואל באמת

אני לא נוסע מהר, אני טס נמוך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעבודה שמתבצעת במוסך, זה מחיר סביר.רק שים לב שבתור לקוח פרטי אתה צריך להסתכל על המחיר כ940 ש"ח ולא על 800 ש"ח. כי בסופו של דבר כמה יצא לך מהכיס? 800 או 940?ככה שיוצא 440 ש"ח על שעת עבודה (שזה יקר לדעתי).

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתך, ונגד זריקת המחירים הזולים לכאורה בתשובות לאחרונה.

רפידות קדמיות טובות + עבודה + 300 +150 כ 450 ש"ח לפחות.

+ רפידות אחוריות ועבודה די דומה , המחיר הכללי של 940 ש"ח מאוד הגיוני.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתך, ונגד זריקת המחירים הזולים לכאורה בתשובות לאחרונה.רפידות קדמיות טובות + עבודה + 300 +150 כ 450 ש"ח לפחות.+ רפידות אחוריות ועבודה די דומה , המחיר הכללי של 940 ש"ח מאוד הגיוני.אייל.
איך בדיוק אתה מגיע ל450 ש"ח "לפחות" וזה נראה לך סביר?הרי סט טוב עולה בסביבות ה120 ש"ח (למוסך פחות..), עבודה עוד חצי שעה =100 ש"ח, סב"ה 220 ש"ח לצד אחד. בוא נוסיף ושיגיע ל300 ש"ח.יותר מזה נראה לי יותר מידי.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מחירי החלפים והעבודה שאתה רושם - אולי תפתח מוסך טוב, ותן לנו להנות מהאפשרות הנ"ל.

אבל תן לנו חלפים איכותיים ועבודה טובה - לא לחפף.

וכמובן אחריות וקבלה ומוסך בגודל סביר, עם מספר ליפטים שלא נעמוד ימים בתור.

אתה לא מבין שיש הבדל בין עסק, לבין אנשים שסתם נהנים לטפל ברכב, לא מחוייבים לתת אחריות על התיקון.

לא משלמים משכורות ומיסים , מספיק עם הגישה הזו - המחיר של הטיפול היה סביר מאוד.

בכל מוסך אחר הוא היה משלם בגדר המחיר הנ"ל, וזו אמת המידה למחיר הטיפול.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתקין חברות טובות כמו icer ושות' ואלו המחירים שכתבתי. אני עדיין לא מבין למה לוקחים 400 שקל לשעת עבודה, כשהם מצהירים על 200.

אל תיסחף "לא מבין שיש הבדל בין עסק וכו.." במקרה אני עובד עם המון עסקים בכל מה שקשור לחשבונות ולצד המשפטי ככה שאני מכיר מאות ואלפי עסקים מבתוך אז קצת יותר קשה לחרטט אותי.

שוב פעם- לחלקים באיכוץ סבירה (לדוגמה סט קדמי ב130 שח) נוסיף עבודה וכו' וזה מסתכם ב300 שח גג, יותר מזה - לדעתי מוגזם.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...