Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה לאילת ,המלצות לדרך

nimnim
שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יורד לאילת מחר ,לא הייתי באילת מ2004 אשמח להמלצות היכו כדאי לעצור,איזה מסלול כדאי לקחת ,משטרות,מכמונות סמים ורוק אנד רול. שוט.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המסלול הרגיל זה - מת"א>כביש 6 עד הסוף,צ.להבים עד ערד,ירידה וחיבור לערבה ומשם עד אילת (דרך משעממת,ניידות פה ושם,הרבה טריילרים (ים המלח) וסתם מובילים שמעכבים) ושאר דברים מציקים.

המסלול המומלץ על שוכני קארזפורום - ת"א >כביש 6 עד הסוף>חיבור לכביש 40 (עוקף ב"ש),המשך כל הזמן עד למצפה רמון (המכתש הגדול\קטן),הגעה לאילת מדרום (הרי אילת),יש לציין שזוהי דרך ארוכה מהרגיל לכן עדיף לתדלק במצפה רמון או לפני כי יש לך קטע של לפחות 150ק"מ ללא תחנות.

לגבי הפסקות - תכף יגיעו הבכירים ויגיבו.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפסקות?

תלוי מתי הילדים רוצים פיפי.

"דרך הקארזפורום" היא המומלצת, בכל נסיעותי עוד לא פגשתי שם ניידת או נתקתי מאחורי שומרי מהירות מותרת יותר מדקות בודדות עד שהייתה הזדמנות לעקיפה בטוחה.

בלי ילדים, 3:20 שעות מנתניה.

עם, יותר לכיוון החמש.

אם רוצים עצירות מעניינות אני ממליץ בחום על עבדת, מעבירה כמה שעות בכיף.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נוסע דרך כביש קארספורום אז אין מקומות מיוחדים לעצור בהם. המקסימום שתראה זה תחנת דלק פז עם ארומה, אי שם באמצע המדבר. חוץ מזה - רק חול וחולרה. עדיף שתמשיך לנסוע, במזגן.

בכביש הערבה קצת יותר עמוס, זה נכון. אבל יש קצת יותר מקומות עצירה ונשנוש.

אגב, לפני שבועיים חזרתי מאילת דרך הערבה ודימונה. כל הדרך עד דימונה נאלצתי לעקוף משאית אחת בלבד. ככה שזה ממש עניין של מזל.

עריכה: בעצם זה לא בהכרח מזל. אם אני שם עם הג׳ימני אני זה שמעקב את התנועה :|

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפסקות - רצוי כמה דקות פעם בשעה עד שעה וחצי.

אני גם מעדיף את דרך קרזפורום, אם כי אני אישית לא יוצא במסעי צלב לארץ המנתק הקדוש בדרכים חד-מסלוליות ולמעשה בכלל בדרכים שאינן דרכים מהירות, ולכן כל עניין מכמונות המהירות פחות מטריד אותי.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נוסע בשביל חוויה מהדרך ממליץ לך לנסות את כביש 227(שנמצא איפשהוא בדרך הכביש הישן מאוד לאילת) , חווית נהיגה מאוד מעניינת(בהתחלה טיפה מפחידה בגלל התנאים של הכביש).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 12 נסגר לתנועה לפני שבוע-שבועיים בגלל האיומים מסיני.

לגבי עצירות בדרך -תלוי באוכלוסיה, אבל יש שדה בוקר, אתרים בתוך המכתש, והמצפה המדהים בירידה בהרי אילת. זה מה שזכור לי בשליפה בשעה זו. אבל לא הייתי באילת כמעט 10 שנים ואני ממש לא מתגעגע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפסקות?

תלוי מתי הילדים רוצים פיפי.

"דרך הקארזפורום" היא המומלצת, בכל נסיעותי עוד לא פגשתי שם ניידת או נתקתי מאחורי שומרי מהירות מותרת יותר מדקות בודדות עד שהייתה הזדמנות לעקיפה בטוחה.

בלי ילדים, 3:20 שעות מנתניה.

עם, יותר לכיוון החמש.

אם רוצים עצירות מעניינות אני ממליץ בחום על עבדת, מעבירה כמה שעות בכיף.

חזרתי אמש מאילת. חותם על כל מילה מהתגובה המצוטטת.

יש לקחת בחשבון שכביש הערבה אינו נקי לחלוטין מניידות. אם אינך מצוייד בעזרי לוחמה אלקטרונית, או שתאלץ לנסוע במהירות שבה לכל היותר תקבל קנס או שיהיה לך מזל ותוכל לנסוע מאחורי מישהו שכן מצויד בעזרים כאלה (או לחילופין: אחד שאינו מפחד על הרישיון שלו).

רק לצורך ההמחשה: אתמול לפנות ערב עמדה בצומת הערבה ניידת עם דבורה. וזה חוץ ממסתורי האכיפה המעולים שנבנו לאורך כביש הערבה, שאינך יכול לדעת מתי באמת נמצא בתוכם שוטר עד שאינך חולף על-פניהם.

בקיצור: מצפה רמון, עצירה בעבדת. תדלקתי בנתניה והגעתי לאילת עם חצי מיכל, ככה שגם אין צורך אמיתי לתדלק במצפה רמון.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקן את עצמי - הירידה מהרי אילת תקפה רק אם אתה אכן משתמש בכביש 12 (צומת שיזפון,ימינה,אחרי מצפה רמון)

אחרת אתה "סתם" יורד עד צומת קטורה,מתחבר לערבה ומגיע לאילת בדרך הרגילה.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך של 40-12 היא המומלצת אם אתה אוהב כבישים ריקים, בדיוק אתמול בלילה חזרתי משם(הלוך בשישי בוקר, חזור בשבת ערב).

הדרך של 40-90 מומלצת אם אתה אוהב את רוב הדרך ריקה, ומפחד מהגבול עם מצרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך של 40-12 לא ממומלצת בלילה למי שלא מת על נסיעות בחושך מוחלט בלי נפש חיה...

בדרך הזו בין מצפה רמון לאילת אין שום תחנת דלק/מקום סביר לעצור ולכן כדאי לתדלק במצפה רמון.

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מעדיף את הדרך של מצפה רמון. תכין את עצמך נפשית לרדת למהירות המותרת בכביש הערבה לאחר כ-100 ק"מ של כיף.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...