Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה AM5 1.2TSI+DSG - שרשור מתגלגל

AK21
שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשוט תענוג... חבל שאני גר בצפון ולא יכול להגיע למוסך הזה. מעולם לא זכיתי לקבל שטיפה לרכב אחרי טיפול בסיאט שלי.

הייתי מקבל שטיפה אחרי כל פיפס במוסך של סיטרואן בבאר שבע לרכב צבאי, אז לרכב פרטי אתה לא מקבל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מוזר הקטע עם השטיפה.

טיפלתי פעם בצ'מפיון ברעננה וקיבלתי שובר לשטיפה חינם שנמצאת ליד המוסך.

טיפול לאחר מכן עשיתי אצל רון ולא קיבלתי שטיפה.

ההורים שלי מטפלים בסקודה שלהם באופן קבוע אצל צ'מפיון קריית אריה ותמיד מקבלים שטיפה.

לגבי רון, חייב לציין שעובדים שם מהר מאוד ולא מורחים את הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Its time to say goodbye

התלבטתי אם להוסיף את זה בעידכון הטיפול האחרון אבל כיוון שזה לא היה וודאי אמרתי שאחכה קצת.

עכשיו זה וודאי- אנחנו יוצאים להרפתקה חדשה ולכן נאלץ להיפרד מאזמרלדה. אין ספק שיהיו געגועים- סה"כ זה הרכב הראשון שלנו ואני מקווה שהוא יגיע לידיים טובות ודואגות. בתחילה הרכב יפורסם בפורום בלבד ולאחר מכן גם בלוחות.

Adios

1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי המחליפה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחליפה ? שאלה טובה..

אנחנו יוצאים לרילוקיישן למדינת הכוכב הבודד. על הפרק SUV קומפקטי למשפחה כאשר יש כמה מועמדות על הפרק ורכב ליסינג בתקווה שיהיה מעניין בשבילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אכן נמכר קצת מעל המחירון. בכלל כל תהליך המכירה מפרסום המודעה היה לא צפוי מבחינתי.לא קיבלתי אפילו טלפון אחד מסוחר וכמות הטלפונים שקיבלתי הייתה יחסית לא גדולה אבל אחוז ההמרה מטלפון למפגש מול הרכב הפתיע אותי.מתוך כ 10 טלפונים 5 אשכרה באו לראות את הרכב (ואפילו מרחוק) ,מהנותרים 2 קבעו ופשוט לא באו והפסיקו לענות ועוד 3 שרצו אבל הרכב כבר לא היה רלוונטי.

אנקדוטה נוספת לגבי המכירה: מגיעים אליי אמא ובן באמת אנשים על הכיפאק, רוצים לקנות לבן איביזה.האמא עושה סיבוב על הרכב(הבן נהג צעיר) ותוך כדי אני מסביר לה ובעיקר לבן שלה מה כדאי לעשות על מנת להאריך את חיי המצמדים ובאופן כללי, לשמור על הרכב. מסתכלים קצת מסביב ובפנים ויאללה נראה שהולכים על זה. עולים אליי לקפה לדבר קצת על המחיר ואיך ממשיכים.קצת סמול טוק, מה אתם עושים, על מה אתם נוהגים(4 רכבים אחרונים פולקסואגן 2 גולפים ו2 טיגואן מהשנים האחרונות)ופתאום זה מגיע: הילד מתקשר לאיש המבין בכל הסיפור-אבא ,על מנת להתייעץ אם הולכים על זה.לאחר הקדמה של הבן שמשבחת את הרכב הוא אמר שהזכרתי לו על הגיר והגיר רובוטי. האבא מיד הטיל וטו ואמר שמה פתאום!אין סיכוי שהוא מאשר לקנות רכב עם גיר רובוטי.חייכתי בצד וביקשתי שיבהיר לאבא שארבעת הרכבים האחרונים שהוא קנה הם עם אותו גיר רובוטי.הוא טען שלא-זה DSG. לא הייתה עסקה...

עריכה אחרונה על ידי AK21
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח גדול, חוסר מודעות של אנשים זה מצחיק.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, זה מדהים היום בכלל להצליח למכור רכב באופן כללי, שלא נדבר על מחיר קרוב למחירון, ואתה הצלחת אפילו מעל? יפה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר יש אנשים שיודעים להעריך רכב שמור ומטופל ומוכנים להוסיף עוד קצת כסף לרכישה מאשר לחסוך ואז להוציא את זה על תיקונים ומוסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיביזה יש שוק טוב יחסית ובייחוד אם הרכב שמור.

כשמכרתי את האיביזה שלי פנו אלי גם צעירים שמחפשים רכב זריז בעל מראה צעיר וגם נשים שרוצות את האיביזה כרכב שני בבית.

נושא הDSG לא עניין את הקונים.

גם אצלי הרכב נמכר בזמן קצר יחסית במחיר הוגן למרות הק"מ הגבוה של הרכב.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...