Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן נמצא חיישן החמצן בגולף 2001

Samiro
שימו לב! השרשור הזה בן 7043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי ריח לא נעים שנפפלט מהאוטו וזה מסריח ביותר

המנוע גם לא עובד 100 אחוז חלק, והאוטו אוכל דלק בצורה לא נורמלית - שאלית והבנתי שזה מחיישן החמצן

בדקתי את האוטו במחשב ומתברר שיש שני חיישנים כאלה נקקראים חיישני לאמדא !

LAMBDA ! - יש אחד לפני האגזוזט והממיק ואחד אחרי !! ככה הבנתי מחברת בוש ! (לדיקו).

יש אחד שרואים מהמכסה מנוע ממש מאחורה איפה שתחילת האגזוז

(לצערי זה שאני רואה הוא התקין - המקולקל נמצא במקום אחר ואני לא מוצא אותו כדי להחליף)

איפה הוא נמצא !!!

תודה !

:silly: Cx5 - 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעתיים הוא היה על ליפט

חיפשתי וחיפשתי

יש קופסא שפתחתי ובתוכה יש חיבור מהמחשב לחיישן שהחלפתי

איפה נמצא החיישן השני ! (שאותו אני צריך להחליף)

...תודהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבים מסוימים קיימים 2 חיישני חמצן , אם אתה בטוח שברכב שלך קיים אחד כזה , אז פשוט תעקוב אחרי צינור הפליטה מהראש מנוע , ותחפש אותו ...

אם לא מצאת סימן שלא קיים חיישן חמצן שני ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהראש מנוע (איפה שיוצא האגזוזט) יוצא אחד (זה שהחלפתי) עקבתי אחרי הכאבל שלו...

הוא מגיע לתחתית הרכב ! לתוך קופסא (כבל אחד נכנס אליה (כבל החיישן) וכאבל אחד יותא ממנה (נראה לי למחשב) כי הוא בצבע אחר והחוטים שבפנים בצבעים אחרים

אותה פתחתי ויש שם חיבור שמחבר לדעתי בין החיישן הראשון למחשב... אם אין חיישן שני אז למה שמחשב מופיע שיש חיישן מאנדא וחיישן חמצן

ומישהו מגולף אמר לי ששניהם לאמדא ושניהם עושים אותם תופעות אבל אחד נמצא לפני ואחרד אחרי האגזוז !

הריח בילתי נסבל והאוטו בולע דלק !

סליחה על הביטוי ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...