Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Hyundai I-25 1.4L 2015 vs Hyundai I-25 1.6L 2015

popout
שימו לב! השרשור הזה בן 3211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם ההבדל בכח מורגש בין שני הרכבים הנ"ל? שווה להוסיף 3,000~ ש"ח בשביל הרכב החזק יותר?

רוב הנסיעות יהיו עירוניות/בין-עירוניות. רכב לאדם צעיר(בן 22), אני מחפש רכב חדש אוטומט, תקציב הוא סביבות ה-95,000 פלוס מינוס.

דגשים(מחשוב ביותר לפחות חשוב סדר יורד):

- אמינות.

- איכות נסיעה(רכב שקט מבפנים, מנוע חזק וכו').

- צריכת דלק.

יש המלצות אחרות? יונדאי לא תרגיש זולה מידי? ומה לגבי ירידת ערך/שוק הרכב?

(נעלו לי את האשכול הקודם, סידרתי את הכל כמו שצריך הפעם)

עריכה אחרונה על ידי popout
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בחור צעיר בן 22 צריך רכב סדאן?

אם הוא מחפש חסכון בדלק ונוחות נסיעה הוא לא בכיוון הנכון, היונדאי אמינה ויש לה שוק טוב בעיקר אם מדובר ברכב שמור. יש הרבה כאלו בליסינג וקשה למצוא פרטית שמורה. בזכות זה ההורים שלי מכרו לפני שנתיים I30CW במחירון המשוקלל. (שהייתה במצב הרבה יותר טוב כמובן מרכב ליסינג או השכרה)

למה שלא ישקול מכוניות כמו פאביה או רנו קליאו? רכבים הרבה יותר צעירים, חזקים, חסכוניים ומאובזרים מהI25.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאביה הבנתי גיר DSG, וזאת הסיבה שירדתי מאיביזה, זה מעדיף לא ללכת עליה. לגבי רנו, מעדיף להתרחק לאחר נסיון מר עם החברה.

הוספתי מאזדה 2 מנוע 1.5L לכותרת, מה אתה אומר עליה?(למרות שהאבזור לא נראה להיט בהשוואה למחיר)

אגב, אני רוצה גם שהרכב יתאים למשפחה, היות וזה הולך להיות הרכב היחידי שלי ושל הוריי.

עריכה אחרונה על ידי popout
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את היונדאי בהחלט כדאי לקחת עם מנוע ה 1.6.

מזדה אופציה טובה,זריזה עם אמינות טובה,רק קח את רמת איבזור הדינמיק.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגה מעור,פנסי ערפל,שליטה מההגה,בקרת אקלים,אבל בעיקר 2 כריות אוויר ב אקטיב לבין 6 בדינמיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי החיסכון לא בטוח, המזדה אף פעם לא הייתה חיסכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגה מעור,פנסי ערפל,שליטה מההגה,בקרת אקלים,אבל בעיקר 2 כריות אוויר ב אקטיב לבין 6 בדינמיק.

יוליאן יש דור חדש ל2, תתעורר בבקשה :)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2 החדשה הכי זול 100K אבזור סביר

פאביה החדשה- בפאביה החדשה מותקנת DSG חדשה בלי בעיות אמינות (לחבר שלי יש פאביה STYLE, האוטו בין מס' חודשים ועשה 20K קילומטר, בינתיים בלי תקלות).

אם אמינות היא בראש מעיינותך, עדיף לך רכב יפני- טויוטה יאריס תהייה אופציה טובה (אך מעט יקרה), תוכל לבחור הונדה ג'אז החדשה שתגיע, בינתיים יש דור יחסית ישן עם שוק טוב במחירים סבירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2 החדשה תתאים לך כמו כפפה, מכונית איכותית ואמינה.

אל תשלול את הI25 רכב מעולה, ברור שעדיף להוסיף ולקבל את ה1.6.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היחידה בשניהם זה האבזור והעיצוב פנים.

היונדאי מרגישה ממש זולה מבחינת איכות חומרים, והמאזדה פשוט לא נראית טוב מבפנים(תקעו מין טאבלט באמצא הדאשבורד וזהו). זה ממש מוריד לי מהרכבים.

אגב, המאזדה 2 לא זוללת דלק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה 2 חסכונית 14 ק''מ לליטר בממוצע, בשיוט תוכל להגיע ל 16 כמעט.

מה לגבי טויוטה יאריס , יונדאי I20, סוזוקי סוייפט, קיה ריו שיותר איכותית בתא הנוסעים מהיונדאי.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...