Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מהעבודה קיה פיקנטו 2015 VS ניסן מיקרה 2015?

ABSULUTT
שימו לב! השרשור הזה בן 3208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי כרגע את הפיקנטו 3 חודשים, יחסית מאוד נוחה, מנוע סוחב לא רע לגודל שלו, מזגן טוב, גיר חמאה, דלק לא מעניין, כעקרון מרוצה מהרכב, אבל בא לי גם להחליף, יש אפשרות להחליף לניסן מיקרה,(יש לרכב טיפול 15 בקרוב ואפשר להחליף רכב) איך היא מבחינת נוחות, כוח זריזות(חשוב לי), מזגן וכו' לאומת הפיקנטו?

אם אני אומר כן, היא חייבת להישאר אצלי עד הטיפול הבא, 15 אלף ק''מ.

בקיצור איזה רכב יותר טוב מבין ה-2, למי שיצא לנהוג בשניהם תקופה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם דלק לא מעניין תישאר עם הפיקנטו, המושבים שלה עדיפים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתם מדברים, המיקרה גם רמה אחת מעל הפיקנטו וגם מאוד מאובזרת.

נהגתי על כל אחד מהרכבים האלה 3 חודשים בערך והמיקרה עולם אחר לגמרי

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מעדיף מייקרה. לא איזה הבדל של שמיים וארץ אבל מייקרה יותר מרווחת לגובה ולרוחב, יותר מאובזרת ויותר זריזה (כנראה, נהגתי במייקרה ידנית ובפיקנטו אוט'. מייקרה הייתה משמעותי יותר זריזה, לא יודע אם בגירסה האטו' היתרון כ"כ בולט.)

במייקרה יש קצת רעידות בעמידה, ממש קצת עם מזגן דולק ויותר מורגש עם מזגן כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקרה היא סופר מיני כמו שאופניים חשמליות הם אופנוע. היום התערבבו ההגדרות (לא רק בקטגוריות האלה) ויש הרבה "מוטציות" אני הייתי קורה למיקרה יותר שלב ביניים בין מיני לסופר מיני.

בגרסאות הליסינג הפיקנטו (אני מאמין שיש לך את הlx) יותר מאובזרת (4 חלונות חשמל, usb ו aux, מראות חשמליות) ולא פחות חשוב היא יותר בטיחותית הן באבזור הבטיחות והן במבחן הריסוק הסופי.

ד"א חוץ מהנתון שמראה שהפיקנטו יותר זריזה 0-100 ב13.8 לעומת 14.5 במיקרה, מנסיעה בשניהם היא אכן הרגישה יותר זריזה גם בהאצות ביניים (שניהם היו אוט').

אם תא מטען חשוב לך אז של המיקרה יותר רחב ונוח.

בסופו של דבר אכן ההבדלים זניחים ובכול זאת אני הייתי בוחר בפיקנטו.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיקנטו עשיתי רק נסיעת מבחן קצרה, את המיקרה יש לאחי. אם דלק זה לא שיקול - פיקנטו.

תאכלס מסכים.

אמנם נסעתי רק פעם אחת על המיקרה, אבל הנסיעה לא הייתה שקטה במיוחד ויש קצת תחושה של רכב רועד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג על שניהם באופן קבוע יום יום.

מיקרה ידנית (שלי אישית) ופיקנטו אוטומטית (של העבודה).

המיקרה יותר חסכונית, ישיבה יותר נוחה, יותר מאובזרת והנסיעה איתה מרגישה יותר חזקה. החסרון המהותי שלה זה רעש ומתלים לא להיט.

הפיקנטו שותה דלק, יותר צפופה גם מבחינת תא מטען וגם מבחינת נוסעים, היתרון העיקרי שלה זה בידוד רעשים ומתלים יותר רכים.

בפיקנטו ובכלל בקיה אני לא סובל את ההגה שמנותק מהכביש לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך המיקרה יותר חזקה? במה היא יותר מאובזרת? בדיוק הפוך: המיקרה חלשה יותר (הן בפועל והן על הנייר) ומגיבה באיטיות יחסית לפיקנטו האוט'(תשווה אוטומט לאוטומט בזה מדובר).

ובנוגע לאבזור- איך המיקרה מאובזרת יותר, במה? בפחות כרית אויר? בבלמי תוף אחוריים? בידיות הדלתות בצבע שחור? בשתי חלונות חשמל בלבד? בפלסטיקים שחורים במקום פנסי ערפל? בהגה שמתכוונן רק לגובה? בציון מבחן ריסוק נחות יותר? בדגש על השוואות לדגמי הליסינג הבסיסיים.

נכון, בקיה ההגה מנותק עם אזור "מת" באמצע ותא המטען קטן וצפוף יותר.

והבחור אמר שדלק לא מעניין אותו (אם כי 1-15 בממוצע זה לא שיא החיסכון אבל גם לא בדיוק עונה להגדרה של "שותה דלק").

עריכה אחרונה על ידי loty

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...