Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטר סמוי עצר אותי רשם את מס' הרישיון ומס' הרכב ואמר שיגיע זימון למשפט בדואר

שימו לב! השרשור הזה בן 3217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי על כביש 44 לכוון תל אביב, נעצרתי ברמזור לפניה לאיילון ורכב פורד פוקוס לבן חתך אותי מהשוליים מימין עצר אותי התחיל לצעוק עלי להגיד לי להחנות בצד ולדומם מנוע.

לקח לי זמן להבין שזה שוטר בכלל, הוא פתח מרחוק פנקס כלשהו שכביכול היתה תעודת השוטר שלו לא שמתי באמת לב מה היה שם.

הוציא אותי מהרכב ביקש רישיון, רישיון רכב, וביטוח, ראה שאני מחוייב לנהוג עם משקפיים או עדשות, התחיל לצעוק עלי אם אני עם משקפיים או לא כי הוא יזמין אמבולנס לבדוק את זה. לא עניתי לו בחוצפה פשוט אמרתי לו כן ואני מוכן להוריד אותם בפנייך שתוכל לראות שאני עם עדשות.

מפה לשם רשם את הפרטים שלי, שאל אם יש לי משהו להוסיף\להגיד לו אמרתי שלא.

אמר לי סעו בזהירות ילדים אלו החיים שלכם (הייתי עם עוד מישהו איתי)

כל הסיפור התרחש היום בבוקר הייתי על מדים גם.

הוא טען שאני אקבל זימון לבית משפט בדואר, שאלתי אותו מתי המשפט ומתי זה יגיע, הוא אמר תקבל בדואר ותדע.

הוא טען שסיכנתי נהגים אחרים בצורת הנהיגה שלי וגם נתפסתי במצלמת מהירות(מה שבטוח לא נכון כי המצלמה שם לא תופסת מכוניות שנוסעות גם 110 קמש ומקום שמותר בו לנסוע 70) ואני נסעתי באיזור ה82 אולי 85 קמש

הגיליון תעבורתי שלי נקי מעבירות חוץ מכמה קנסות על חניה.

תוך כמה זמן אמור להגיע אלי הזימון למשפט ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מהשניים

או תשקבל דו"ח / הזמנה למשפט או לא תקבל.

תלוי בנחישות של אותו שוטר אחרי שנרגע קצת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לעזאזל אתה עוצר לבן אדם על אזרחי בלי שראיתה בוודאות בעיניים שלך תעודת שוטר..

ועוד נותן לו פרטים שלך

ועוד שאתה על מדים..

ראיתי תלדים המשטרתיים שלו מאחורה על הזכוכית הבהבו, וכמה שפחות תתנגד להם ותריב איתם ככה יש סיכוי הם יוותרו לך.

אני לא בקטע של לבוא אליו ולריב איתו. וויתרו לי הרבה פעמים על כל מיני עבירות שעשיתי כי סתמתי תפה ואמרתי להם אתם צודקים תעשו תעבודה שלכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמר לך על מה הוא עצר אותך? מה מהות העבירה בכלל??

מנסיון, לרוב, לא מגיע שום דבר בדואר, אתה כנראה בלטת לו בעין, אבל בפועל לא עברת עבירה שהוא יכול לתת בגינה דו"ח, והוא רצה להפחיד אותך. זו ההשערה שלי.

תמשיך בשלך, נשמח אם תעדכן שלא הגיע :) או שכן, למרות שדי ברור שלא, או שכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמר לך על מה הוא עצר אותך? מה מהות העבירה בכלל??

מנסיון, לרוב, לא מגיע שום דבר בדואר, אתה כנראה בלטת לו בעין, אבל בפועל לא עברת עבירה שהוא יכול לתת בגינה דו"ח, והוא רצה להפחיד אותך. זו ההשערה שלי.

תמשיך בשלך, נשמח אם תעדכן שלא הגיע :) או שכן, למרות שדי ברור שלא, או שכן

הוא טען שאני מסכן את המשתמשים בכביש, נוסע בסללומים.

כבר עברתי פעם אחת קטע עם שוטר שאמר שיגיע דוח בדואר ובפועל לא היה כלום, מה שמפחיד אותי בעניין פה שהוא לקח לי את כל הפרטים ורשם במחברת והלך לרכבו למשך איזה 3 דק' וכנראה רשם שם דברים.

הוא ביקש מימני את הכתובת שלי וגם את הפלאפון, מה שעוד יותר מחשיד ומדאיג.

חשבתי אולי מישהו קרה לו מקרה דומה ויוכל לעדכן איך כל העניין הזה נסגר, לדעתי שוטר לא יקח כתובת ופלאפון בשביל סתם להפחיד בן אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בפועל לא עברת עבירה שהוא יכול לתת בגינה דו"ח, והוא רצה להפחיד אותך. זו ההשערה שלי.

תמשיך בשלך,

הוא טען שאני מסכן את המשתמשים בכביש, נוסע בסללומים.

ניתן בהחלט להאשים - ב"סעיף קל" - נהיגה בחוסר זהירות(500 ש"ח ו-6 נק') או ב"כבד יותר", נהיגה בקלות ראש(הזמנה לדין ו-6 נק').

השוטר(אם יש לו חשק ופנאי) צריך "לקפוץ" למח' התנועה, להעביר את ממצאיו, את המזכר שרשם, להעלות על כתב את אופן השתלשלות הנהיגה. ישב אוטר/קצין ממח' התנועה ויבחן את שמונח לפניו ואז יחליט, האם ניתן להגיש כתב אישום?

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן בהחלט להאשים - ב"סעיף קל" - נהיגה בחוסר זהירות(500 ש"ח ו-6 נק') או ב"כבד יותר", נהיגה בקלות ראש(הזמנה לדין ו-6 נק').

השוטר(אם יש לו חשק ופנאי) צריך "לקפוץ" למח' התנועה, להעביר את ממצאיו, את המזכר שרשם, להעלות על כתב את אופן השתלשלות הנהיגה. ישב אוטר/קצין ממח' התנועה ויבחן את שמונח לפניו ואז יחליט, האם ניתן להגיש כתב אישום?

השמטת את ה"אבל כנראה..."

וכן, אפשר לתפור כל מיני סעיפים כללים כאלה, תקנת "סל" שלתוכה משליכים את מי שלא בא לך טוב בעין, ואין סעיף איסור ספציפי.

אני חושב ששוטרים ממעטים להשתמש בזה, כי קשה להתמודד מול זה בבית משפט. איפה רשום כמה פעמים מותר לעבור בין נתיב לנתיב? יש הגבלה בחוק לזה?

זה מסב להם הרבה יותר מאמץ מדו"ח בעל סעיף מובהק ספציפי וברור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזה שהוא הפחיד אותך וגרם לך לחשוב על דרך הנהיגה שלך הוא כבר עשה 90% מהדרך.

יתכן שיגיע דוח ויתכן שלא. הזמן יגיד.

תקרא שוב את כל התגובות של פות"ש, האם נראה לך שהוא חושש ממשהו?

תפסו אותו כבר פעמים, כמה פעמים לא היה מישהו באיזור מישהו שיתפוס אותו?

ו... חוץ מכמה עבירות חנייה.

פות"ש הוא עבריין תעבורה סדרתי, נקווה שהפעם ימצו איתו את הדין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא שוב את כל התגובות של פות"ש, האם נראה לך שהוא חושש ממשהו?

תפסו אותו כבר פעמים, כמה פעמים לא היה מישהו באיזור מישהו שיתפוס אותו?

ו... חוץ מכמה עבירות חנייה.

פות"ש הוא עבריין תעבורה סדרתי, נקווה שהפעם ימצו איתו את הדין.

איפה בדיוק רשמתי שתפסו אותי כמה פעמים ?

לדעתי אתה קצת מגזים בתגובה שלך, אני לא עבריין סדרתי וזה קצת פוגע . כל הנסיעות שלי הן מנהלתיות, ימי שני לבסיס וכעבור עשרה ימים בחזרה לביתי.

אין לי מה להתפרע בכביש, או לעשות "פוזות" על מישהו בכביש.

כן , עברתי מנתיב ימיני לנתיב שמאלי יותר בשביל לעקוף רכב ולאחר מכן חזרתי לנתיב הימיני בשביל לעקוף רכב שנסע בנתיב השמאלי על 50 כשמותר לנסוע שם 70. כל רכב אופנוע בערך נוסע בסללומים וכרגע עובדתית לא עושים איתם כלום. היו לי הרבה מקרים בחיי שאופנוען פשוט חתך אותי מצד ימין או עבר ביני לבין רכב שעמד בנתיב לידי ומישום מה בשביל כולם זה נורמטיבי לגמרי.

עצרו אותי לפני שנה וחודשיים, קפצו עלי מרכב סמוי שלושה יסמניקים, משכו אותי מהרכב בכוח והשכיבו אותי לרצפה בכוח למרות שבכלל לא התנגדתי ולא אמרתי להם כלום!!

סיבת העצירה שאחד מהם טען היתה שאותתי בכניסה לכיכר וביציאה מהכיכר, בצומת אותתי ימינה ופניתי ימינה, נסעתי לפי החוקים.

אותו שוטר\יסמניק טען שאני נוסע כמו רכב גנוב מכוון שאותתי במקומות שהייתי אמור לאותת בהם למרות שאף אחד כמעט כיום לא עושה זאת.

בסופו של דבר הוא החליט שנהגתי במהירות מופרז בתוך העיר, לעזאזל נסעתי על 54, רוב האנשים המוחלט נוסעים 60-70 בתוך העיר. לקחו לי את הפרטים וטענו שהכל ישלח בדואר, עד היום כלום לא נשלח.

לדעתי, תגובות כאלה הן ממש לא במקום. אני מודע לחופש הדיעה שקיים בארצנו, אבל זה דיי מזעיף ומתסכל לשמוע דברים כאלה מאנשים שאמורים לעזור לי. סה"כ שאלתי שאלה אם מצפה לי דו"ח או האם אפשרי להביא דו"ח\זימון לבית משפט על מה שהשוטר טען שעשיתי.

תודה רבה לעונים, ממש נלחצתי שאני אקבל שלילה על דבר כזה. דיי הרגעתם אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפצו עלי מרכב סמוי שלושה יסמניקים, משכו אותי מהרכב בכוח והשכיבו אותי לרצפה בכוח...

סיבת העצירה שאחד מהם טען היתה שאותתי בכניסה לכיכר וביציאה מהכיכר

ידוע שיסמניקים שונאים איתות בכיכרות, זה מביא להם נרווים אללה יוסתור ומזלך שנגמר טוב.

באיזה רכב אתה נוהג ? סליחה אם רשמת ולא ראיתי. אני שואל כי לפעמים יש רכבים 'מושכים'

בעיני זרועות החוק.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה בדיוק רשמתי שתפסו אותי כמה פעמים ?

...

כאן אתה כותב שיש לך עברות חנייה

...

הגיליון תעבורתי שלי נקי מעבירות חוץ מכמה קנסות על חניה.

...

וכאן כתבת שתפסו אותך כבר הרבה פעמים וויתרו לך בגלל שהתנהגת יפה

ראיתי תלדים המשטרתיים שלו מאחורה על הזכוכית הבהבו, וכמה שפחות תתנגד להם ותריב איתם ככה יש סיכוי הם יוותרו לך.

אני לא בקטע של לבוא אליו ולריב איתו. וויתרו לי הרבה פעמים על כל מיני עבירות שעשיתי כי סתמתי תפה ואמרתי להם אתם צודקים תעשו תעבודה שלכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע שיסמניקים שונאים איתות בכיכרות, זה מביא להם נרווים אללה יוסתור ומזלך שנגמר טוב.

באיזה רכב אתה נוהג ? סליחה אם רשמת ולא ראיתי. אני שואל כי לפעמים יש רכבים 'מושכים'

בעיני זרועות החוק.

סקודה אוקטביה 2011, כמו שיצאה מהחברה עד היום ככה. שום דבר לא מושך בה את העין, אפילו חלונות מושחרים אין.

היום גם יצא לי להתקשר לתחנת המשטרה לברר לגבי דוחות ממצלמות או הזמנה לדין.

אמרו לי שבינתיים הכל נקי, אם השוטר באמת התלונן צריך לתת לזה כמה ימים ואז לבדוק שום, לגבי דוח ממצלמת מהירות אמרו לי שלוקח לדוח ארבעה חודשים עד שהוא נקלט במערכת

כאן אתה כותב שיש לך עברות חנייה

וכאן כתבת שתפסו אותך כבר הרבה פעמים וויתרו לך בגלל שהתנהגת יפה

וויתרו לי על דוחות חניה בגלל שסתמתי את הפה והתנהגתי יפה, לא הוזכר בפיסקה הזו שום דבר על כך ששוטרים עצרו אותי. זו לא הנקודה.

אתה צודק, שיהיה לך המשך יום טוב.

עריכה אחרונה על ידי Ilan Daniarov
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משנה ניסוחים בהתאם לצורך.

תקרא שוב מה שכתבת כאן לאורך השרשור, על עברות החנייה לא וותרו לך וקבלת דוחות, על עברות תנועה שנתפסת ע"י שוטרים כן וויתרו לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...