Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס על עמידה ליד חניית נכה

שימו לב! השרשור הזה בן 3197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

קיבלתי עכשיו בדואר רשום קנס על העמדת רכב בחניית נכה.

בזמן צילום הקנס הייתי בתוך הרכב עם מנוע מונע, וניתן לראות שלא עמדתי בחניית נכה אלא ליד החניה.

אף אחד לא ניגש אלי.

הקנס על סך 1000 שח מהעירייה.

יש מקום לערער?

צירפתי תמונות

תודה לעונים.2.jpg3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

על פניו נראה שהיית צריך לקבל קנס על הפרעה לתנועה ולא על חניה בחניית נכים מכיוון שאתה חונה בתוך נתיב נסיעה.

תנסה לגשת לעירייה עם התצלום הנ"ל (שאני מניח שהתקבל ע"י ניידת שעוברת ומצלמת את הרכבים ולא נותנת קנס במקום) ובקש מהם המרה לעבירה של הפרעה לתנועה שהיא קלה יותר מבחינת גובה הקנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה.

אם נכה היה מעוניין לחנות בחניה שחסמת, האם הוא היה מצליח? או שהיית צריך לזוז כדי לאפשר לו לחנות?

אני מניח שהיית צריך לזוז כדי שהוא יוכל להכנס לחניה, לכן לדעתי אין הבדל אם חסמת את חניית הנכים או שחנית בה.

אני חושב שמגיע לך דוח כפול - על העמדת רכב בחניית נכה וגם על הפרעה לתנועה.

עריכה אחרונה על ידי גיא .ב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצרתי במקום על מנת להוריד נוסע (למי שמכיר- קניו קוטשילד בראשון לציון).

ועצרתי שם כי אין מקום אחר להוריד נוסעים - כל המשך הרחוב הוא עם גדר...

מיד אחרי שהנוסע ירד ניסיתי להשתלב בחזרה לתנועה אבל הם השיגו אותי

וד"א אם נכה היה מעוניין לחנות בחניה הוא היה יכול לחנות בה כי כל החניות שלפני פנויות ולכן אם היה מעוניין דווקא לחנות בחניה זו מביניהן - גם אליה היה יכול להיכנס וכמובן שגם כך התכוונתי לזוז משם מיד

עריכה אחרונה על ידי shai590
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית הגלגלים הימניים שלך בתוך חניית הנכים

שנית אתה חוסם את החניה לנכה

הרווחת את הקנס על הפרעה לתנועה

שלם ולמד את הלקח הכואב

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה.

אם נכה היה מעוניין לחנות בחניה שחסמת, האם הוא היה מצליח? או שהיית צריך לזוז כדי לאפשר לו לחנות?

אני מניח שהיית צריך לזוז כדי שהוא יוכל להכנס לחניה, לכן לדעתי אין הבדל אם חסמת את חניית הנכים או שחנית בה.

אני חושב שמגיע לך דוח כפול - על העמדת רכב בחניית נכה וגם על הפרעה לתנועה.

בגלל שהוא היה בתוך הרכב, אם היה מגיע נכה הוא יכל להזיז את הרכב קדימה.

לא צריך להיות קטנוניים, מצב החניות בישראל לא הכי טוב ולפעמים קשה מאוד למצוא מקום לעמוד מספר דקות.

שי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חבל על בזבוז הזמן של המשפט?

שיתחיל בפניה לעירייה בבקשה להמרה לעבירה האמיתית (הפרעה לתנועה) ורק אם זה לא עוזר שיפנה לבית משפט.

אני מאמין שאם יש למישהו בעירייה קצת הגיון בקודקודו הם ימירו את הדוח לעבירה הנכונה (מה שיעשה בכל מקרה ברגע שהתביעה במשפט תראה את התמונות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטת אכיפה בזויה שמוטב שיאסרו אותה בחוק, מדפסת כספים ותו לא.

אני חושב שיש מקום לערער, אין פה חניה, לכל היותר כפי שציין איל "הפרעה לתנועה"

וכל ההתחשבנויות של אם אילו ואולי לא רלוונטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בזויה? בזויה היא צורת החניה של משתמשי הדרך במדינת ישראל.

שיטת האכיפה הזאת מפיקה מקסימום דוחות במינימום זמן ומייצרת הרתעה רבה.

החסרון היחידי הוא שהעבריין לא חוטף את הדוח מיידית והעבירה לא מופסקת במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בזויה? בזויה היא צורת החניה של משתמשי הדרך במדינת ישראל.

שיטת האכיפה הזאת מפיקה מקסימום דוחות במינימום זמן ומייצרת הרתעה רבה.

החסרון היחידי הוא שהעבריין לא חוטף את הדוח מיידית והעבירה לא מופסקת במקום.

בזויה כי זו בדיוק המטרה שלה, לתת תפוקה ולא למנוע בעיה.

בזויה, כי היא שוללת מנאשם זכות להתגונן ולהתכונן.

אם הוא נתקע? אם האוטו לא מניע? אין לו שום זכות תגובה, הוא אפילו לא מודע שנקנס, בדיעבד מקבל הודעה, ולך תוכיח שיש לך אחות או אין

המטרה היא לא דוח"ות, אלא להפוך את הדרך לבטוחה יותר, את זה עושים בשני מישורים תשתית (כפי שציין הבחור, משום מה לא חשבו על האפשרות שמישהו ירצה להוריד באיזור נוסע לקניון), ואכיפה. כשהתשתית לקויה, יש מצוקת חניה, ואין אף מקום לעשות בו עצירה קצרה לשם העלאת הורדת נוסעים, זוהי גזירה שאין הציבור יכול לעמוד בה. ואכיפה כזו באה להכניס כסף נקי לקופה מתוך מצוקה זו.

יש אכן מקרים בהם יש חניות חצופות שחוצות כל גבול, אני לא נגד אכיפה, אני חושב שאכיפה צריכה להיות הוגנת ונכונה, וכחלק ממכלול של פעילויות למען שיפור הבטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חינוך והרתעה דרך ענישה בלבד זו לא שיטה למדינה מתוקנת. זה לא יוצר תרבות. זה לא ישנה במאום את ההתנהלות (ע"ע דיבור בנייד בזמן נהיגה, מצלמות מהירות ושוחד בכירים...).

אפשר לבקש, לכרוז, להזהיר ולהסביר. ברגע שדבר ראשון נותנים קנס יוצרים אוטומטית את תחושת האנטי. עושים הכנסה מאכיפה, ואז יש אינטרס לאכוף במקום למנוע. שמים מלכודות כדי לתפוס שלל.

בנוסף קנס של 1000 ש"ח נועד (אני מקווה) כדי להרתיע את הנבלות שהולכים וחונים בחניית נכים ולא איכפת להם מהנכה שצריך ללכת לחפש חניה רחוק, ולא את מי שהוריד נוסע לשני רגעים, התחשב (בזה שנסע עד לקצה חניות הנכים) וחזר להשתלב בתנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותו של המצולם להתגונן בבית המשפט.

כל נהג בישראל צריך לדעת כאשר הוא מבצע עבירה שיתכן והוא יתפס ויאלץ לתת את הדין על העבירה שביצע ולהתכונן לכך.

אני לא מכיר אותך אבל תן לי להראות לך איך נראית האכיפה מהצד האוכף: כל היום מתווכחים איתך, לא לוקחים אחריות ומקללים אותך על זה שהעזת לתפוס אותם.

השיטה הזאת אכן מגדילה הכנסות אך גם מקטינה את החיכוך בין הגורם האוכף לעבריינים ומייצרת הרתעה כי אתה לא יודע מאיפה תגיע פתאום ניידת האכיפה.

אני לא רואה פסול בתופעה.

אין לי ספק שענישה בלבד לא תפתור את בעיית עבירות התנועה והזלזול בחוק שקיים בקרב ציבור הנהגים. הפתרון לטווח הארוך הוא חינוך אבל המדינה שלנו לא משכילה לחשוב לטווח הארוך.

עריכה אחרונה על ידי eyals05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...