Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכון מ.מ.מ בני ברק - בדיקה לפני קנייה חוות דעת שלילית

toyota_16v
שימו לב! השרשור הזה בן 3216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שם בית העסק: מ.מ.מ בוחנים בע"מ

פירוט המקרה :

בתאריך ה-22.06.15 נגשתי למכון לבדיקת רכב לפני קנייה מסוג סקודה סופרב מנוע 2.0 TSI, הרכב היה ברשות המכון כחצי שעה והתפנה הבודק והעביר טופס בדיקה עם הריג'קטים ( מצ"ב ) .

לאחר יומיים בתאריך ה-24.06.15 ניגשתי למוסך סקודה הראשי על מנת לקבל הצעת מחיר עבור הריג'קטים שקיבלתי בטופס הבדיקה, מנהל השירות שאל אותי אם אני מעוניין לבצע בדיקה כללית בעלות של 300 ש"ח והסכמתי, שהגעתי לאחר שעתיים לקבל את תוצאות קיבלתי את המסמך בוא מצויין כי יש צורך להחליף סעפת יניקה ובית פיוזים בסריקה שנערכה במחשב .

לא הסתפקתי בחוות דעתכם של המוסך המכרזי ונסעתי למוסך נוסף לסרוק את התקלות וגם שם נתקלתי באותם ממציאים .

היום 30.06.15 ניגשתי חזרה למכון הבדיקה עם כול הנתונים וביקשתי לדבר עם האחראי, הגיע גלעד רוזנברג שהציג את עצמו כמנהל בדיקות לפני קנייה, הצגתי בפניו את כול הממצאים וציינתי כי אני מעוניין שיתנו את הדעת וליישם את האחריות על פי כתב האחריות ולהפעיל את ההשתתפות עצמאית בסה"כ 200$ וכי הרכב יתוקן .

אז התחיל מסע ההכפשות כלפי המוסך המרכזי וכי אין תקלה ומנסים לסחוט אותך ואתה כנראה מנסה לסחוט מאיתנו כסף .

לסיכום חוויה הנ"ל - אני ממליץ לא לגשת שם לבדיקה לפני קנייה עקב חוסר המקצועיות שהוצג והיחס לאחר קבלת כלל האינפורמציה, כרגע אני שוקל את צעדי אם לתקן בעצמי או להמשיך במישור המקביל מול המכון .

בברכה,

יריב עדרי

[Untitled]001.jpg[Untitled]002.jpg[Untitled]003.jpg[Untitled]004.jpg[Untitled]005.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...