Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חופשה לזוג באחד מאיי יון - איפה כדאי?

Adamm
שימו לב! השרשור הזה בן 3209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.

אני וחברה שלי (בני 23) רוצים לטוס בספטמבר לחופשה לשבוע באחד מאיי יון, יש כל כך הרבה שאני כבר איבדתי את עצמי.

כעיקרון אנחנו רוצים להסתבלט רוב היום, בטן גב עם קצת שופינג ומקומות יפים לבילוי ולנקות את הראש בלי ישראלים בני 18 לפני הגיוס, עם כל הכבוד :)

אין לי מושג מה הסכום הכללי שדרוש, נגיד 3000-4000 שקל כולל טיסה, מלון טוב ובילויים יספיקו לנו?

אשמח להמלצות על אזורים, איים וכל דבר שיכול לעזור.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בכרתים וברודוס.

מבין שניהם - כרתים יותר מומלץ לטעמי.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בכרתים לפני שנתיים.

היה פשוט מעולה!

בשביל בטן/גב, זה בדיוק המקום.

היעד הבא שלי באיזור יוון, זה לקרפטוס.

שווה לבדוק גם על האיזור הזה.

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על כרתים.

האי הגדול ביוון.

רוב בתי המלון בחבילות הנופש נמצאים באזור חרסוניסוס,כ 45 דקות נסיעה מהרקליון הבירה.

כשאתה נוקב בסכום אתה צריך להגדיר-

1.באיזה חודש.

2.דרוג מלון.

3.מספר לילות.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכרתים הייתי גם בספטמבר,היה מצויין(כמעט ולא היה כבר ישראלים).

בכל אופן היעד הבא ביוון שהצבתי הוא זקינטוס ולאחר מכן קרפטוס.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי בכרתים, ביקרתי שם בחודש יוני.

הייתי בעייר רת'מינו.

כשעה וקצת משדה התעופה.

המלון שלנו היה כ7 דקות נסיעה ממרכז העיר (ששם יש אחלה חיי לילה, עיר עתיקה מאוד יפה, שוק מגניב וכו'.)

האיזור שלנו היה מלא במסעדות וברים.

זה היה קטע, כי באיזור המלון לא שמענו מילה בעברית מסביבנו, אך במרכז העיר יצא לנו להתקל בישראלים.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר דיבר איתי על חופשה ביוון לפני כמה זמן. אמרתי לו "חכה, במחיר של כמה לילות עוד חודשיים תוכל לקנות שם את כל האי".

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב ביוון יכול להוביל לחופשה זולה במיוחד, אבל גם לחופשה סיוטית.

צריך לחשב סיכון מול רווח.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בעלי עסקים קטנים כמו מסעדות וכו' לא יכולים להוציא כסף מהבנק, הם גם לא יכולים להפעיל את העסק ולתת שרות. ייקח עוד שבוע עד שיהיה מידע חדש אבל נכון לעכשיו הכיוון נראה הקפאת פעילות של הבנקים, יציאה מגוש האירו וכנראה בעיה גדולה להרבה מאוד עסקים מקומיים. אני מניח שיהיו כאלה שיתחילו לעבוד רק על בסיס מזומן וינסו דווקא לייקר ולמקסם את ההכנסות מתיירים על חשבון הפגיעה העתידית שתגרם כשיעברו לדרכמות. יהיו כאלה שלא יצליחו לעשות את זה ויקרסו. זה אומר במידה רבה שכרטיסי אשראי לא יכובדו וכל תייר יצטרך ללכת עם סטפות של יורו, מה שיהפוך גם גן עדן לכייסים ושודדים. נשמע לי בעייתי מאוד.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע ששאלת על יוון , אבל ארשה לעצמי קצת להתעלם מיוון לאור מה שקורה שם עכשיו . יצא לי ולאישתי להיות בקפריסין בעיירה פאפוס. יש טיסות ישירות של ארקיע - מקום ללא הרבה ישראלים בכלל , נקי , נעים , לא יקר, כל הפעילות שתרצה . ים , בריכה, אוכל,טיולים וכו.

טיסה + 4 לילות ( 5 ימים) עם העברות משדה התעופה + חצי פנסיון ( ארוחת בוקר וערב) במלון 5 כוכבים = 4700 שח לזוג

הינה לינק לדילים - http://www.arkia.co.il/travel-packages/paphos-d193?do=20150904&di=20150907

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...