Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מגיבים המכרים שלכם לתחביב המוטורי שלכם?

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 3222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא זוכר אם נפתח בעבר נושא כזה, לא זכור לי בכל אופן.

אם לשפוט על פי אמצעי התקשורת במדיות השונות לרוב מתקבלת תמונה עגומה לפיה יש סלידה של הציבור מכל עניין הספורט המוטורי, רכבים ספורטיביים, מהירות וכדומה.

השאלה שלי היא איך מגיבה הסביבה הקרובה אליכם לתחביב המוטורי שלכם, לכך שאתם מחזיקים רכב ספורטיבי, מה התגובה שלהם לנסיעה ברכב שלכם וכן הלאה.

מסקרן לדעת אם יש פער בין מה שפלוני אלמוני שאין לו מכרים שעוסקים בתחביב המוטורי ואולי סולד מכך לבין אותו פלוני אלמוני שבמקרה זה הינו מכר שלכם ודעתו בעניין.

במקרה שלי במעגל החברים הקרוב וזה הפחות קרוב (מקרב חברי שלא נדבקו בחיידק המוטורי) יש לכולם הרבה סקרנות לגבי העניין שלי והעיסוק במוטוריקה, ספציפית לרכב יש הרבה סקרנות לגבי איך זה מרגיש לנסוע ברכב חזק ואיך זה מרגיש לנסוע מהר בכביש טכני, כמעט בכל מפגש עם חברים יהיה מי שיבקש שאעשה לו סיבוב ובמפגש הבא כבר יש את אותו אחד ש“שמעתי מ-x שהוא נסע ברכב שלך, אפשר גם סיבוב?“.

הדבר נכון גם לבנות המין היפה, מי מהן שקצת יותר אמיצות מבקשות סיבוב, מי שפחות אמיצות לא ירצו סיבוב אבל בהחלט ניכר שזה מסקרן אותן.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחביב שלי הוא יותר לשמור על מראה מקורי ומאוד נקי ועל זה אני מקבל לא מעט חרא מהסביבה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה אני מקבל לא מעט חרא מהסביבה

תרתי משמע :lol:

כולם בסביבתי כבר מכירים את השיגעון שלי. יש את אלו שמנצלים את זה ומתייעצים איתי טרם רכישה של רכב, יש את אלו שצוחקים על זה ויש את אלו שממש מתעניינים איך זה לקום ב4 בבוקר בשבת כדי לסוע לאיזה כביש רחוק ומרוחק רק בשביל למתוח קצת את שרירי המתלים.

חלקם אוהבים את זה, חלקם שונאים את זה, אבל בדיוק כמו האלפא ג'וליה, אף אחד לא נשאר אדיש לזה.

(הייתי חייב).

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

who gives a shit מה הסביבה חושבת.

אמן, בראדר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כמובן שלא אכפת אבל השאלה מעניינת.

במקרה שלי ומניח שאצל רובנו, זה מתחלק לשתי אוכלוסיות: כאלה שלא מתחזקים תחביב דורשני וכאלה שכן.

אלה שלא - מעקמים פרצוף ודואגים לציין שהקורולה שלהם היא רכב נהדר.

אלה שכן - מפרגנים ומתעניינים.

בכלליות בשנים האחרונות אני שם לב שיש יותר חיובי מאשר שלילי, לא יודע למה זה. אפילו מאבא שלי :lol:

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, שבניגוד לדעה פה בפורום, ב90 אחוז התגובות הם מפרגנות, מתעניינות ומסקרנות(משני המינים).

עדיין יש פה ושם אנשים שזה נראה להם דבילי, בזבוז זמן וכדומה, בדר"כ אלה אנשים בלי יותר מדיי תחביבים וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את האנשים שמתייעצים, יש קומץ שמעריך את השמירה על הרכב, יש את האנשים שחושבים שאני חולה בראש ולמה לשטוף את האוטו לבד עם כל מיני חומרים יקרים ומגבת ייבוש ב200₪ כשאפשר ללכת לשטיפה ב40₪ ולא להזיע? (גם ההורים שלי חושבים ככה :lol:, ככה שאני לא יודע ממי ירשתי את זה מהמשפחה), ויש את האנשים שאומרים לי זה כולה חתיכת פח שצריכה להביא אותך מA לB, מה אתה משקיע בה כל כך הרבה וכו'.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אין לי רכב ספורט, אבל אני כן יכול לענות על רכב בככליות,

משפחה קרובה (הורים,אחים): שמחים שבחרתי תחום ואני משקיע בו את כל הזמן הפנוי שלי ולפעמים גם כספים.

משפחה קצת יותר רחוקה: חושבים שאני מטורף, כי הם טוענים שבסך הכל הרכב מסיע אותנו למקום למקום

ולא צריך להתאהב\להשקיע בו כל כך הרבה.

חברים: הם חושבים שאני חופר להם, האמת, אני אוכל להם את הראש.

וכמובן יש קומץ שחושבים שכל אחד ואהבתו, ושיתעסק ויעשה במה שעושה לו טוב כל עוד הוא לא פוגע בעצמו ובעיק

באחרים.

אני מדבר בעיקר על הקטע של DIY.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיבים כמו כל ישראלי חובב ליסינגטומטית - מה יש לך להשקיע ברכב, כולה פח וכו וכו וכו. לפחות האישה מפרגנת, וזה הכי חשוב :)

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות שלך מפרגנת שלי כל הזמן טורחת להזכיר לי שהיא ממש לא מבסוטית שאי אפשר להניח רגליים על הדש בורד ולאכול באוטו

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תחביב מוטורי לא מוגבל רק לרכבים ספורטיביים.

אם כבר, בעלי רכבים ספורטיביים "סובלים" פחות מהסביבה כי לרוב האנשים זה נראה יותר הגיוני להשקיע ולטפח רכב כזה מאשר מכונית פשוטה.

כשהיה לי רכב בלי מזגן ולא נח בעליל בגלל קויילוברים אנשים שנסעו איתי לא הבינו מה הבעיה שלי. כשניסיתי להראות להם בסיבובים כמה זה כיף רוב התגובות שקיבלתי היו צעקות וצרחות.

עכשיו המצב שונה, לא מזמן הסעתי חבר שלא מבין במכוניות והוא אמר שזה כמו לנסוע בלינקולן בGTA VICE CITY.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי שהתעצבנתי על חבר ששם את התיק שלו ליד הרגליים במקום לשים בבגאז', ואז הוא אמר לי: "מי ישמע זאת קורבט, כולה רנו קליאו", או אנשים שאומרים לי "אתה מתייחס לרנו שלך כאילו יש לך מרצדס".

אני אחד ששומר על הדברים שלו, גם אם הייתה לי פיאט אונו הייתי דואג לניקיון שלה, אולי היה פחות אכפת לי מסווירלס וכל זה, אבל עדיין היא הייתה שמורה ונקייה. וכמובן מטופלת.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למדתי עם השנים לזהות את הנטיות ועם מי לחלוק את התשוקות שלי ועם מי לדבר על נושאים אחרים ולהצניע את הקטע.

+10000

זה תחביב,זה עושה לי טוב ומעלה חיוך על הפנים - שיתפוצצו כל השאר.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...