Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך ENERGY אנרג'י - דרך יוליוס סימון 53, מפרץ חיפה

Freak_Miky
שימו לב! השרשור הזה בן 715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי שבוע שעבר במוסך הזה. הייתי רוצה להמליץ על המקום.

אלכס ביצע דיאגנוזה לאיבוד המים - משאבת מים הלכה, והציע לי לעשות גם טיימינג יחד עם זה (הרכב עומד כמעט על 90000K ק"מ)

נתן הצעת מחיר סבירה בהחלט, לעבודה עם חלקים איכותיים כמובן.

לי חשוב שמכונאי יכיר את הרכב, והבנתי שוואגיות זו מומחיות במוסך אנרג'י.

אני רוצה לציין לטובה את האדיבות והמקצועיות. בהחלט ממליץ על המקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממליץ בחום.

הייתי היום בבוקר להחלפת שמן, פלאגים ונוזל בלמים. אני הבאתי את השמן והפילטר.

קבענו לשמונה וחצי, הגעתי חמש דקות אחרי, אלכס כיבד אותי בקפה והאוטו עלה לליפט.

אלכס מקצועי ומדויק, עובד לפי הספר, בלי קיצורי דרך. מסביר מה הוא עושה ונותן הרגשה טובה.

בנוסף בודק דברים שונים באוטו כמו צינורות מים, רצועות, אורות ואיתותים, כדי לוודא שהכל תקין.

המחיר סביר מאוד והוגן.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב לכולם, מצטרף להמלצה על המוסך המצויין של גרישה.

בשנת 2016 ביצעתי טיפול 50 אלף לסקודה ראפיד (הוחלפו כל המסננים, שמנים, פלאגים ורפידות) המחיר היה מאוד הוגן, והוספתי גם תוכנה ב2200 ש"ח (עלות הטיפול הייתה 2400 כולל עבודה, והחומרים היו הטובים ביותר בשוק, מוטול RBF600 לבלמים, רפידות בוש, שמן קסטרול אדג' ופלאגים אירידיום של NGK)

בנוסף, בעבר לקחתי איביזה קופרה של חבר למוסך, הרכב נרכש עם נפילות גדישה, הייתי אצל גרישה מהבוקר עד הלילה והוא לא שיחרר אותי עד שהרכב לא נסע פיקס.

אלכס המכונאי עובד לפי הספר כמו שאמרו פה, ומצליח לסיים טיפול בלי להחליף כפפות לטקס אפילו (מי שהתעסק פעם בלטפל לבד ברכב יודע שזו משימה בלתי אפשרית)

מומלץ מאוד!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

ההמלצה שלי אמנם מ- 2015, היום אנחנו כבר ב- 2019 ואת רוב הטיפולים והאבחונים עד היום אני עושה אצל גרישה. אני לא מכיר אותו אישית מעבר קודם, נטו מקצועיות. הדבר היחיד שאולי השתנה מאז הוא שצריך לתאם מראש הגעה ובדרך כלל לחכות מספר ימים.

וכן הוא חזק בתחום שיפורי כוח.

עריכה אחרונה על ידי Freak_Miky

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

סליחה על ההקפצה, אבל אני מהאיזור והמוסך הזה יחסית קרוב אליי.

אני צריך לבדוק משהו קטן ברכב, ואני די מעוניין במוסך שלא יבוא לשחוק אותי כספית, כי אני לא ממש מבין בזה.

(הבעיה היא בבדיקה שביצעתי לפני קנייה, יש הפרשים נורא גדולים בקומפרסים)

לדעתך, כדאי לתת לשם קפיצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, עדיף לתאם עם גרישה טלפונית לפני שתגיע.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

אחלה מוסך לרכבים של VAG. לאחרונה התחילו גם לטפל ברכבי BMW ומרצדס, וראיתי שם עוד רכבי יוקרה - אפילו גם אמריקאים. מדובר בסדנת שיפור לרכב ולא במוסך סטנדרטי. עכשיו הם התרחבו ויש עוד מכונאי חוץ מאלכס.  אז אל תגיעו עם דייהטסו סיריון להחליף שמן ופילטר שמן (אני בספק אם יקבלו אותכם).

אני כבר שנה נוסע עם רכב עם תוכנה שהם צרבו לי על הרכב (איביזה fr ידנית 2016) ונהנה מכל רגע - למרות הרבה אנשים שטענו שזה "לא בריא לרכב", "יחנוק את המנוע" וכ'ו.

עריכה אחרונה על ידי Yossi dashti
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

מצטרף להמלצה על המוסך, הגעתי עם גולף דור 6 2011 1400 טורבו 122 כ״ס.

הגעתי בשביל החלפת מצמדים ובזמן העבודה נמצאו תושבות שהיו עייפות (היה מורגש רעידות בהתנעה ורעידות שהאוטו עומד) ונזילה מהציריה.

גרישה בן אדם מדהים מקצועי מאוד!! ישר שהגעתי עלינו לאוטו חיבר את המחשב והתחיל לבדוק ולהסתכל על כל דבר שאפשר (כמובן שגם עשה נסיעת מבחן עם המחשב מחובר).

אלכס המכונאי שעבד על הרכב מקצועי בצורה מטורפת עבודה מעולה ונקיה!!!

חשוב לציין שהם מסבירים כל דבר שהם עושים ולמה כדאי לעשות, בסוף העבודה הם מראים את החלקים ההחליפו שתראו שבאמת הייתה בעיה.

הרכב יצא כמו חדש כאילו יצא מהחברה, מבסוט ברמות מהעבודה שלהם!!!!

אין הרבה מה להוסיף ממש ממליץ לכל מי שמאיזור צפון.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ ומצטרף להמלצות! 

אחרי חיפושים אחר מיני פשוטה שתנייד אותי בסופשים בעיקר בחרתי בסקודה סיטיגו. זו הוואג הראשונה שלי ולמעשה הרכב הראשון בבעלותי שלא תוצרת המזרח. אחרי המון המלצות על מוסך אנרג'י במיוחד עבר רכבי וואג חשבתי שכדאי לנסות, הריי אין עשן בלי אש ורציתי בעיקר להבטיח עבודה איכותית ביישור קו לרכב. אחרי שיחה קצרה ותכליתית מאד עם הבעלים (גרישה) הבנתי שיש פה עסק עם סטנדרט אחר. קבענו למחרת על הבוקר להחלפת רצועת טיימינג (אמנם הק''מ נמוך, אבל בספר הרכב כתוב 120K או 5 שנים מהייצור) וטיפול 15K, גרישה בשיחת הטלפון הראה בקיאות ברכב ואמר דברים על הרכב שבאמת רק אחרי חפירה בפורומים בחול מצאתי. הגעתי בבוקר למחרת ועוד לפני שיצאתי מהרכב, גרישה שאל איזה קפה אני שותה. מהר מאד אחד העובדים שלו כבר החל הלתלבש על הרכב ולבדוק בכלליות ויסדיות יש לציין. בנתיים ישבתי עם בחור אחר שאת שמו שכחתי (מחילה) אשר עבר איתי על מחירים של הטיפול 15K ושל הטיימינג ואמר שיעדכן אם יתגלו עוד ליקווים ובלאים כאלה או אחרים. (לבסוף לא התגלה כלום ובוצע רק מה שקבענו מראש) תוך כדי העבודה, גם בשיא הלחץ גרישה ויתר העובדים ענו בסבלנות ומקצועיות על השאלות שלי ושל יתר הלקוחות וממש ניכר שהם אוהבים את מה שהם עושים. כבעל עסק ונותן שירות - אני יודע שזה הדבר הכי חשוב בחווית הלקוח! הלקוח מרגיש הכל ואם כנותן שירות אתה נותן שירות עם אהבה למקצוע, הלקוח יהיה מוכן לשלם גם מחיר גבוה יותר העיקר שיקבל את החווית קנייה שלו. המחירים זולים ביחס למורשה וגולת הכורת היא דווקא הזמן - מהיר ביותר תוך פחות משעה וחצי הרכב שלי כבר היה על הכביש ובוצע בו עבודה של רצועת טיימינג, טיפול 15K ובידקה כללית (ויסודית יש לציין) כאמור, אני לא נוסע הרבה עם הרכב, אבל אין לי ספק שגם שנה הבאה אגיע אלייהם. מתחייב שאין לי שום קשר למוסך, לבעלים או למישהו מהעבודים. רק לקוח מרוצה משירות שהוא קיבל בענף הרכב, דבר אשר נדיר במחוזתינו. 

מוסך אנרג'י בקצנשטיין 22 בחיפה - ממליץ מאד! 10/10 מבחינתי!

עריכה אחרונה על ידי Taipan
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.12.2020 בשעה 19:43, Taipan כתב:

10/10 מבחינתי!

בכל תחום ולאו דווקא בתחום הרכב, מי שלא בעל מקצוע, וגם הוא לא תמיד, לא יכול לתת, לדעתי, חוות דעת מדויקת, כי הוא לא יודע הרבה על איכות העבודה או החלקים שנעשה בהם שימוש. הוא יכול אולי לתת חוות עדת מדויקת רק על השירותיות. הוא יכול אולי לתת חוות דעת על בעל מקצוע לאחר היכרות של שנים. לכן 10/10 נראה לי מוגזם ולא חייב להיות מדויק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו החלק שציטת מכיל בתוכו את המילה ''מבחינתי'' שים לב שחוות הדעת כולה מתוך עינו של הלקוח ואינה מבקרת באופן טכני את העבודה עצמה. על העבודה השקפתי רק מרחוק ולא עמדתי על ראשו של המכונאי לכן הביקורת שלי מתיחסת לחוויה הכולל שלי כלקוח. לגבי חלקים - מקורים לפי הוראות היצרן. לגבי העבודה - עבודה פשוטה יחסית אבל בוצעה במהירות בלי עיכובים מיותרים.

שני דברים שבגינם אני בכל זאת יכל להעיד על המקצוענות של המוסך: 1- ידע להגיע לי דברים על הרכב שאני ידעתי מבעוד מועד אבל רק אחרי חפירה יסודית באינטרנט.

2- זה לא המוסך הראשון שאני מגיע אליו ויש כמה טיפולים שעשיתי לבד וקצב העבודה והקלות שניגשו לרכב הוכיחה שמי שנוגע ברכב יודע מה הוא עושה.

10/10 בקיצור, 5 כוכבים או כוכב מישלן, כל אלו הם רפרנס לאדם לא מקוצועי לדעת על טיבו בעל מקצוע - לא מכיר דרך וסיבה שבה בעל מקצוע צריך ויכל לדרג בעל מקצוע אחר. לכן - 10/10 

עריכה אחרונה על ידי Taipan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אחרי 4 שנים במוסך יבואן אצל הבעלים הראשון,
אני בוחר להפקיד את היפה הזו בידיים של גרישה.

קצת מבית המרקחת שלו:

20210224_125144.jpg

20210224_125338.jpg

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

• אהבתי 1

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

רוצה להוסיף המלצה גם כן,

הייתי שם היום בעקבות מכה שהרכב קיבל על מנת לקבל אינדיקציה לנזק שנגרם

וקיבלתי יחס חם מאוד,

אמנם המקום היה עמוס מאוד, גרישה הצליח להכניס אותי בין לבין כדי כדי לבדוק את הרכב- הסתבר שאין נזק🙂

חשוב לי לציין לטובה את הייחסי אנוש המצויינים במקום והיחס החם(ונראה מהצד שעובדים שם בצורה מאוד מקצועית)

כמו שציינו לפני- כדאי לתאם מראש כי נראה שהרבה פעמים המקום עמוס.

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

יש למישהו ניסיון במוסך עם רכב דוגמת הונדה?

אני מעוניין בטיפול לרכב שלי, רואה כאן הרבה שמרוצים מהמוסך אבל לא נתקלתי עדיין באף אחד שטיפל במוסך הזה עם הונדה.

בנוסף לזה, אפשר לתפוס את גיא בווצאפ או שהעדיפות היא שיחת טלפון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...