Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח על שימוש בנייד ברמזור אדום

שימו לב! השרשור הזה בן 3227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני אנסה לקצר ולגשת לעניין.

ביום שבת האחרון עצר אותי שוטר ונתן לי דוח שלא כחוק על זה שעמדתי באור אדום ושלחתי הודעה (קולית בלחצית כפתור מבלי להסתכל אפילו על המסך בוואטס אפ) החוק אומר שאני יכול לעמוד ברמזור אדום ולהשתמש במכשיר כאוות נפשי אך השוטר אמר לי שהוא ראה אותי מתעסק בנייד אפילו לפני זה. הראיתי לו את הנייד ואמרתי לו שהוא משקר כי אין לי בחצי שעה האחרונה שום שיחה/הודעה שנכנסה או יצאה והוא מוזמן לבדוק זאת.

הוא כמובן לא רצה להסתכל ורק רצה לתת לי את הדו"ח המטורף בגובה 1000 שקלים כמו שכולכם יודעים.

עד פה הכל טוב ויפה וכמובן שלא הסכמתי לחתום על דברי השוטר כפי שהוא כתב שם ואמרתי לו ניפגש במשפט.

בין לבין, חבר שלו החליט שהוא שם אפוד ומתחיל לעצור אנשים באמצע הכביש, הוא עצר 2 בנות, תוך כדי שהוא כותב לי את הדו"ח אחת אומרת לחברה שלה: "אני מכירה אותו דרך XX אל תדאגי",מאותו הרגע הוצאתי את הפלאפון והתחלתי לצלם וידאו מבלי שמישהו ישים לב, צילמתי אותן,את הרכב שלהן ואת זה שהן עומדות שם ומדברות על זה שהוא עצר אותן על פנסי ערפל (אין לי שום אינטרס שמישהו יקבל דו"ח אל תבינו אותי לא נכון). לאחר שחזרתי לרכב המשכתי לצלם וכל הזמן שהייתי ברכב הם לא זזו משם (מעניין למה), לאחר מכן חיכיתי שיהיה אור אדום בצומת, נסעתי לצומת והמשכתי לצלם אותם, ורק אז הם חזרו בחזרה לרכב (2 הבנות והשוטר נכנס והמשיך לנסוע) עשיתי פרסה ושאלתי אותן אם הן קיבלו דו"ח ואחת מהן אומרת לא ומחייכת והשניה אמרה לי מה את עושה?

הכל מתועד ומצולם, אני רוצה לדפוק את השוטר הזה כפי שהוא דפק אותי,יותר עצוב שהוא עצר אותי בכלל עם רנו קנגו ישנה (שמשמשת לצרכי עבודה) ולא התחשב בזה שאני צעיר סטודנט ופשוט שם עליי פס ורצה העיקר לדפוק אותי ולגזור עליי עמלה באופן שקרי לחלוטין, אם זה היה מוצדק הייתי סותם את הפה ומקבל את הדוח ומשלם יפה.

לפני 9 חודשים קיבלתי את הדו"ח הראשון על פלאפון בזמן שסימסתי בנהיגה,דבריי לשוטר היו: אתה צודק ב 100 אחוז זה מסכן חיים ואני מקבל את זה וזה לא יקרה יותר,אפילו קניתי מאז מעמד מיוחד לאוטו לנייד שלא יהיו לי שוב פעם פאדיחות כאלה.

האם יש דרך שבאמצעות הסרטון הזה אני אוכל לדפוק את השוטר הזה בבית המשפט? אני יודע שאני אשלם את הדו"ח השקרי הזה וזה בסדר,אבל כפי שהוא שיקר ודפק אותי אני מעוניין לגרום לו כמה שיותר סבל.

אשמח לקבל פה דעה ממביני עניין, תודה.

עריכה אחרונה על ידי viper05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נוקט עמדה ולא תומך לא בך ולא בשוטר.

רק משעשע שאתה כותב באותו משפט שאתה צעיר סטודנט (כנראה שאתה לא באמת מכיר קושי של סטודנטים),

אבל משפט קודם לכן "השווצת" בזה שאתה נוהג ב-Z4 ואילו השוטר עצר אותך בקנגו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב שאתה נכנס לפינות האלה.

אגב אני באמת סטודנט וגם אחד שבאמת לומד משהו ולא מקצוע שקרי כלשהו בשביל לומר שיש לי תואר זה דבר ראשון.

דבר שני אני מממן את הכל לעצמי אז אם אני יודע מה זה קושי של סטודנטים או לא, תן לי לשפוט את עצמי בנושא.

אני מצליח לנסוע על מה שאני נוסע ולכלכל לעצמי ובעצמי בזכותי בלבד, כן אני גר עדיין בבית אבל מעבר לזה, אנא ממך, אל תזלזל מבלי להכיר אותי באופן אישי.

תודה.

ועכשיו אני אשמח שאנשים שמבינים בעניין באמת יגיבו לי מבלי זלזול כזה או אחר באופן עקיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס, מה כתוב בדו"ח.

כל הקשקוש, של עצרו בנות, אמרו לי ככה, עשיתי דאווינים, אמרו לי ככה, עמדו בכביש וכו' לא קשור בכלל לסיפור ואין לו שום מקום בבית המשפט.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה ולמה בדיוק הנך רוצה "לדפוק" אותו?

ע"כ שהוא "ויתר" לבחורה על מתן דו"ח נסיעה עם פנסי ערפל?

תפסיק להיות קטנוני ותנהג בהתאם לחוק.

לידיעתך, החוק לא מאפשר שימוש בנייד בעת עצירה ברמזור אדום. קיימת הנחיה משטרתית(לא מחייבת) שלא לתת דו"ח במצב שכזה, אך החוק אינו תומך בכך.

בתי משפט מחוזיים(חיפה ות"א) כבר קבעו בעבר(ולא פעם אחת) שעמידה ברמזור היא חלק מהתנועה ולכן חל איסור על שימוש בנייד גם במצב שכזה.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב שאתה נכנס לפינות האלה.

אגב אני באמת סטודנט וגם אחד שבאמת לומד משהו ולא מקצוע שקרי כלשהו בשביל לומר שיש לי תואר זה דבר ראשון.

דבר שני אני מממן את הכל לעצמי אז אם אני יודע מה זה קושי של סטודנטים או לא, תן לי לשפוט את עצמי בנושא.

אני מצליח לנסוע על מה שאני נוסע ולכלכל לעצמי ובעצמי בזכותי בלבד, כן אני גר עדיין בבית אבל מעבר לזה, אנא ממך, אל תזלזל מבלי להכיר אותי באופן אישי.

תודה.

ועכשיו אני אשמח שאנשים שמבינים בעניין באמת יגיבו לי מבלי זלזול כזה או אחר באופן עקיף.

תקרא את הדברים שרשמת, ותבין שיש כאן פרדוקס מובנה. אין הפוסל במומו פוסל...

(אני מהנדס מחשבים, אז זה לא שנעלבתי מהביקורת שלך, למרות שאני סבור שהיא ממש לא לעניין ובעיקר מעידה עליך - ולא בצורה חיובית)

ולגבי השוטר - לפי דבריך נשמע שהוא שמוק, לא יודע אם יש לך מה לעשות לו, אבל מעניין יהיה לשמוע האם הצלחת. מקווה שתצליח.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[h=3]מתוך תקנות התעבורה:[/h]

28. (א) נוהג רכב חייב להחזיק בידיו את ההגה או הכידון כל עוד הרכב בתנועה; אולם רשאי הוא להסיר יד אחת מן ההגה או הכידון אם עליו לעשות בה דבר להבטחת פעולתו התקינה של הרכב או לקיום כללי התנועה.

(ב) (1) בעת שהרכב בתנועה, הנוהג ברכב –

(א) לא יאחז בטלפון קבוע או נייד, ולא ישתמש בהם ברכב אלא באמצעות דיבורית;

(ב) לא ישלח או יקרא מסרון (s.m.s);

(2) בתקנת משנה זו –

"דיבורית" - התקן המאפשר שימוש בטלפון בלא אחיזה בו ובלבד שאם ההתקן מצוי בטלפון, הטלפון יונח ברכב באופן יציב המונע את נפילתו;

"טלפון" - מכשיר המיועד לתקשורת אשר קיימים בו לחצנים לחיוג.

kompy, במקרה הנ"ל הצדק אינו עימך, לפחות בכל הקשור לתקנות התעבורה, מה נעשה ע"י המשטרה, ומה נעשה ע"י השופטים, הוא כבר עניין אחר.

כאמור, החוק מאפשר שימוש בסלולרי בזמן עצירה ברמזור אדום, שכן לפי לשון החוק, מצויין במפורש "בעת שהרכב בתנועה"(אבל כמו שכבר נאמר, עם זאת אני בטוח שיש שופט כזה או אחר שמפרש עמידה ברמזור אדום כ"תנועה" או חלק ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם שוכחים פרט אחד: הדו"ח לא היה על שימוש בנייד בעמידה ברמזור, אלא השוטר ציין שראה אותו משתמש בנייד לפני שעצר, בנסיעה. מילה מול מילה.

לגבי הבנות שויתרו להן. לדעתי, אם היה מדובר באותה עבירה אולי ניתן היה לטעון לאכיפה סלקטיבית (?). היות ומדובר בעבירה שונה אני לא יודע.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביהמ"ש המחוזי קבע את המילה "בתנועה" בפתח/קמץ(בתוך התנועה) ולא בחיריק(בנסיעה).

ולחידוד הנושא - השופטת פלפל בי"מ מחוזי ת"א

עריכה אחרונה על ידי kompy

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yuraskor

קומפי לא טועה. והפרשנות שלך לתקנות התעבורה, מה לעשות, קצת פחות חשובות מאלו של השופטים.

http://cars.walla.co.il/item/2721967

אתה קראת את מה שבקישור או שרק הכותרת גרמה לך לחשוב שזו כתבה לטובת טענתך...כי היא לא!!!

כנ"ל לגבי הקישור של עמית שהיה בהחלט נכון לזמנו, רק שזמנו היה לפני איזה 5 שנים.

בכל מקרה, הכל קם ונופל על מה שכתוב בדו"ח ועד שלא נדע מה כתוב שם, כל הפרשנות מיותרת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם נמשיך ונקשה על YURASKOR -אתה עומד באדום, שולח סמס, נדלק ירוק ,לא שמת לב כי אתה עסוק בטלפון, אז כעת אתה שולח סמס בעת שהרמזור ירוק .מצב כזה מזכה אותך בקנס? או לא?

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה מאוד להתווכח עם עדות של שוטר. השופט בדרך כלל כותב בפסק הדין משהו כמו: "הנאשם העיד שהשוטר אינו מכיר אותו, אין לי סיבה להאמין שהשוטר התנכל לנאשם" ולהוציא אותך אשם. זה שהשוטר נתן או לא נתן לשתי דו"ח בנות לא יעזור לך יותר מידי, לדעתי.

שים לב שיש לך עבירה דומה קודמת לפני תשעה חודשים, דבר זה פועל לרעתך בבית משפט.

לא רואה איך אתה יכול לגרום לשוטר סבל כלשהו וגם לא בטוח שכדאי לך ללכת לכיוון הזה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...