Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

370 אלף ק״מ על מנוע של היילקס, משמעותי?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 3200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

היה לי ויכוח עם איזה סוחר שרצה למכור למישהו רכב עם 370 אלף ק״מ.

לטענתו זה כלום לרכב הזה. ״זמן מחצית חיים״.

זה נכון? לא מדאיג כזה ק״מ גבוה?

ברור שיש רכבים שעשו גם יותר ושהמנוע לא יקרוס מחר אבל בכל זאת, זה ק״מ משמעוית לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע נמוך לשנתון. בכל מקרה אצלי מנוע כזה החזיק 470000 וגם זה בגלל הזנחה של בעלים קודמים. מנועים כאלו שמעתי גם על 700000 ומעלה.

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמיצ'י,

ראשית אני חייב לומר שמדובר בסוחר מאוד אנטיליגנטי (וכנראה משכיל) אם הוא ידע לומר ' זמן מחצית החיים ' בקונטקסט מדוייק.

לגופו של עניין אני סבור שהוא צודק.

היילקס עם 370.0 א' ק"מ, זה לא דבר חריג או נדיר, בוודאי לא לשנתון של אמצע / סוף שנות ה 90'. יהיה בלאי טבעי במערכות עזר כמו משאבת מים או משאבת סולר, ויצטרכו להחליף רדיאטור מתישהו, אבל לא יהיה כשל במנוע בהנחה שמטופל באופן תקין. מנועים כאלו יכולים לעבור בקלות מעל ל 500.0 א' ק"מ ולהיות רעננים לחלוטין, כך שגם 650.0 אלף או 700.0 אלף זה לא חריג. כמובן שמנוע שסבל מהזנחה, ומטיפול ירוד יראה את זה גם באורך החיים שלו, אם כי היכולת של מנוע כזה של טויוטה לסבול הזנחה, היא גבוהה בהרבה מהיכולת של מנועים אחרים לסבול הזנחה.

שורה תחתונה, לדעתי צדק אותו סוחר.

מובן שיש לשים לב למצב הכללי של הרכב. איך נראה תא הנוסעים שלו, הבודי, הארגז וכד'.

אם יש שאלות נוספות אתה מזמן להתייעץ. בהצלחה עם הקניה של ה"חבר"... 8)

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אין לי מושג לגבי היילקס, אבל החשש שלי מדיזלים ישנים גם אם טופלו כראוי

המשאבת הזרקה לחץ גבוה, לפחות במגאן DTI היא מאוד יקרה, יותר מהרכב עצמו.

לרוב שהן מתקלקלות משפצים אותן, אבל ברגע שצריך להחליף זה לא נעים.

מקווה שהמשאבה תחזיק אצלך עוד הרבה.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוחר מקבל יותר מידי קרדיט...אני בטוח שהוא אומר את זה על כל רכב שהוא מנסה למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

370.000 למנוע עצמו (רינגים, בוכנות, מייסבים, קרנק וכו') זה לא הרבה. אם בוצעו טיפולים כמו שצריך, יכול להחזיק גם כפול מזה. זה נכון כמעט לכל דיזל ישן עם נפח גדול והספק נמוך, בלי הגדשה או כזה שגודש "בקטנה" (כלומר לא 1.3 ליטר 150 כ"ס...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא למה באמת לקנות רכב כזה ?

צריך שיהיה צורך מאוד ספציפי ומספיק משמעותי בשביל לקנות כזה דבר (עבודה בשדה ?).

הוא רועש בצורה איומה והנוחות בו לא קיימת. גניב ברמות קשות. מחיר גבוה מאוד.

ההילוקס הוא אחד הסיוטים שלי מהצבא... נכון הוא אמין - אבל בלתי נסבל לנהיגה (משער שהדגמים החדשים יותר עם טורבו מסילה משותפת וכד' כבר יותר נורמליים, אבל הדור הראשון וגם המתוח אחריו [שנראה טיפה יותר טוב] הוא זוועתי בכל מה שקשור לאיכות חיים מינימאלית לנהג ולנוסעים).

אם אמינות היא הסיבה היחידה - שומר נפשו ירחק.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מוטי,היילקסים תקינים מבוקשים מאוד, זה רכב שכל אירגון שעובד בשטח ומכבד את עצמו משתמש בו:

צה“ל

ארגון החקלאים

החברה לפיתוח הנגב

ארגון אל קאעידה

ארגון ג’בהת אנוסרה

דאע“ש

צבא סוריה החופשי

הבעיה המרכזית שברוב האירגונים האלה הרכבים, איך לומר זאת בעדינות....-נוטים להתפוצץ, מכאן הביקוש לעוד ועוד רכבים.

;)

לא יודע לגבי האמינות אבל היילקס זה רכב שאתה משתמש בו אם אתה חייל, חקלאי או טרוריסט, בכל מצב אחר כנראה שיש חלופות אחרות שעמוד השדרה שלך יעריך מאוד.

עריכה אחרונה על ידי edan82

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...