Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לקנות אגזוז דוד זרימה חופשית עם משתיק מהיר

שימו לב! השרשור הזה בן 3229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אני מעוניין להביא אגזוז שיתן צליל יפה ושיהיה לו משתיק מהיר.

ראיתי ברדליין את האגזוז הזה בלינק.

לא כזה משנה לי איזה חברה הוא, אני רק רוצה שיתן צליל יפה ושאני יהיה יכול להשתיק אותו בקלות ובהמירות בלי יותר מידי התעסקות.

מצד שני אני גם לא רוצה להתקין משהו מעפן שיהיה חלש או שהמשתיק שלו לא יעשה את העבודה, מישהו מכיר אולי את האגזוז בליק?

אני רוצה לקבל עליו יותר מידע או אם מישהו יכול לעזור לי להשיג לי סרטון שלו אז בכלל טוב.

איזה עוד דברים אני צריך לדעת אם אני מתקין אגזוז?

טסט יש סיכוי שזה יעבור חוקית אם אני ישים על משתיק בסטס?

http://www.redline.co.il/exhaust-sport/agzvz-lhc-mnirvsth-egvl-em-mwtiq-mtkvvnn.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מידע תקבל אם פשוט תטלפן אליהם ותשאל.

מאחר ולא מדובר בשיפור הספק או אחיזה, ננעל!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...